דרוש מידע אולם ל-60 משתתפות ליד הכותל

פיגלה

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אני רוצה לארגן לצוות העובדות שלנו יום נחמד.
חשבתי לנסוע לתפילה בכותל, ואח"כ ארוחת ערב טעימה ועוד איזה תוכני באולם לי הכותל,
מחפשת אולם אשמח אם למישהו יש מידי,
ואולי היה לכם כזה יום נחמד ויש לך הצעות להציע לי, יותר מאשמח!

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
בתוך העיר העתיקה המחירים ברמה שכנראה לא תוכלו לשלם , כך שלא רלוונטי לתת רעיונות .

ביחד ננצח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש אולם מושלם , נמצא ממש ליד הכותל (אחרי החורבה לפני הירידה למדרגות של הכותל)אני לא זוכרת את שמו.
מאמינה שהוא לא זול

יעקב אהרן רויד

משתמש רשום
יש אולם ליד קבר רחל נראה שזה גם רעיון להתפלל אצל מאמע רחל ואח"כ יש אולם יפה בדיוק שם מאוד זול (נראה לי שזה 250 לשעה) מס' טלפון 0585283283
בהצלחה ותהנו

ias

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
יש את האולם ב"אש התורה"
אבל לא ממש יודעת פרטים,

קשתות

משתמש פעיל
לפני מספר שנים הייתי מהעבודה באולם של החברה למתנסים. מנוהל ע"י מנהלת הרובע
היו 2 אולמות אחד עם מקרן ואחד יותר גדול ללא ציוד
המחיר לפי המחירון של החברה למתנ"סים וזה לא יקר
אין לי פרטי התקשרות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה