טיול בחו"ל אוטו-יורופ - שכרתם פעם? וינה/הונגריה/פולין? כנסו בבקשה!

3524

משתמש מקצוען
נכון.
ואין לי מושג לאיזה עדה הוא משתייך.
שכרנו אצלו המון.

תחרותיים בהחלט.
אבל לא תמיד אני הולך אתו.
למשל לנסיעה הקרובה למינכן.
חיפשתי רכב מאוד מסויים
והעדפתי להזמין ישירות
מסיקסט עם הנחת כאל
(אפשר גם דרך אלעל)
אף פעם אל תקח סוכן בעצימת עיניים.
תמיד תעשה השוואות מחירים!
מינכן זו צרה צרורה בהחזרת הרכב. הסוכנות נמצאת רחוק מאווווד מהטרמינל המבודד של הטסים לישראל.

3524

משתמש מקצוען
בלי קשר לחברה המדוברת רק רוצה להזהיר באופן כללי מכל מיני נסיונות סחיטה שהחברות להשכרה באירופה עלולות לעשות לתייר המזדמן
בעבר שכרתי רכב בליטא ולאחר שכבר חזרתי לארץ דרשו ממני 1000 יורו על שריטה שהיתה או לא היתה אין לי מושג. רק אין לי את האפשרות להתווכח עם מישהו שהאשראי שלי אצלו והוא במרחק 3000 קילומטר ממני .
היו זהירים או עשו ביטול השתתפות
אנחנו לקחנו אבריקס והיה שווה.

הם בכלל לא מבקשים פרטי אשראי אם עשית ביטוח חיצוני, מצידם תשלם במזומן בהחזרת הרכב. כך שהם לא יוכלו לחייב אותך בהמשך על שריטות.

קלופ

משתמש פעיל
זו צרה צרורה בהחזרת הרכב. הסוכנות נמצאת רחוק מאווווד מהטרמינל המבודד של הטסים לישראל
דווקא החזרת הרכבב חוייה מאוד.
להניח את האוטו מונע ופשוט ללכת.
לגבי טרמינל f אתה צודק,
באמת הליכה של רבע שעה עשרים דק'
אגב מה עושה מישהו נכה?
בשדות תעופה בד"כ יש כסאות גלגלים וצוות מיוחד שמביא אותם לגייט.
מעניין מה עושים נכים במינכן.
חייב להיות פתרון.

3524

משתמש מקצוען
דווקא החזרת הרכבב חוייה מאוד.
להניח את האוטו מונע ופשוט ללכת.
לגבי טרמינל f אתה צודק,
באמת הליכה של רבע שעה עשרים דק'
אגב מה עושה מישהו נכה?
בשדות תעופה בד"כ יש כסאות גלגלים וצוות מיוחד שמביא אותם לגייט.
מעניין מה עושים נכים במינכן.
חייב להיות פתרון.
אנחנו הורדנו את כולם בטרמינל ואז הנהג נסע להחזיר את הרכב וחזר רגלית.

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

הם בכלל לא מבקשים פרטי אשראי אם עשית ביטוח חיצוני, מצידם תשלם במזומן בהחזרת הרכב. כך שהם לא יוכלו לחייב אותך בהמשך על שריטות.
אין להם אבל רכבים שיכולים לחרוש את הונגריה ופולין למשך שלושה ימים כמדומני, נכון?
יותר סגנון משפחתי פשוט, נכון?

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

איזה רכב קיבלת?

3524

משתמש מקצוען
זה היה קאיה סטיישן, אוטומט, דיזל. כמעט חדש מהניילונים. עשינו בו 2000 קילומטר בארבעה ימים. אוסטריה, צ'כיה, סלובקיה, הונגריה, פולין.

צריך לבקש מראש ביטול הגבלת קילומטרים.

נערך לאחרונה ב:

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אבל אני לא רואה במפרט שלהם רכב כזה.
הם מציעים לי סקודה (המכונה בפי העם סקודה רטט... אלו של המוניות.... לא היוקרתיים....)
מתי לקחתם?
לפני הרבה זמן?

3524

משתמש מקצוען
לפני חצי שנה. ביקשנו סקודה ושודרגנו לקאיה ללא תוספת תשלום.

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
זה היה קאיה סטיישן, אוטומט, דיזל. כמעט חדש מהניילונים. עשינו בו 2000 קילומטר בארבעה ימים. אוסטריה, צ'כיה, סלובקיה, הונגריה, פולין.

צריך לבקש מראש ביטול הגבלת קילומטרים.
@3524 איך תיקשרת איתם בקבלת הרכב ובהחזרה?
היה לך וואטסאפ?
כי לי אין.
אני אסתדר?

3524

משתמש מקצוען
@3524 איך תיקשרת איתם בקבלת הרכב ובהחזרה?
היה לך וואטסאפ?
כי לי אין.
אני אסתדר?
כן, היה לנו וואטסאפ. אפשר לבקש מראש שהקשר יהיה במייל. תצטרכו תרגומון אבל תסתדרו.

אבל, אם עדיין לא הזמנתם רכב, יש לי רעיון בשבילכם.

בנסיעה שלנו החודש הזמננו רכב סלובקי באמצעות סוכן, ישראלי תושב וינה. המחיר היה אותו מחיר והשירות היה אישי. הוא דובר עברית והמספר הסלולר שלו יושב על קו ישראלי, כך שתענוג לתקשר איתו טלפונית.

מדבר אליך?

נערך לאחרונה ב:

שמש יפה

משתמש צעיר
רק לא לא לשכוח!!!!
כשעוברים בגבולות ממדינה למדינה צריך לקנות מדבקה בתחנות הדלק, ולהדביק אותה בשמשה הקדמית [זה פרוספקט מדבקה]
אם לא תעשו כך תשמו קנסות מטורפים
ביו זהירים בשכירות רכב בחו"ל
יש כמויות מצלמות על מהירות וכו'
נסיעה טובה

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כן, היה לנו וואטסאפ. אפשר לבקש מראש שהקשר יהיה במייל. תצטרכו תרגומון אבל תסתדרו.

אבל, אם עדיין לא הזמנתם רכב, יש לי רעיון בשבילכם.

בנסיעה שלנו החודש הזמננו רכב סלובקי באמצעות סוכן, ישראלי תושב וינה. המחיר היה אותו מחיר והשירות היה אישי. הוא דובר עברית והמספר הסלולר שלו יושב על קו ישראלי, כך שתענוג לתקשר איתו טלפונית.

מדבר אליך?
מה המספר?

חכמיהרזים

משתמש מקצוען
בלי קשר לחברה המדוברת רק רוצה להזהיר באופן כללי מכל מיני נסיונות סחיטה שהחברות להשכרה באירופה עלולות לעשות לתייר המזדמן
בעבר שכרתי רכב בליטא ולאחר שכבר חזרתי לארץ דרשו ממני 1000 יורו על שריטה שהיתה או לא היתה אין לי מושג. רק אין לי את האפשרות להתווכח עם מישהו שהאשראי שלי אצלו והוא במרחק 3000 קילומטר ממני .
היו זהירים או עשו ביטול השתתפות
נו מה רוצים
אלו ליטאים
תמיד קשה איתם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה