חגים אביב הגיע - השום בא

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
שום טרי בשווקים מרגש אתכם ?
יש לכם מתכון טוב שבסיסו שום טרי ?
יודעים שאפשר להכין מטבל טעים מהעלים הירוקים שלו ?

שתפו בעיקר אם אתם קולעים צמות שום ותולים במרפסת לייבוש :)
מעניין אותי המטבל אבל איך בעצם בודקים את העלים מחרקים?
אגב, היו שנים שהייתי קונה בשוק , קולעת קליעה אותנטית [לא צמה] ותולה במרפסת
הספיק לי כמעט לשנה

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
לתשומת לב-
לדעתי העלים הירוקים של השום הם כמו כל העלים שלא מגידול מיוחד שנראה לי שרובינו לא משתמשים איתם.
שימו לב לברר היטב.
שכנה שלי קנתה ראש סלרי שיצא ממנו עלים ירוקים וסיפרה לי שהעשירה את המרק שלה בזה.
עוררתי את תשומת ליבה לעניין התולעים ואמנם שאלה רב ואמר לה כפי שחשבתי, שזה עלול להיות ממש נגוע בדיוק כמו כל עלי הירק מגידול חופשי.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
לתשומת לב-
לדעתי העלים הירוקים של השום הם כמו כל העלים שלא מגידול מיוחד שנראה לי שרובינו לא משתמשים איתם.
שימו לב לברר היטב.
שכנה שלי קנתה ראש סלרי שיצא ממנו עלים ירוקים וסיפרה לי שהעשירה את המרק שלה בזה.
עוררתי את תשומת ליבה לעניין התולעים ואמנם שאלה רב ואמר לה כפי שחשבתי, שזה עלול להיות ממש נגוע בדיוק כמו כל עלי הירק מגידול חופשי.
נשמור את המידע לשנה הבא,
עונת השום הטרי עם עלים ירוקים ממש קצרה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה