sos!!

רבקי100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
בטעות מחקתי שינויים מקובץ. הצילו!
איך אפשר לשחזר?? אני יודעת שכל הפעולות שנעשות במחשב נשמרות, אבל איך מגיעים לזה?
תודה מראש למי שידע לעזור..

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
----------

ישרה

משתמש רשום
קובץ BAK!!

ליד כל קובץ אוטוקד שערכת בו שינויים יש קובץ bak
תעתיקי אותו ותהפכי את הסיומת לdwg
תקווי שהבק עוד לא כולל את המחיקה שלך

רבקי100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
איך מגיעים לקבצי bak?

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כמעט בטוח שבBAK כבר מעודכנת המחיקה. (אגב לשאלתך איך עושים את זה פשוט עומדים על הקובץ עושים RENAME ומחליפים לDWG).
מה שצריך לעשות זה לפתוח TOOLS-ואז OPTION שם לראות בלשונית FILES את תיקיית AUTOMATIC SAVE שם תראי היכן שומר המחשב שלך את כל הגיבויים של השמירה האוטומטית, לכי לשם חפשי את הקובץ שלך מהתאריך שאת בוחרת, סיומת תהיה בד"כ SV$ או AV$ תעתיקי לך לתיקייה במחשב והיפכי את הסיומת לDWG.

רבקי100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
דבר ראשון, תודה, איזה נכונות לעזור!
אניתי,
את מתכוונת לtools באוטוקאד? כי אני לא מצאתי שם את האופציה option.
תוכלי לכוון אותי?

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
OPTIONS- יש או בתפריט עליון TOOLS (במידה וסרגל תפריט עליון פתוח אצלך, בד"כ הוא לא בשימוש כלל)
או ב-A הגדולה בשמאל, בתחתית החלונית

רבקי100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
תודה, רותי!!

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הסתדרת?? מצאת את קבצי הAV$??
אני מאוד ממליצה להדליק את הסרגל של הפקודות, מאוד עוזר לי!!
פשוט לוחצים על החץ בסרדל הQUICK למעלה ולוחצים על SHOW TOOLBAR

רבקי100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
תודה על התענינות! מצאתי את קבצי הAV$
אך כשפתחתי את הקובץ הוא היה ריק. בקיצור לאחר נסיונות רבים התייאשתי וביקשתי מהטכנאי שלי לשחזר. וב"ה הוא עשה את זה בהצלחה. (באמת לפי השלבים שאת כתבת)

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יופי, אני שמחה לשמוע!!
כשהייתי עדיין בלימודים עוד בסמינר, נפגם לי קובץ+הBAK שלו, אם הייתי יודעת בזמנו את כל הדלעיל, הייתי חוסכת לי המון עבודה של שרטוט מחדש...
אך המדובר באיזה 10 שנים אחורה, לא התברכנו אז בפורום נהדר שכזה (והאמת גם אינטרנט מסונן לא היה אז) אז ב"ה!!! כיף למתלמדות של היום....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה