דרוש מידע אוסטריה בקיץ עם תח"צ - אשמח לכל מידע בנושא!

פרוגיוזר

משתמש צעיר
שלום
מתכננים חופשה באוסטריה בקיץ הקרוב, נוחתים בוינה למשך שבוע וחצי.
חשבתי להיות בוינה יומיים ומשם להמשיך לאיזור ההררי, הבנתי שזלצבורג קרוב משמעותית מטירול.
הבעיה היא שאנחנו מתניידים עם תח"צ, ואמרו לי שמהבחינה הזו עדיף ליסוע לטירול שם האטרקציות יותר מרוכזות במקום אחד.
האם זה נכון? שווה ליסוע רחוק יותר כדי להיות בטירול? דווקא התרשמתי שזלצבורג יותר מעניינת..
אשמח מאד לקבל המלצות על מקומות לשהות בהם (בזלצבורג ואם אין בררה אז בטירול) שנוחות להתניידות בתח"צ לכל האטרקציות בסביבה.
כמובן שהכוונה למקומות שיש בהם מניינים בבין הזמנים..

(ואגב עברתי על שאלות קודמות בפורום אבל פחות מצאתי התיחסות לנושא התח"צ..)

כל מידע יעזור!

תודה רבה!!!

זריחות ושקיעות

משתמש פעיל
עוד לא טיילנו בטירול אבל כן טיילנו בזלצבורגלנד שבועיים.
בזמנו ניסינו לבדוק האם אפשר לטייל בתחבורה ציבורית אך ככל שהעמקתי יותר הבנתי שהאטרקציות בלזצבורגלנד די מפוזרות ולא מרוכזות לאיזור אחד, ולכן טיול בתחבורה ציבורית יגרום לנו לנסיעות רבות. לבסוף 'נכנענו' ושכרנו רכב.
עם רכב יכלנו לטייל גם באיזור הלשטאט, 5 האצבעות, אגם גוסאו, וולפגאנג וכו' וגם באיזור זל אם סי, קפרון וגרוסקלוקנר.

מה שיותר קל בטירול זה שאפשר להתמקם באיזור אחד (למשל עמק אוץ, עמק שטובאי, איזור סיפלד, סרפהאוס וכו').
לכל אחד מהאיזורים בד"כ יש כרטיס של רכבלים ותחבורה ציבורית, ואפשר לסיוע עם האוטובוס של העמק לכל העיירות סביב, ובכל עיירה יש רכבל\מסלול\מפל וכו', ואפשר להעביר בכיף שבוע בלי מידי הרבה נסיעות.

הבעיה היא שנסיעה לטירול תקח לכם כמעט יום שלם, וכך יתבזבזו לכם יומיים מהטיול.

גם נסיעה לאיזור זלצבורג תיקח לפחות 5 שעות בתחבורה ציבורית, שנה שעברה זכור לי שהיו מינינים בפלאכו, בשביל להגיע לפלאכו תצטרכו לקחת רכבת מוינה לזלצבורג - כ3 שעות נסיעה, ומזלצבורג עוד אוטובוס או שניים לפלאכאו.

פרוגיוזר

משתמש צעיר
וואו
אם הייתי יודעת קודם לא הייתי מזמינה טיסות לוינה : (
יש אולי מישהי שכן התנסה בשהות באיזור זלצבורג עם התניידות בתח"צ?
או איזור אחר שאפשר להגיע אליו מוינה בצורה נורמלית..
אם כן אשמח מאד מאד לשמוע איפה ומתי!
תודה רבה!!

זריחות ושקיעות

משתמש פעיל
וואו
אם הייתי יודעת קודם לא הייתי מזמינה טיסות לוינה : (
יש אולי מישהי שכן התנסה בשהות באיזור זלצבורג עם התניידות בתח"צ?
או איזור אחר שאפשר להגיע אליו מוינה בצורה נורמלית..
אם כן אשמח מאד מאד לשמוע איפה ומתי!
תודה רבה!!
בעיקרון באמת בשביל טיול באיזור ההררי של אוסטריה עדיף לנחות במינכן (ככה אנחנו עשינו)
מצד שני הטיסות לוינה הרבה יותר זולות. ואני בטוחה שאפשר למצוא דרך לטייל גם בתחבורה ציבורית, רק שזה מצריך השקעה גדולה בתחקור של אמצעי התחבורה.

זריחות ושקיעות

משתמש פעיל
הסתכלתי עכשיו בגוגל מאפס, נראה כי נסיעה מוינה לסיפלד (בטירול) היא אמנם ארוכה, 5 שעות ו10 דקות, מצד שני רק עם החלפה אחת - לקוחים רכבת בתחנת Vienna Meidling, נוסעים רצוף עד אינסברוק שזו 'עיר הבירה' של טירול, ומשם אוטובוס לסיפלד 40 דקות נסיעה. לדעתי בכלל לא נורא! אם תצאו בשמונה בבוקר תגיעו באחת וחצי בצהריים ותרוויחו חצי יום.
בסיפלד בדרך כלל יש מנינים בקיץ. שנה שעברה המלון של תור עולם היה שם.

1676987917873.png

פרוגיוזר

משתמש צעיר
תודה על התשובות!!
אשמח לעוד מידע ממש כל פרט כדי לדעת איך להתקדם

פרוגיוזר

משתמש צעיר
מקפיצה
באילו עיירות (בעדיפות לאיזור זלצבורג, אפשרות לטירול אם יש תחבורה נורמלית מוינה)
מעניין לשהות ללא רכב - כלומר יש מספיק אטרקציות בסביבה שניתן להגיע בתח"צ.
כמובן עיירה שיש בה מניין בבינהזמנים

מישהו ניסה את האלשטאט \ קפרון ?

מחכה למידע!!
תודה

פרוגיוזר

משתמש צעיר
הסתכלתי עכשיו בגוגל מאפס, נראה כי נסיעה מוינה לסיפלד (בטירול) היא אמנם ארוכה, 5 שעות ו10 דקות, מצד שני רק עם החלפה אחת - לקוחים רכבת בתחנת Vienna Meidling, נוסעים רצוף עד אינסברוק שזו 'עיר הבירה' של טירול, ומשם אוטובוס לסיפלד 40 דקות נסיעה. לדעתי בכלל לא נורא! אם תצאו בשמונה בבוקר תגיעו באחת וחצי בצהריים ותרוויחו חצי יום.
בסיפלד בדרך כלל יש מנינים בקיץ. שנה שעברה המלון של תור עולם היה שם.

כשאני מסתכלת בבוקינג יש עיירה שניקראת זיפלד אין טירול, אליה הכוונה? שם יש מניינים? מעניין להיות שם?

שאלה נוספת :
מישהו עשה פעם את הדרך מוינה לאיזור סרפאהוס\פיס\לאדיס ברכבת? זה הגיוני נסיעה של חמש שעות?
או שזה מתיש וחבל לקלקל עם זה את החופש?

תודה!

טלי.ב

משתמש חדש
שלום
מתכננים חופשה באוסטריה בקיץ הקרוב, נוחתים בוינה למשך שבוע וחצי.
חשבתי להיות בוינה יומיים ומשם להמשיך לאיזור ההררי, הבנתי שזלצבורג קרוב משמעותית מטירול.
הבעיה היא שאנחנו מתניידים עם תח"צ, ואמרו לי שמהבחינה הזו עדיף ליסוע לטירול שם האטרקציות יותר מרוכזות במקום אחד.
האם זה נכון? שווה ליסוע רחוק יותר כדי להיות בטירול? דווקא התרשמתי שזלצבורג יותר מעניינת..
אשמח מאד לקבל המלצות על מקומות לשהות בהם (בזלצבורג ואם אין בררה אז בטירול) שנוחות להתניידות בתח"צ לכל האטרקציות בסביבה.
כמובן שהכוונה למקומות שיש בהם מניינים בבין הזמנים..

(ואגב עברתי על שאלות קודמות בפורום אבל פחות מצאתי התיחסות לנושא התח"צ..)

כל מידע יעזור!

תודה רבה!!!

טלי.ב

משתמש חדש
שלום,
נשמח מאד לשיתוף בתובנות שלך בנושא שהעלית (אולי הצלחת לברר במקומות נוספים)
תודה רבה

פ.ג.א.

משתמש רשום
שלום,
מנסיון רב שנים בכל מיני מקומות כל פעם שהתארגן מקום חדש בו שהו חרדים והיה מניינים וכו' המחירים קפצו בשנה הבאה,
אשמח לשמוע האם מישהו מכיר מקום לא מפורסם מדי שנשאר במחיר זול לאוגוסט הקרוב ויתקיימו בו מניניים????
תודה רבה

לייצי

משתמש פעיל
שלום
אשמח לדעת באיזה עיירות באיזור הטירול יש מניינים בתמוז.
כמו כן, האם בסנט אנטון יש מניינים?

חננ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
בהלשטאט אין מה לעשות יותר מיום אחד.
חבל ללכת לשם ולהיתקע לכל הטיול.

עדיף ללכת לעיירה יותר מרכזית עם אטרקציות סביב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה