דרוש מידע אוהדי כלי כסף נקיים? עזרה בבקשה!

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
יש בבני ברק ברבי עקיבא- חזון איש
צורף שטובל כלי כסף באמבטיה של אמוניה
זה מחולל פלאים
(ד"א התחושה שלי שהפמוטים לא עשויים מכסף איכותי אם בכלל...)
עשויים מכסף לחלוטין וגם עולים כמו כלי כסף יקר!! מעדיפה לא לכתוב של איזה חברה כי בוודאי במוצר איכותי זה לא אמור לקרות.
הצורף מב"ב מתאים גם אם כבר עשינו ציפוי?

אילה ג

משתמש פעיל
ניסיתם לנקות עם מים רותחים וסודה לשתיה בתוך כיור מצופה נייר כסף??
הציל לי פמוטות בערך במצב הנ"ל
אני עשיתי את זה, וקרו 2 דברים:
1. נוצר לי סדק בכיור (כיור סילי גרניט הכי טוב שיש, פרנקי או בלנקו)
2. חלק מכלי הכסף היו של שילובים בכסף, ואחרי 15 שנים שהיה נראה כמו חדש, הכסף התחיל לרדת
ונהיה צבע נחושת.
שאלתי בחנות כלי כסף מומחים, אמרו לי שזה מזיק גם לכלי כסף אמיתיים.

הדקלים

משתמש פעיל
גם אני משתמשת בו הוא מעולה יותר מכל חומר שניסיתי

קוראים לו דלו (DELU)
אבל כנל, סילבו יותר מוצלח - לא צריך להתאמץ ומוריד כתמים ממש קשים
סילבו מוצלח מאד עם סמרטוט הברקת כסף של קלין ארט, הצלה של ממש!!! שווה לנסות.

דבי ו

משתמש מקצוען
לא, אבל חומרי הניקוי כבר עולים לי יותר מהפמוטים.. זה עובד מנסיון?
החומר הזה הומלץ ע"י היכל הכסף - חנות גדולה ומוכרת בירושלים. והפמוטים שלי מבריקים מאי פעם מאז שהתחלתי להשתמש עם החומר הזה. גם הברק נשאר להרבה זמן. מספיק להשתמש עם החומר הזה רק פעם בכמה שבועות. הוא חומר מאוד חזק

TLY

משתמש רשום
א. יש לי פמוטים במצב חיצוני מזעזע, כל הטריקים שהציבור נותן כבר ניסינו - שום דבר לא עוזר, הפמוטים קיבלו צבעים מוזרים כולל מלא נקודות שחורות ושעווה שלא יורדת, יש כאן איזושהי עצה מנסיון איך 'לחדש' את הפמוטים?
אגב, הם עברו כבר את הציפוי הזה שפירסמו עליו שנים רבות בכל העיתונים, ולמרות כל זאת - זה המצב.
ב. בהנחה שלא נמצא משהו שישנה את המצב, אשמח מאד לקבל כבר עכשיו אינפרומציה מנסיון [לא דיס, בבקשה] על חנות \ אתר מומלצ\ת לקניית פמוטים של חברות מוכרות ולא כל מיני יבואנים שונים.
תודה מראש על כל עצה..
הפמוטים שלכם עם ציפוי וכפי שכבת ולכן זה מצבו כעת, הפתרון הוא להסיר את הציפוי ולחדש את הפמוטים על ידי חידוש הכסף דהיינו הטבלה מחדש לפמוטים וע"י זה הם יקבלו שכבה חדשה של כסף וזה יראה כחדש. אם הפמוטים של הצורפים או חדד אתם יכולים להביא להם את זה ויש להם כזה שירות. זה לא זול אבל מחדש את הפמוט כמו חדש.

בכלליות בנוגע לציפוי האמור, מי שמתכננת לעשות את זה חובה לעשות את זה במקום מקצועי ושנותנים ביטוח על המוצר, יש מקמות פחות מקצועיים שהציפוי לא בצורה מושלמת ואז הכלי כסף משחירים דרך המקומות שלא בוצע ציפוי מושלם ואז זה בלתי ניתן לניקוי והמצב נהיה גרוע. הצורפים עושים לכלים שנקנו אצלם ויש נוספים שעושים בצורה מקצועית.

חשוב מאוד להקפיד על ההוראות שיש בהמשך לאחר הציפוי ולדוגמא לא לנסות להוריד שעווה ע"י גירוד ולא ע"י מים חמים אלא אך ורק ע"י ספריי מיוחד שמוריד שעווה ושלא פוגם בציפוי, כמו"כ אין לשטוף את הכלים במים אלא רק לנקות ע"י מטלית, מי שלא שומר על הכללים פוגם בציפוי והתוצאות בהתאם

מקס 22

משתמש צעיר
עשויים מכסף לחלוטין וגם עולים כמו כלי כסף יקר!! מעדיפה לא לכתוב של איזה חברה כי בוודאי במוצר איכותי זה לא אמור לקרות.
הצורף מב"ב מתאים גם אם כבר עשינו ציפוי?
באמת מוזר. אבל אם זו חברה מוכרת אפשר לפנות אליהם, חברה מכובדת לפחות תבדוק ותתייחס ברצינות.
אם זה מתאים לאחר ציפוי אני לא יודע.

בחן ובחסד

משתמש מקצוען
יש ברכסים בצפון צורף מקצועי והגון מאד מאד
הבאתי לו לחידוש גביע שכבר התייאשתי ממנו - ב 100 ש"ח קיבלתי גביע חדש ממש!!! יישר ( גביע על רגל שהתעקם ) , הבריק הכל כולל בתוך הבליטות והקישוטים - מדהים!!
וכן חידש לי את הפמוטות, הרגשתי שקיבלתי חדשות ממש
יכולה לתת לי פרטים?

בוחר בעילום שם

משתמש פעיל
מקפיצה שוב..
רוצה לסיים עם זה, מצ"ב תמונות של פמוט וחנוכיה במצב מזעזע [אחרי שעברו טבילה בחומר מיוחד שאמור היה לשמר את יופיים] כל התכשירים שניסינו לא עזרו, ככל הנראה הציפוי גרם לבלאגן הזה, יש למישהו מידע מה עושים עם זה???
אשמח לקבל טלפונים של בעלי מקצוע עדיפות לירושלים ומנסיון.
תודה מראש

קבצים מצורפים

• WIN_20230606_23_36_42_Pro.jpg
    WIN_20230606_23_36_42_Pro.jpg
    KB 468.4 · צפיות: 43
  • WIN_20230606_23_36_25_Pro.jpg
    WIN_20230606_23_36_25_Pro.jpg
    KB 231.5 · צפיות: 42
  • WIN_20230606_23_36_16_Pro.jpg
    WIN_20230606_23_36_16_Pro.jpg
    KB 282.1 · צפיות: 42

יונלה

משתמש מקצוען
ציפוי לק לכלי כזף זה עסק ביש,
רק אם הציפוי שלם ומושלם הוא שומר על הכסף שלא יצהיב/ישחיר,
מה שאת צריכה לעשות עכשיו זה להוריד את הציפוי, ולמיטב ידיעתי רק מי שמצפה אותם יכוללהסיר את זה (מבחינה מקצועית)
שמעתי מכמה חברות שלהוריד את הציפוי עולה כמעט כמו לצפות,

תנסי לברר אצל מי שציפה לך אותם.

שחרית

משתמש פעיל
קופצת על השרשור הזה...
מישהו יודע איפה עושים הטבלה בכסף באזור ירושלים?
(לא של הצורפים)

נהג גרפי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני עשיתי את זה, וקרו 2 דברים:
1. נוצר לי סדק בכיור (כיור סילי גרניט הכי טוב שיש, פרנקי או בלנקו)
2. חלק מכלי הכסף היו של שילובים בכסף, ואחרי 15 שנים שהיה נראה כמו חדש, הכסף התחיל לרדת
ונהיה צבע נחושת.
שאלתי בחנות כלי כסף מומחים, אמרו לי שזה מזיק גם לכלי כסף אמיתיים.
יש מחלוקת בין מוכרי כלי הכסף האם הנייר כסת והמים חמים וכו' מזיק בכל מקרה אני עשיתי את זה בתוך גערה גדולה, בכלים גדולים הכנסתי צד אחד ואז את הצד ההפוך.

יונלה

משתמש מקצוען
לגבי הציפוי שיש על כלי כסף,
כל זמן שלא יסירו את כל חומר הציפוי לא יוכלו להבריק אותם כראוי.
שמעתי שהסרת הציפוי עולה יותר יקר מהציפוי עצמו.

בינתיים לא שמעתי על אחד שמרוצה מהציפוי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה