אונטערן שטוהל - הצגה באידיש חוה"מ פסח ע"ט

מצב
הנושא נעול.

יוחנן בוקסבוים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
'קול מבשר' - יש אפשרות להאזין ממס' ישראלי [דרך קו בשורות טובות שלוחה 3 אח"כ 7. יש בו הרבה דברים חוץ מקול מבשר]
08-8627698

'קול מבשר' שלוחה 8 אח"כ 1 [הקו המקורי]
072-3333-111
חסום בהוט מובייל

ישארליק770

משתמש מקצוען
אני מהמר שיענקי גרין יהיה הילד, אם כי בינתיים אני לא רואה אצלו עדיין כישורי במה כמו שהיה לאברהם חיים, אבל צריך לציין שגם אברהם חיים בתחילת דרכו לא היה מציג מטורף..... תסתכלו על הקליפ של ''נפשי'' של לוי פאלקאוויטש, כשאברהם חיים היה בתחילת דרכו, שם הוא היה יותר תמים.....
אז אולי עם הזמן מקהלת שירה ילמדו גם את יענקי..... נחיה ונראה...............
יש שמועות.... שהילד פלא יהיה.... הדרשן בכבודו ובעצמו:D אבל זה עדיין לא בטוח ויתכן שמדובר על ילד בעל שם דומה מאידיש נחת-נחיה ונראה:cool:

יצחק אייזנברג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יש שמועות.... שהילד פלא יהיה.... הדרשן בכבודו ובעצמו:D אבל זה עדיין לא בטוח ויתכן שמדובר על ילד בעל שם דומה מאידיש נחת-נחיה ונראה:cool:
דרשן בהצגה?

ישארליק770

משתמש מקצוען
נראה לי שלא....
סתם אומרים עליו שהוא ילד הפלא:rolleyes:
יתכן מאוד ואתה צודק-ואלו רק שמועות-פשוט כמה דברים ששמעתי מאותו מקור כן היו נכונים אז א"א לדעת..
בכל מקרה לדעתי הקטנה והלא קובעת זה האפשרויות (לפחות לפי מה שדובר): הילד הדרשן, יענקי גרין וילד ממקהלת אידיש נחת בשם יצחק גאלדענבערג

בערל דוב 915

משתמש מקצוען
'קול מבשר' - יש אפשרות להאזין ממס' ישראלי [דרך קו בשורות טובות שלוחה 3 אח"כ 7. יש בו הרבה דברים חוץ מקול מבשר]
08-8627698

'קול מבשר' שלוחה 8 אח"כ 1 [הקו המקורי]
072-3333-111
מה זה הקו המתחיל ב08 ?
ותודה רבה על המס' הישראלי של קול מבשר
כבר שנים אני מחפש מס' כזה:D

Bחיה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני עדיין הולך לפי התזה, התיאוריה שלי, ואם מדובר על הסיפור שאני חושב, אז יענקי יהיה הילד שראה איך הוונדלים בוזזים את עתיקות רומא

קראתי את ה"תזה" שלך מהעמודים הקודמים וכתבת שראית תמונה של מנורה
אפשר להעלות לכאן את התמונה הזו או שתגיד מאיפה לקחת זאת כי אין לי כח לחפש...
תודה.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אפשר הסבר מה ומי זה ה"דרשן"? ולמה הוא קבל את הכינוי הזה?
רק עכשיו ראיתי וקראתי את האשכול, ואני מציינת שהוא מרתק!

בובתי

משתמש מקצוען
קראתי את ה"תזה" שלך מהעמודים הקודמים וכתבת שראית תמונה של מנורה
אפשר להעלות לכאן את התמונה הזו או שתגיד מאיפה לקחת זאת כי אין לי כח לחפש...
תודה.
הוא לא כתב "מנורה" אלא שלד של אוניה שאכן נראה באחד התמונות

secret

משתמש סופר מקצוען
מה זה הקו המתחיל ב08 ?
ותודה רבה על המס' הישראלי של קול מבשר
כבר שנים אני מחפש מס' כזה:D
זה קו ישראלי שיש בו שלוחה לקו האמריקאי.
יש בו עדכונים והשמעות של זמרים וכו'.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה