אוורור למיבש כביסה

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי ארון סגור בסוף המטבח שבו מכונת הכביסה הארון צמוד לקיר חיצוני, ואני רוצה לשים מעליה מיבש,
אני לא רוצה לעשות חור בחלון- כי זה ממש במטבח וזה מכוער,
האם האופציה ההגיונית היחידה היא לקנות מייבש עם מגירה? או שלעשות חור בקיר זו אופציה טובה? (מבחינת בידוד ונזילות)
כי כפי שידוע לי הם פחות טובים, יותר יקרים וצורכים יותר חשמל ממיבשים רגילים עם צינור...

תודה!

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
לא צריכים בידוד מיוחד, רק להדביק בחוץ את הגריל עם סופר 7, לאטום סביבו יפה,
ולכוון את הגריל כלפי מטה. (לא כ"כ ממליץ על גריל "אל חוזר", יש מצב שהכנפיים מתייבשות
או נתקעות).

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים

ניקול

משתמש מקצוען
רותי, הכי טוב לעשות 'חור' מאשר לקנות מייבש עם מגירה- מה שנקרא 'קונדנסור'... מניסיון מאד לא טוב עם מייבש כזה (ב"ה שהצלחתי להתפטר ממנו... אפילו שנגרם לי נזק כספי)

judi2525

משתמש רשום
אנחנו כבר הרבה שנים עם מייבש כביסה - מעבה (קונדנסור) בתוך ארון במטבח ללא פתח בקיר.
כמובן שאנחנו לא משתמשים במגירה לניקוז המים.
יש במייבשים מהסוג הזה צינור אחורי שמתחבר לניקוז, לאחר החיבור המייבש מתנהג כמו כל מייבש אחר.
לחיבור קל ופשוט קונים בטמבוריה מפצל Y או מפצל של ניקוז מדיח כלים, צד אחד מחברים את מכונת הכביסה צד שני את המייבש ושוכחים שזה קונדנסור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה