דרוש מידע אוטובוס שלא הגיע

י. טל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
סתם שאלה...
האם התקשרתם / שלחתם מכתב פעם על שירות טוב?

אני1000

משתמש מקצוען
בשנה אחרונה שלחתי כמה תלונות ואף פעם לא קיבלתי פיצוי, רק תגובות של תירוצי מזג אויר ועומסים לצאת ידי חובה....
זכור לי שפעם קיבלתי איזה פיצוי, והפקיד בתחנה המרכזית צעק עלי במילים מזעזעות כמה שהחרדים גנבים ויודעים לסחוט טוב את אגד....
וכמובן לא התיחס לזה שניסיתי להגן ולספר על שהם מעמידים את הציבור בפני המתנות ארוכות, אוטובוסים צפופים ויחס מזלזל....
הרגשתי בושה איומה לקבל את ה 20 שקל פיצוי... שזה אפילו לא מתקרב לפיצוי על העוגמות נפש של המתנות מתישות לאוטובוסים שלא מגיעים וכו'
[מעניין אותי אם עוד אנשים ניתקלו בו...]

במקום שאין אנשים ;)

משתמש מקצוען
לא יודעת לי את מתכוונת כשאת אומרת בו.
אבל כמוני כמוך, לא ראיתי פיצוי.
עליתי לאוטובוס לפני שעבר תוקף המעבר שלי. המכשיר חייב אותי פעם נוספת. כשבדקתי בקבלה ראיתי שהשעה שם לא נכונה והיא מאוחרת בשעה מהשעה האמיתית.
הנהג טען שאין לו מה לעשות.
פניתי לשירות לקוחות, והופתעתי מהיחס: קיבלתי זיכוי על ערך של מחיר נסיעה (!) 5.9 ש"ח.
תסעי לאגד, תשלמי נסיעה, תעמדי חצי שעה בתור, תקבלי גערות והשמצות, תזוכי על 5.9, ואז יגידו לך שהם לא יכולים להטעין כזה סכום, את צריכה להוסיף על 30 ש"ח לסכום הטענה מינימלי, תצאי, תשלמי עוד נסיעה, כי בטח כבר עבר לך המעבר.
חד גדיא.
טוב שההגה בידיים של אגד.

פרומית

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לי היה שתי סיפורים שהאוטובוס לא הגיע ולכן לקחתי מונית בפעם הראשונה התעקשתי עד שזה הגיע לבית משפט ושם קיבלתי 600 ש"ח (זה פרוצדורה פשוטה למתעניין)
ובפעם השניה הם רצו לשלם רק הוצאות ואני התעקשתי שמגיע גם פיצוי על העוגמת נפש ואמרתי שאם לא יביאו אני יפנה לבית משפט וקיבלתי מיד עוד 200 ש"ח
לדעתי שווה להתעקש כי רק כך זה יפריע להם ויתחילו לעמוד בזמנים!

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
לא יודעת לי את מתכוונת כשאת אומרת בו.
אבל כמוני כמוך, לא ראיתי פיצוי.
עליתי לאוטובוס לפני שעבר תוקף המעבר שלי. המכשיר חייב אותי פעם נוספת. כשבדקתי בקבלה ראיתי שהשעה שם לא נכונה והיא מאוחרת בשעה מהשעה האמיתית.
הנהג טען שאין לו מה לעשות.
פניתי לשירות לקוחות, והופתעתי מהיחס: קיבלתי זיכוי על ערך של מחיר נסיעה (!) 5.9 ש"ח.
תסעי לאגד, תשלמי נסיעה, תעמדי חצי שעה בתור, תקבלי גערות והשמצות, תזוכי על 5.9, ואז יגידו לך שהם לא יכולים להטעין כזה סכום, את צריכה להוסיף על 30 ש"ח לסכום הטענה מינימלי, תצאי, תשלמי עוד נסיעה, כי בטח כבר עבר לך המעבר.
חד גדיא.
טוב שההגה בידיים של אגד.
הזכרת לי,
מישהו קיבל החזר על התיקופים השגויים שהיו למי שהיה מוטען לו סטודנט שנתי ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה