אבקה של גרין לטיפול בכוויות

מאיר ר.

משתמש רשום
אולי מישהו ידע לומר
יש לי משחה של גרין לטיפול בכויות
ואיש ההצלה שטיפל בבת לי אמר לי שיש אבקה האם מישהו יודע על זה

האם המשחה הצהובה יעילה באותה מידה ?

ניסיתי לברר אצל גרין אך אני לא משיג אותם

batya11

משתמש פעיל
המשחה הצהובה היא היעילה יותר
אם יש כויה פתוחה צריך גם את האבקה
רפואה שלמה!

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
לפי מה שהבנתי מגרין, אם העור באיזור הכוויה ירד, מומלץ לשים גם את האבקה מעל המשחה ואז לעטוף עם ניילון נצמד. הכי טוב להתקשר אליהם להתייעץ, הם עונים בד"כ בשעות הערב עד 9 או 10 אם אני זוכרת נכון

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם אני לא טועה, המשחה הצהובה היא השמני והויטמינים שמרפאים
האבקה היא אנטיביוטיקה

H. Clin

משתמש מקצוען
מישהו יודע מה שמים קודם, האבקה או המשחה?
יש לי כוויה דרגה 2 שנפתחה ומפרישה (אבל לא מזוהמת).

סמינר דוד

משתמש מקצוען
גרין אמרה לי שהאבקה מאוד חשובה. לא זוכרת למה, אם זה בגלל שהיד היתה עדיין חשופה, או מסיבה אחרת.

בכל מקרה, יש לי בבית את האבקה.
איפה אתם נמצאים?

H. Clin

משתמש מקצוען
בעקרון שמים קודם את המשחה אבל נראה לי שזה לא משנה
בררתי ואמרו לי לשים קודם את האבקה. אח"כ שמים את המשחה על תחבושת ושמים על הכוויה.
גרין אמרה לי שהאבקה מאוד חשובה. לא זוכרת למה, אם זה בגלל שהיד היתה עדיין חשופה, או מסיבה אחרת.

בכל מקרה, יש לי בבית את האבקה.
איפה אתם נמצאים?
זה אבקה אנטיביוטית ולכן זה חשוב כשזה נפתח.
יש לי את שניהם, תודה רבה.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה