עזרה SMS

AA052

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מישהו יכול לעשות לי טובה ולקבל בשבילי SMS מג'ימל
תודה רבה

AA052

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תודה רבה

MRYEK

משתמש צעיר
יש גמח מייל לקבלת SMS מגימייל, לשלוח מייל לכתובת S3546515@ gmail.com עם המילה הרשמה ולפעול לפי הוראות ההודעה החוזרת

MRYEK

משתמש צעיר
לא צריך להירשם לשום דבר, סה"כ כששולחים את המילה הרשמה למייל בשורת הנושא הוא מחזיר לך תשובה אוטומטית עם המספר שאפשר לשלוח אליו וכשמתקבל SMS אתה מקבל אותו לתיבת המייל שלך

סמליל

משתמש מקצוען
@א1122 אני מנסה, אך זה לא נותן לי
יש מצב שאני חייבת לשים את המספר שלי דווקא?

סמליל

משתמש מקצוען
1689844321364.png

MRYEK

משתמש צעיר
זה לא לג'ימייל אלא משהו אחר, אם אתה רשום במערכת של החברה הזו עם הטלפון שלך אתה צריך לרשום אותו דווקא, כי אם לא כן זה לא מזהה בכלל כי כל אדם יכול לקבל SMS ומה עוזר השליחה, ובג'ימייל המטר שלהם היא לא אבטחה אלא סינון בוטים

סמליל

משתמש מקצוען
זה לא לג'ימייל אלא משהו אחר, אם אתה רשום במערכת של החברה הזו עם הטלפון שלך אתה צריך לרשום אותו דווקא, כי אם לא כן זה לא מזהה בכלל כי כל אדם יכוטל לקבל SMS ומה עוזר השליחה, ובג'ימייל המטר שלהם היא לא אבטחה אלא סינון בוטים
זה לא ג'ימל.
אבל אינלי אפשרות לקבל הודעות במספר שלי
אין דרך אחרת?

אני צכה לברר משו באתר הזה

MRYEK

משתמש צעיר
להתקשר לשרות לקוחות שלהם ולשאול האם יש אופציה במייל או במענה קולי, סורי!

MRYEK

משתמש צעיר
אני רק אח"כ פתחתי את הקישור וראיתי שזה אתר ממשלתי, אז ככה, בדר"כ באתר ממשלתי יש אפשרות של הודעה קולי, ולמיטב זכרוני זה קורה אוטומטי בטלפון כשר, אם מספר הטלפון שלך לא מעודכן מערכות הממשלתיות ניתן להוסיף ע"י הצטרפות לאזור ממשלתי אישי, צריך שם כמה פרטים להזדהות (תאריך הנפקה תז, שם סבתא או משהו כזה, מקום לימודים וכד/) ואז אפשר להוסיף פרטים בהצלחה

סמליל

משתמש מקצוען
יש מישהו שכן עבד לא?
נרשמתי, אבל לא נשלח אלי שום קוד:rolleyes:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה