אונטערן שטוהל - הצגה באידיש חוה"מ פסח ע"ט

מצב
הנושא נעול.

יוחנן בוקסבוים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מי הבן אדם הג'ינג'י? יוסי פרענקל? למה הוא לבוש ככה?
כן זה יוסי פרנקל וזה כנראה בפורים
הוידיאו הזה הוא מעמד קריאת השם וזה היה במסיבה של ילדים לפני פורים ושם רואים את פרנקל וניהוז

קבצים מצורפים

• VID_20190318_032932_300.mp4
    9.5 MB · צפיות: 482

.נחמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
פניתי אליהם, בינתיים לא קיבלתי תגובה.
ניסית גם את לפנות אליהם?
תודה שעדכנת.
לא פניתי אליהם. אין לי זמן לפני פסח לזה, אז החלטתי לחכות.

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
איזה סנוב......:(
הוא מיד כיסה את המסך כשהמצלמה התקרבה......
מה אתם חושבים?
זה מבויים!!!
הוא ידע לפני זה שהוא יבוא, וכבר תכנן שכשיבוא הוא יכסה את המסך.......
כנראה אתם לא מכירים מספיק את ה'הלוך ילך' של האיטנערן, שהכל צריך להיות כזה סוד וWOW.

ישארליק770

משתמש מקצוען
מה אתם חושבים?
זה מבויים!!!
הוא ידע לפני זה שהוא יבוא, וכבר תכנן שכשיבוא הוא יכסה את המסך.......
כנראה אתם לא מכירים מספיק את ה'הלוך ילך' של האיטנערן, שהכל צריך להיות כזה סוד וWOW.
אבל מי שהסריט הוא בכלל לא מהאונטערן.... קוראים לו דוד פדר והוא ממקהלת ידידים-עם יואל הערש.הוא סתם עף על עצמו שהוא הסריט:cool:
יואל הערש בכלל לא ידע לדעתי זה פשוט ערב שהם עבדו יחד והוא החליט להסריט...

בערל דוב 915

משתמש מקצוען
אבל מי שהסריט הוא בכלל לא מהאונטערן.... קוראים לו דוד פדר והוא ממקהלת ידידים-עם יואל הערש.הוא סתם עף על עצמו שהוא הסריט:cool:
איזה ידע מודיעיני יש לך :rolleyes::rolleyes: עובדת בשב"כ?:p:p

מתכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

לוי קליין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לדעתי זה לא ענין של לשמור בסוד, רק בשביל הקטע, למי שלא יודע, יואל הערש פוקס, הוא ליצן ברמות, הוא ולייבי ווידער, לא יכולים לדבר משפט שלם בלי בדיחות וצחוקים........
הקליפים יוכיחו...... ולכן הוא עשה את זה.
חוץ מזה שהרבה מהחברה במקהלת ידידים מעורבים בהאינטערען ויש להם כניסה לחזרות וכו', בגלל שהם חלק מהחברה....... (כנראה בגלל שפוקס ווידער נמצאים במקהלת ידידים, אז כולם שם נהיו חבורה אחת שנהנית ומבלה ביחד.....

לוי קליין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
היי, אני חדשה כאן, ואני סופר נהנית לקרוא על ההצגות באידיש,
אני מעריצה שלהם.
אני מוכרחה לדעת אם יש ילד בהצגה, ומיהו??
וכמובן אם יש שידור חי לארץ?!
אני מהמר שיענקי גרין יהיה הילד, אם כי בינתיים אני לא רואה אצלו עדיין כישורי במה כמו שהיה לאברהם חיים, אבל צריך לציין שגם אברהם חיים בתחילת דרכו לא היה מציג מטורף..... תסתכלו על הקליפ של ''נפשי'' של לוי פאלקאוויטש, כשאברהם חיים היה בתחילת דרכו, שם הוא היה יותר תמים.....
אז אולי עם הזמן מקהלת שירה ילמדו גם את יענקי..... נחיה ונראה...............

לוי קליין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זורמ/ת:rolleyes:
ובקשר ליענקי גרין, גם לי יש תחושה עזה שיקחו אותו,
הוא שר פשוט מדהים!! מלא רגש!!
וזה בדיוק מה שצריכים, ילד תמים ומ ל א רגש,
וכמובן ששר יפה.....:D:D
בן כמה הוא?
הוא בן 10, בדיוק לפני שנה, בחול המועד פסח שנה שעברה בהופעת ברכה און נחת שהתקיים ע''י אידיש נחת, עם מקהלת ידידים ותזמורת פריילאך, מוישי קרויס הדגים הכשרת ילדים למקהלה על יענקי גרין, כשהוא מעלה אותו לבמה ו'כאילו' מלמד אותו לשיר, הוא אומר שם שהוא בן 9.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה