Windows 11

shiye

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש כאן מישהו שכבר התקין את ווינדוס 11?
אם כן, אז בא תשתף את חברי הפורום על הגרסה החדשה,את מעלות ויתרונות וגם את החסרונות וכו'
וכמובן תמליץ לנו האם כדי גם לעבור לווינדוס 11

rik.rik.

משתמש חדש
אני התקנתי ווינדוס 11,
וכרגע אני חושבת שהוא לא מומלץ, הוא נתקע פעמים רבות ,
ואין לי מחשב ישן בכלל יש לי מחשב 2021 עם 32 זיכרון ראם,
ככה שהוא הכי מהיר היום בשוק , אבל מאז שהתקנתי ווינדוס 11 הוא נהיה בלתי נסבל עד שאני כבר יושבת על מחשבים אחרים בבית שאפילו הרבה פחות מהירים במקור ,
הוא כל חמש דקות נתקע וכל שעה נתקע קשה ועושה בעצמו הפעלה מחדש מעצבנת ואי אפשר לשמו פשוט הוא נתקע ועושה הפעלה מחדש של איזה חמש דקות וזה פשוט חופר.
באמת באתר שלהם כתוב על השאלות שעשר ימים אחרי ההתקנה יהיה אפשר לחזור לווינדוס 10 , אבל נאי לא מוצאת איך אפשר ,
אני ממש רוצה להחזיר לווינדוס 10 , אם מישהו יודע אשמח שהוא י

rik.rik.

משתמש חדש
נתקע לי גם באמצע הכתיבה וכיבה את המחשב,
שוב אני ישמח אם מישהו יודע איך מחזירים לווינדוס 10 ,
אז דחוףףףף שיגיד , למה אני לומדת על המחשב וכל הזמן הוא נתקע ואני לא מצליחה לעבוד בכלל

סתם מישהו 5

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
נתקע לי גם באמצע הכתיבה וכיבה את המחשב,
שוב אני ישמח אם מישהו יודע איך מחזירים לווינדוס 10 ,
אז דחוףףףף שיגיד , למה אני לומדת על המחשב וכל הזמן הוא נתקע ואני לא מצליחה לעבוד בכלל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה