אבא חטוב | מה אתם חושבים?

מ....

משתמש פעיל
השאלה אם זה מותאם לשבתות וחגים.
ואם זה לא תוכנית קשה. ( יש לו את התוכנית של הניקוי של פוראוור - קלין 9 והוא טוען שזה תוכנית קשה מדי)

אולטימטיבי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מותאם?
תלוי למה קוראים מותאם...
אפשר לאכול מדברים מסוימים מעט.... [חלה...]
ומדברים אחרים... תלוי מה המרכיבים....
תקופת הניקוי מאמצת ומאתגרת.... אבל שום דבר! שום דבר! לא בא מידי בקלות!!!
אבל זה שווה!

זה שונה מכל הדיאטות ש"כזה ראה וקדש".... אלא יש מקום לכל אחד ולחריגות וכו'....
וגם מסבירים לך הכל... דברים שלא חלמת עליהם ולא ידעת...
דברים שאתה אומר... ואוו!!! חבל שלא ידעתי.... / עכשיו אני מבין למה.....
ולא כמו הרבה תוכניות שמותר לך לאכול טונה וכו' עד סך ... קלוריות... אם תחזיק מעמד תרזה אם לא... הפסדת...
התוכנית הזאת זה התוכנית היחידה שאסור!!! לספור קלוריות!!!

אולטימטיבי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תוכנית של תשעים יום...
כל יום יש סרטון בבוקר של מספר דקות...
צ'אט פתוח עם מאמן זמין.
ורישום עצמי לפי פרמטרים.
דפי סיכום כל שבוע... ועוד דפי סיכום כוללים..
אחרי התוכנית זה נשאר פתוח לתקופה...
[ככה היה אצלי..]

zigelman10

משתמש רשום
מכיוון שאני רואה שהציבור מתעניין אז ככה התחלתי לפני 4 חדשים במשקל 108 היום 88 בלי רעב במשך היום ובלי לעשות פעילות גופנית מיוחדת פשוט לשנות את ההרגלים שלנו במה לאכול אחרי שמתרגלים זה ממש קל פשוט צריך לדעת מה לאכול ותוספי תזונה מתאימים לכן אני ממש ממליץ על השיטה שלו ובאמת אין לי שום מניות אצלו הוא מספיק חזק בציבור החרדי השיטה שלו מכמה שאני מכיר ממש הוכיחה את עצמה זה רק קצת יקר וצריך משמעת עצמית וגם המוצרים שהוא נותן לאכול קצת יקרים ואת זה אני כותב אחרי כמה דיאטות שניסתי ואני מכיר את עצמי בתור בו אדם אם משמעת עצמית והם לא עבדו לי

וגם לגבי שבתות וחגים יש לו פתרונות ממש טובים איך להשאר שבעים ולהנות

יום טוב לכולם והרבה בהצלחה

zigelman10

משתמש רשום
איך אפשר להתחבר לאתר שלהם או משהו בדומה דרך נטפרי?
והאם השיטה מתאימה גם לנשים?
אני ניסתי בנטפרי akדיאט ונפתח לי רק בלי התמונות ויש לו גם מדריכות שיושבות עם נשים יש לו בעיה אחת שהוא מאוד אוהב לעבוד בווצאפ אז מי שיש לו במחשב זה סוג של פתרון

זבון וזבין

משתמש מקצוען
מכיוון שאני רואה שהציבור מתעניין אז ככה התחלתי לפני 4 חדשים במשקל 108 היום 88 בלי רעב במשך היום ובלי לעשות פעילות גופנית מיוחדת פשוט לשנות את ההרגלים שלנו במה לאכול אחרי שמתרגלים זה ממש קל פשוט צריך לדעת מה לאכול ותוספי תזונה מתאימים לכן אני ממש ממליץ על השיטה שלו ובאמת אין לי שום מניות אצלו הוא מספיק חזק בציבור החרדי השיטה שלו מכמה שאני מכיר ממש הוכיחה את עצמה זה רק קצת יקר וצריך משמעת עצמית וגם המוצרים שהוא נותן לאכול קצת יקרים ואת זה אני כותב אחרי כמה דיאטות שניסתי ואני מכיר את עצמי בתור בו אדם אם משמעת עצמית והם לא עבדו לי

וגם לגבי שבתות וחגים יש לו פתרונות ממש טובים איך להשאר שבעים ולהנות

יום טוב לכולם והרבה בהצלחה
היות שאתה באמת רק רואה שהציבור מתעניין - אשאל אותך כמה שאלות - ואשמח אם תענה עליהן מחמת עניין לציבור:
1. איך רואים שהציבור מתעניין - בהקפצת אשכול שההודעה האחרונה בו נכתבה לפני יותר מחודשיים ???
2. איך רואים שהציבור מתעניין - באשכול על דיאטה בשם ''אבא חטוב'' - אם היחיד שהזכיר בה את דיאטת AK זה רק אתה ???
3. איך רואים שהציבור מתעניין - אם בכלל לא היית בפרוג בחודשיים האחרונים ???
וכל הפעילות שלך בפרוג (בחצי השנה האחרונה) זה רק סביב הדיאטה הזאת !
4. והעיקר - הציבור הרחב - וביניהם אני הגדול (זה הגדול קטן יהיה) כבר מחכה מעל חודשיים לתשובה - מה ההבדל בין דיאטה זאת לדיאטת הרבלייף (חוץ מהמוצרים הספציפיים שלהם) בעניין כמויות החלבונים לצריכה בהשוואה לפחמימות - והאם כל הדיאטה בנויה רק על תוכנית להגברת צריכת החלבונים - או שיש עוד משהו בדיאטה זו ?
5. מבחינת גילוי-נאות - אתה צריך לעדכן מה הקשר שלך עם דיאטה זו - ואם כדבריך שאתה רק צרכן מרוצה - תענה בכנות - האם ידעת אותם על פרסום שיווקי זה - ואיזה תמורה (או הנחה) קבלת תמורת זה.

נ.ב. מתנצל מראש על הסגנון התקיף במקצת - אבל בתור מישהו שכבר שילם כספים רבים על דיאטות - נפשי קצה התרגילים שיווקיים על הכתפיים הרחבות שלנו,
נ.ב.ב - אין לי דבר נגד חברת הרבלייף או חברת AK - (להיפך, על הרבלייף אני אישית מכיר הרבה לקוחות מרוצים - אבל אינני רוצה להגיב בנושא זה כלל - מאותם השיקולים שאותם כתבתי לעיל.....) - אני רק רוצה שמודעות פרסום יופיעו בצורה ברורה (כמו אשר בנחל...) ועם תשלום לפלטפורמה - וגם עם הסבר ברור האם כספך הולך על משהו או רק על הדרכה איך לאכול יותר חלבונים....

zigelman10

משתמש רשום
היות שאתה באמת רק רואה שהציבור מתעניין - אשאל אותך כמה שאלות - ואשמח אם תענה עליהן מחמת עניין לציבור:
1. איך רואים שהציבור מתעניין - בהקפצת אשכול שההודעה האחרונה בו נכתבה לפני יותר מחודשיים ???
2. איך רואים שהציבור מתעניין - באשכול על דיאטה בשם ''אבא חטוב'' - אם היחיד שהזכיר בה את דיאטת AK זה רק אתה ???
4. והעיקר - הציבור הרחב - וביניהם אני הגדול (זה הגדול קטן יהיה) כבר מחכה מעל חודשיים לתשובה - מה ההבדל בין דיאטה זאת לדיאטת הרבלייף (חוץ מהמוצרים הספציפיים שלהם) בעניין כמויות החלבונים לצריכה בהשוואה לפחמימות - והאם כל הדיאטה בנויה רק על תוכנית להגברת צריכת החלבונים - או שיש עוד משהו בדיאטה זו ?
5. מבחינת גילוי-נאות - אתה צריך לעדכן מה הקשר שלך עם דיאטה זו - ואם כדבריך שאתה רק צרכן מרוצה - תענה בכנות - האם ידעת אותם על פרסום שיווקי זה - ואיזה תמורה (או הנחה) קבלת תמורת זה.

נ.ב. מתנצל מראש על הסגנון התקיף במקצת - אבל בתור מישהו שכבר שילם כספים רבים על דיאטות - נפשי קצה התרגילים שיווקיים על הכתפיים הרחבות שלנו,
נ.ב.ב - אין לי דבר נגד חברת הרבלייף או חברת AK - (להיפך, על הרבלייף אני אישית מכיר הרבה לקוחות מרוצים - אבל אינני רוצה להגיב בנושא זה כלל - מאותם השיקולים שאותם כתבתי לעיל.....) - אני רק רוצה שמודעות פרסום יופיעו בצורה ברורה (כמו אשר בנחל...) ועם תשלום לפלטפורמה - וגם עם הסבר ברור האם כספך הולך על משהו או רק על הדרכה איך לאכול יותר חלבונים....
דבר ראשון לגבי השיווק רהי רואה שאתה ככ שנון וחכם תן לי אפשרות או אתגר שאני יכול לשכנע אותך שאין לי שום אינטרס שיווקי זה רק עלה לי הרבה כסף
לגבי איך אני יודע שיש התענינות הכתובת מייל שלי מופיע בשם משתמש וקיבלתי בחודש האחרון לפחות 4 מיילים בנושא
אני רואה שאתה נהנה להתנצח אם אנשים אני לא!!! אז מבחינתי תם הטכס ואל תשלחו יותר מיילים בענין ואני לא כותב בעניין יותר
ועכשין בכנות בגלל שראיתי שלי זה מאוד עזר רציתי גם לעזור לאחרים בגלל שאתה הופך את זה למשהו אישי תעזוב אותי תחפש פרטנרים אחרים

יום טוב לכולם

zigelman10

משתמש רשום

לגבי זה שאני כותב רק על זה זה לא נכון אני כותב פה בעניני רכבים ועוד כמה פורומים סגורים לציבור
ולגבי אבא חטוב יש לי גיס וגיסה שעשו את זה ביחד ולא הצליחו אז פניתי לאפיקים אחרים שראיתי בהם הצלחה ורציתי ליידע אחרים

ואם כבר זה נראה שאתה מגן על אבא חטוב בכל הכח אז תספר מה האינטרסים שלך שם

נ.ב. אל תיקח את זה אישי פשוט קצת נעלבתי מהסגנון כמי שחושדים בו ואין בו וכו

זבון וזבין

משתמש מקצוען
לגבי זה שאני כותב רק על זה זה לא נכון אני כותב פה בעניני רכבים ועוד כמה פורומים סגורים לציבור
ולגבי אבא חטוב יש לי גיס וגיסה שעשו את זה ביחד ולא הצליחו אז פניתי לאפיקים אחרים שראיתי בהם הצלחה ורציתי ליידע אחרים

ואם כבר זה נראה שאתה מגן על אבא חטוב בכל הכח אז תספר מה האינטרסים שלך שם

נ.ב. אל תיקח את זה אישי פשוט קצת נעלבתי מהסגנון כמי שחושדים בו ואין בו וכו
1. למרות שהסגנון שלי אישי - אינני מתכוון לפגוע אישית - ואדרבה - אשמח להשתכנע שזה אכן נכון ולהתנצל פומבית (בינתיים לא שוכנעתי - סורי),
2. אינני רוצה להיכנס לוויכוח אישי - אבל בפורומים הפתוחים לא היה שום פעילות ממך עד להקפצה הזאת (מדגיש שוב - שלא כתקנון של פרוג),
3. אין לי שום מידע על אבא חטוב - ולכן אין לי שום הגנה או דיס - להיפך - נכון לעכשיו זה לא מעניין אותי בכלל,
4. אם כבר - יש לי מידע רב על הרבלייף - ויש לי קרוב משפחה שהוריד מעל 40 קילו (!!!) ושומר על התוצאה,
הסיבה היחידה שאינני מפרסם על זה - כי אני רוצה לראות את המשך השימור לפני שאני משכנע על תוכניות יקרות -
וגם - כי לדעתי - המוצרים שלהם זה לא כ''כ עוזר - רק התמיכה שלהם - ובעיקר שילוב והגדלת החלבונים על-חשבון הפחמימות,
ולדעתי - על ידע זה לא שווה לשלם כ-800 עד 1000 שח לחודש - (לא מדבר על התמיכה - אלא על עצם התוכנית),
5. אשמח אם תענה לי בכנות (ועל זה - אני כן מתחנן בבקשה שתגיב) האם בדיאטת AK יש משהו נוסף מהגדלת כמות החלבונים בתפריט (וארוחות סדירות) ?
כי אם-לא - זה יותר גרוע מהרבלייף - שאצלהם יש גם שייקים ומשקאות שונים....
(על בניית תפריט לא מוצדק לקחת תשלום גבוה כזה - אני עדיין מחכה שמישהו יתנדב לפרסם את זה בחינם - כמובן לפי ה-bmr וצריכת הקלוריות המותרת)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  41  פעמים

לוח מודעות

למעלה