מידע שימושי אוכל כשר בתל אביב

רעות:)

משתמש צעיר
אשמח לקבל שמות של מסעדות בתל אביב כשרות למהדרין שעושים משלוחים לאיכילוב
תודה מראש ובשורות טובות

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש ארגוני חסד שדואגים לכך,
בדקתם?

נעמה הנשמה

משתמש חדש
אני גם מאושפזת פה כבר זמן רב ולא מוצאת משלוחי אוכל למהדרין לפה, בני ברק לא עושים משלוחי אוכל עד פה..
חוץ מפיצה האט ובורגרס בר
אם משהו מכיר עוד מקומות- יעזור גם לי ממש!!

manu

משתמש פעיל
כשהייתי במלונית בידוד בתל אביב
הם עשו לי משלוח

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כן, תודה!!
רק שהילדה מפונקת...
אני גם מאושפזת פה כבר זמן רב ולא מוצאת משלוחי אוכל למהדרין לפה, בני ברק לא עושים משלוחי אוכל עד פה..
חוץ מפיצה האט ובורגרס בר
אם משהו מכיר עוד מקומות- יעזור גם לי ממש!!
שיהיה לשתיכן רפואה שלימה,
בזמנו כשילדתי שם, בדקתי אפשרות של חנות הסושי והאסייתי שם בז'בוטינסקי בב"ב (מכון מור) יש להם אוכל מאוד טעים!
ארגוני חסד, לא התכוונתי לעזר מציון, בזמנו כשהתאשפזנו תקופה ארוכה ונזקקנו לאוכל (תינוק, אז לנו) כמדומני שמפעל חסד דואג לכך.
במחלקת ילדים, יש למטה ליד המעליות לאשפוז, כלומר במעליות הימניות איזשהו מקרר עם אוכל,

אני לא מאוד זוכרת משהו מהתקופה המעורפלת הזו, כי תאבון לאכול לא כ"כ היה לנו, מקווה שבכ"א הועלתי במשהו

רפואה-שלימה תמיד!

אהרון1

משתמש פעיל
אני יודע ש'מפגש גרונר' (שווארמה ברמת גן )עושים משלוחים לצפון תל אביב
לכאורה גם לאיכילוב
הם עובדים עד 3 בלילה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה