Tracking Number - באליאקספרס - לא תקין

סטודמונאז'

משתמש פעיל
הגיע הזמן שאני אדע מאיפה משיגים מספר מעקב תקין באתרי מסין, כמו aliexpress.com

איפה שכתוב Tracking Number מופיע לי מספרים כמו: 03441849455 וכשאני מכניסה את זה לאתר של דואר ישראל http://www.israelpost.co.il/itemtrace.nsf/mainsearch?openform זה מראה שזה לא תקין.

אני מצרפת תמונת מסך שמשם לקחתי את המספר. אז מה יכול להיות כאן הבעיה? אם זה לא המספר מעקב אז איפה הוא? ניסתי ליצור קשר עם הסוכנים של האתר אך אין להם מושג. זה קורה לי בכל הפריטים שאני מזמינה משם, לא רק המוצר הספציפי הזה.

קבצים מצורפים

• מעקב.JPG
    מעקב.JPG
    KB 76.1 · צפיות: 7

frontend-it

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

ayys

משתמש מקצוען
זה לא נשלח עם חברת שילוח רגילה, אלא עם חברות שילוח קטנות, אני אף פעם לא הבנתי בוודאות, אבל בהתחשב בכך שזה משלוח חינם, כנראה הם עושים משלוח של מכולות וכדו' יחד עם המון דברי דואר קטנים בלי מעקב של דואר ישראל וכדו', אלא רק מעקב פנימי שלהם והוא כללי ולא לכל חבילה בנפרד.
אבל תמיד אפשר לשאול את המוכר מה קורה עם זה, ולשמוע מה יש לו להגיד.
דרך אגב בלינק הזה יש אפשרות מעקב:
http://global.cainiao.com/index.htm?spm=a3708.7860688.0.0.maHYxF

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה אומר שלא מדובר על משלוח רשום. אלא על דואר מקומי. ובאמת הרבה פעמים אין אפשרות מעקב בארץ. בד"כ זה קורה בדברים הזולים יותר שלא שווה להם לשלם על רשום.

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

סטודמונאז'

משתמש פעיל
תודה על התגובות. אם יש למישהו עוד רעיון איך לאתר חבילות שנקנו במתחת ל$10 אשמח שתכתבו כאן.

ayys

משתמש מקצוען
נכתב ע"י סטודמונאז';2217860:
תודה על התגובות. אם יש למישהו עוד רעיון איך לאתר חבילות שנקנו במתחת ל$10 אשמח שתכתבו כאן.

סליחה על האכזבה, אבל מנסיון אין אפשרות כזאת.
מה שכן אפשרי, לעמוד מול המוכר לשאול מה קורה, ובמקרה ועובר הזמן שהוא מחויב לו לקבל את הכסף חזרה.
עד חודשיים זה מצב עדיין סטנדרטי.

נחמן22

משתמש חדש
קיבלתי מספר מעקב אך בדואר ישראל כתוב שאין כזה מספר מעקב ובשאר אתרים חלק כתוב לי שלא תקין וחלק כתוב איפה זה נמצא ובאתר אחד בכלל כתוב שארוז לאיסוף!!!!
מישהו יודע מה הכוונה??????????????

ayys

משתמש מקצוען
קיבלתי מספר מעקב אך בדואר ישראל כתוב שאין כזה מספר מעקב ובשאר אתרים חלק כתוב לי שלא תקין וחלק כתוב איפה זה נמצא ובאתר אחד בכלל כתוב שארוז לאיסוף!!!!
מישהו יודע מה הכוונה??????????????
בשלבים הראשונים של השילוח זה מה שמופיע (במיוחד במוצרים קטנים).
בדואר ישראל יש סיכוי לראות רק כשזה מגיע לארץ.

תוכל לנסות לבדוק פה:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה