wide video wall after effects?

בוב פרוג

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
למי שהוא יש מדריך או יכול להסביר איך עושים מסך של וידאו באפטר שיהיה בצורה מעוגלת לא ישרה!

תודה מראש

בוב פרוג

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
אני מצרף תמונה להמחשה..

קבצים מצורפים

• wide video wall after effects.jpg
    KB 108.7 · צפיות: 9

ETStudio

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אפקט דו מימדי או תלת מימדי?
יש תנועת מצלמה במקביל?
אין לי זמן לנסות כרגע, אבל בשביל מצלמה סטטית תמיד אפשר פריקומפוז לכל הוידאו יחד, ואז דיסטורט באמצעות קורנר-פין או ווראפר אחר. אמור לעבוד.

וידאו פלוס

משתמש צעיר
עשיתי משהו בסגנון באפטר, שגם הסתובב במקביל.
היה מורכב מתמונות שהכנסתי לקומפוזיציה(נמוכה ווארוכה), על הקומפוזיציה החלתי אפקט כלשהו מהמעוותים, עיוותתי בקצוות.
הזזתי את כל הקומפ' עם קיפריימים בפוזישן.
היה נראה מקסים.

בוב פרוג

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י וידאו פלוס;1598270:
עשיתי משהו בסגנון באפטר, שגם הסתובב במקביל.
היה מורכב מתמונות שהכנסתי לקומפוזיציה(נמוכה ווארוכה), על הקומפוזיציה החלתי אפקט כלשהו מהמעוותים, עיוותתי בקצוות.
הזזתי את כל הקומפ' עם קיפריימים בפוזישן.
היה נראה מקסים.

איך קוראים לאפקט. אני ינסה

תודה

רקורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
cc cylinder וסליחה אם יש לי שגיאת כתיב....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה