עזרה אבחון לילד בן שמונה

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שלום לכם,
שואלת בשביל חברה:
אבחון לילד בן שמונה, אין לי מושג מה התהליך, למי פונים ואיך.
אשמח לעזרה!!
רוצה לאבחן ילד בן שמונה גם מבחינת I.q ויכולות לימודיות וגם חברתיות ותפקודיות.
התפתחות הילד של הקופה זה כתובת? (או שזה עד גיל 6)
תודה מראש.

זהבוש

משתמש מקצוען
בבני ברק יש לי מישהי אלופה, אישה מקסימה ומקצועית
רק תדעי שזה סיפור יקר
אני עשיתי אצלה איבחון לבת 11 , היא מיקדה אותי במה להשקיע בה, הסבירה היכן הליקויים וכד'
היא מאבחנת את הילד/ה פעמיים שלוש, אחר כך יושבת על החומר ולבסוף קוראת להורים ומסבירה כל פרט. זה עולה 1300 ש"ח . יקר אבל שווה.
פרטים שלה בפרטי

סחלבים

משתמש מקצוען
תלוי למה מיועד האבחון.
אם הוא בשביל לבחון זכאות לשעות שילוב וכד'
הוא צריך אבחון פסיכודידקטי. הכולל גם מבחן אי. קיו.
ורק כך ועדות השמה יתנו לו זכאות.
אם רק לצורך הבנת קשייו של הילד, כוחותיו ודרכי עבודה - אבחון דידקטי מספיק. אך אין לו שום תוקף רשמי והוא לא כולל מבחן אי קיו.
הצלחות!

דורהלה

משתמש פעיל
יש יחידות התפתחותיות שהן עד גיל 9, תלוי בקופה ובאזור. וביחידה המענה הוא רב מקצועי, אם קיימת האפשרות, כדאי.
ואם כיוון הקושי נראה מסוים, אז אפשר לפנות למרפאה מתאימה, לדו' אם יש שאלה חברתית-תקשורתית בתל השומר במרפאת קשת מקבלים עד גיל 21.
אם זה עניין של יכולות למידה אפשר לפנות לאבחון פסיכו דידקטי (או דידקטי).
אם מדובר בקשב כדאי לפנות לפסיכיאטר/נוירו'.

מה שלא יהיה, חשוב לברר טוב טוב מה ההסמכה והידע של מבצע האבחון. ('מישהי שראתה כבר המון ילדים ויש לה עין..' פחות..)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה