אוזניות

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אם זה סביבות 100 הייתי ממליצה על אפל- אוזניות איכותיות, (יש לי כבר מעל שנה ועדיין כמו חדשות)
השמע יחסית טוב (שאני אומרת יחסית אני מתכוונת יחסית לאוזניות במחיר הזה, אם אני ישווה לאוזניות יקרות יותר אז השמע לא משהו)
בגדול אוזניות סבבה לגמרי.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
באיזה אוזניות ניתן לערוך מיקס לשיר -הכוונה להכי קרוב לסאונד טבעי. יש לי סנהייזר אבל יותר מידי סאונד טוב שמחפה על בעיות וכשאני שומע באוזניות אחרות זה לא נשמע טוב (ואל תענו לי שלא עושים מיקס באוזניות כי אני כבר יודע את זה...)

גלובוס

משתמש מקצוען
תנו שם של חברה באזור 100 ש''ח,
עם סליקון
ובלי דיונים, שאני יוכל ללכת לחנות ולקנות בלי לנסות לדוג פה שמות מכול המלל;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה