אהבת אם

שקוף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני אוהבת קופים. אואו.
איזה דבר יפה זה.
תמונה יפה. לקח לי זמן לקלוט איפה הראש של ה"אמא"
הקוף נראה בתמונה קטן אבל עם פרצוף של בן 100 לפחות... מקומט כזה..
(כמה שיער יש לו באוזניים איכסססססס)

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
יפה, אפשר פירוש למילה מקוק? :)

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
חמוד! :)
איך הצלחת לזהות שזאת האמא ולא האבא
:)

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י כדרלעמר;848253:
זה השם שלהם.

אני הכרתי את זה בשם מקק או מקאק
מסתבר שאפשר לקרוא להם גם מקוק

כבר צצה לי בראש הגדרת הגיון לזה :)

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הזאטוט בן חודש.

מוטי, אתה תמיד מעלה חיוך, הפעם חיוך משולש :)

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י שקוף;848249:
אני אוהבת קופים. אואו.
איזה דבר יפה זה.
תמונה יפה. לקח לי זמן לקלוט איפה הראש של ה"אמא"
הקוף נראה בתמונה קטן אבל עם פרצוף של בן 100 לפחות... מקומט כזה..
(כמה שיער יש לו באוזניים איכסססססס)

מה הפלא שש--קוף אוהבת קופים :);)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה