אברטק או מפתחים?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
למה שמתכנת שעובד/לומד באברטק יצטרך לתחזק פרופיל?
אני חושב - בשביל להיחשף להזדמנויות נוספות, לעבור למקום עבודה חדש ובמקום משכורת של הייטק החרדי לקבל משוכרת של הייטק הישראלי. שמה לעשות, זו האחרונה גבוהה פי 3 או יותר.

נערך לאחרונה ב:

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
היום יש סינון אוטומטי על הורדת ספריות בקובץ ZIP מ-github.
זה לא אוטומטי, זה רק אם זו ספריה שדיווחו עליה.
אני חושב - בשביל להיחשף להזדמנויות נוספות, לעבור למקום עבודה חדש ובמקום משכורת של הייטק החרדי לקבל משוכרת של הייטק הישראלי. שמה לעשות, זו האחרונה גבוהה פי 3 או יותר.
עדין נראה לי שלינקדאין זה הדבר היחידי שחסר בנטפרי, אבל זו הבעיה היחידה, אני מאמין שאפשר לתחזק פרופיל ממכשיר ייעודי, ואת העבודה לעשות מהמחשב עבודה הרגיל.
בשביל עבודה סדירה מעולם לא נתקלתי בבעיה שלא נפתרה בנטפרי.

רוזנברג

משתמש חדש
על סמך מישהוא שלמד באברטק (JBH)ודיברתי איתו

א, התנאים מעולים ממש, לומדים בכולל בבוקר עם מלגה מכובדת מאד, ואח"כ לימודים עד 6 בערב
ב, נלחמים שם למצא עבודה לכולם, ומי שלא מוצא עובד אצלם (במשכורת נמוכה)
ג, חצי מהמחזור מועפים באמצע השנה, אין סנטימנטים.
ד, המורים שם לא מתאמצים במיוחד, מי שלא עומד בקצב - החוצה. (זוהי רוח המפקד כמובן)
ה, 90% מאלו שמסיימים מסלול הם כאלו שיש להם רקע מסויים (כלומר שיש להם אנגלית, או שלמדו במוסדות של ליב"ה וכד')

המסקנה שלו: התכנית לא מותאמת לבוגרי החינוך האולטרה חרדי, מוכשרים ככל שיהיו

מי שיודע לאשר או להכחיש - מוזמן בכבוד.
את מפתחים אני לא מכיר אישית כי לא למדתי שם אבל את אברטק אני מכיר אישית כי למדתי שם
היתרונות שלהם זה
א. הכשרה מוכוונת לבוגרי ישיבות
ב. האווירה הממש חרדית על גבול האברכית
ג.הכולל בבוקר
ד.המילגת קיום (2000 שקל ) והלימודים בחינם
ה. (ואולי הכי חשוב בהקשר הזה ) זה ההשמה ,אני באופן אישי אחרי 18 חודשים של לימודים הם דאגו לי למשרה מעולה בסטארטאפ עם משכורת של בוגרי תואר נחשב בעוד כמה אנשים שהכרתי שהלכו לתואר במכללות ולמדו חמש שנים חיפשו שנה ובסוף מצאו בפחות
במקרה שלי כי הם כבר שלחו בוגרים בעבר למקום והיו מרוצים ורצו מהם עוד
ככה שצורת הלימוד שהם מלמדים וסוג האנשים שהולכים לאברטק יוצרים רמה מאוד גבוהה ,ושיתופי הפעולה שלהם מאפשרים השמה מהירה
ויש אפשרות של השמה במקום למי רוצה לצבור עוד ניסיון לפני שיצא לשוק
במקרה של מפתחים אני חושב שאין כולל ואין מלגת קיום ושהלימודים עולים כסף ואני לא יודע מה מצב ההשמה
ככה שאני לא יודע להגיד עליהם
מקווה שעזרתי

מירושקה

משתמש רשום
שלום
אני בוגר אברטק,
ועובד כיום ברב טק.
אבל אין לי הרבה זמן לכתוב פה מגילות.
אם יש מישהו שחשוב לו למעשה מידע מסויים הוא יכול לשאול באשכול או בפרטי.
ואם יהיה לי זמן אשתדל לענות.
אני זקוק למידע בנושא,
דיברתי איתם והקורס מתחיל עוד חודש כך שאין לי הרבה זמן לבדוק.
אודה לך אם תיצור איתי קשר ב a0548532272 ג'ימייל וכו'
על הדרך יש לך פה את המספר שלי גם...
תודה מראש

Alex1234

משתמש רשום
שלום
אני בוגר אברטק,
ועובד כיום ברב טק.
אני רואה את כל הרחש בחש כאן,
והרבה ממה שנכתב פה לא נכון או לא מדוייק (למשל מה שנכתב על רקע באנגלית, על כך שכולם מודרניים, ועל כך שרובם עבדקנים שבאים לעבוד עם כובע וחליפה).
אבל אין לי הרבה זמן לכתוב פה מגילות.
אם יש מישהו שחשוב לו למעשה מידע מסויים הוא יכול לשאול באשכול או בפרטי.
ואם יהיה לי זמן אשתדל לענות.
אני גם מתלבט על הכיוון.
יש לי רקע טוב באנגלית.
חשוב לי לשמוע מה רמת הלימודים ומה איכות ההשמה אשמח אם תוכל ליצור איתי קשר במייל algodinger גימייל וכו
או בטלפון 0548969970
תודה רבה רבה

אבי בנס

משתמש חדש
אני מעונין ללמוד קורס ניהול רשתות (ניהול תשתיות וענן היברידי) ב"מרכז החרדי להכשרה מקצועית", יש למישהו מידע על המקצוע ועל המרכז הזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה