דרוש מידע Sms ממחשב עם סים

לא לפרסום

משתמש פעיל
יש לי סטיק נטפרי...זה עובד עם סים....
אני מקבל SMS למחשב...אני רואה את ההודעות דרך התוכנה של הסטיק...אני לא מצליח לשלוח. אפילו לא השב להודעה שקיבלתי...

יהודה התותח

משתמש חדש
יש לי סטיק נטפרי...זה עובד עם סים....
אני מקבל SMS למחשב...אני רואה את ההודעות דרך התוכנה של הסטיק...אני לא מצליח לשלוח. אפילו לא השב להודעה שקיבלתי...
כל זה ידוע ונכון
שאלתי היא אחרת: במחשב שלי יש אפשרות להכניס סים ישירות לתוך המחשב ללא נטסטיק וממילא אין תוכנה של נטסטיק שניתן לקבל דרכה sms וכאן נשאלת השאלה האם יש דרך לקבל sms בצורה כזו ואם כן אז איך?

יהודה התותח

משתמש חדש
קודם כל תודה על הרצון לעזור
יש אפשרות כזאת. פה כתוב לך איך וכיצד בהרחבה.
מה שצירפת זה למעשה רק קישור של המחשב לאפליקציית messages שנמצאת בסמארטפון אבל למי שאין סמארטפון כמו במקרה שלי שהסים יושב בתוך המחשב זה לא עובד
אפשר לשלוח לקבל הודעות (צ'אטים), גם כאן.
זה כמובן לא הודעות sms אז זה לא נוגע לשאלה ששאלת

בכל אופן לאחר חיפושים ונבירות ולאחר שראיתי שאפילו בפורום של מיקרוסופט נכתב שאין פתרון לזה ולא התייאשתי מצאתי פתרון מאד פשוט
ישנה תוכנה ייעודית לזה בשם operator messages להוריד מהחנות של מיקרוסופט להתקין וזהו

למעשה היה ברשותי סמארטפון שקיבלתי מהעבודה שרשמית שימש לצורכי עבודה אבל הבעיה עם הדבר הזה שהוא כזה זמין שמאוד קשה לכבות אותו בסוף יום עבודה עד למחרת בבוקר ורציתי להתחזק בנושא ולהשתמש רק במחשב הבעיה שאני חייב sms לעבודה ולא מצאתי אופציה לקבל sms בלי טלפון לא כשר ישירות למחשב(מלבד שימוש בנטסטיק אבל זה סתם מסרבל את העבודה...) וכך הענין נמרח הרבה זמן עד שיום אחד החלטתי שאני הופך את העולם עד שאני מוצא פתרון ואז פרסמתי פה את ההודעה שהתחלתי לעשות על זה מחקר מעמיק וברוך ה' הצלחתי
הבא ליטהר מסייעים בידו
הלוואי שחיזקתי מישהו לעשות צעד להיות יותר טוב אפילו בקצת

שמפו

משתמש רשום

מה שצירפת זה למעשה רק קישור של המחשב לאפליקציית messages שנמצאת בסמארטפון אבל למי שאין סמארטפון כמו במקרה שלי שהסים יושב בתוך המחשב זה לא עובד

בכל אופן לאחר חיפושים ונבירות ולאחר שראיתי שאפילו בפורום של מיקרוסופט נכתב שאין פתרון לזה ולא התייאשתי מצאתי פתרון מאד פשוט
ישנה תוכנה ייעודית לזה בשם operator messages להוריד מהחנות של מיקרוסופט להתקין וזהו

למעשה היה ברשותי סמארטפון שקיבלתי מהעבודה שרשמית שימש לצורכי עבודה אבל הבעיה עם הדבר הזה שהוא כזה זמין שמאוד קשה לכבות אותו בסוף יום עבודה עד למחרת בבוקר ורציתי להתחזק בנושא ולהשתמש רק במחשב הבעיה שאני חייב sms לעבודה ולא מצאתי אופציה לקבל sms בלי טלפון לא כשר ישירות למחשב(מלבד שימוש בנטסטיק אבל זה סתם מסרבל את העבודה...) וכך הענין נמרח הרבה זמן עד שיום אחד החלטתי שאני הופך את העולם עד שאני מוצא פתרון ואז פרסמתי פה את ההודעה שהתחלתי לעשות על זה מחקר מעמיק וברוך ה' הצלחתי
הבא ליטהר מסייעים בידו
שלום אני גם צריכה sms לעבודה אשמח יותר לפרוט יותר איך עושים זאת במחשב עם טלפון כשר תודה

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען

הבא ליטהר מסייעים בידו
@יהודה התותח אפשר קישור או שם מדוייק של התוכנה?

יהודה התותח

משתמש חדש
@יהודה התותח אפשר קישור או שם מדוייק של התוכנה?
כתבתי את השם המדויק למעלה operator messages ובעברית אופרטור מסג'ס
קצת קשה לי לחפש קישור לזה עכשיו אם לא תצליחו אני ינסה
עריכה:עכשיו ניסיתי לחפש בגוגל את המילים operator messages במחשב עם חסימה של נטפרי ונטפרי חסם את התוצאה אז יתכן שנטפרי חוסמים את התוכנה הזו (אני משתמש בתוכנה הזו במחשב שאין עליו סינון של נטפרי)

נערך לאחרונה ב:

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
כתבתי את השם המדויק למעלה operator messages ובעברית אופרטור מסג'ס
קצת קשה לי לחפש קישור לזה עכשיו אם לא תצליחו אני ינסה
עריכה:עכשיו ניסיתי לחפש בגוגל את המילים operator messages במחשב עם חסימה של נטפרי ונטפרי חסם את התוצאה אז יתכן שנטפרי חוסמים את התוכנה הזו (אני משתמש בתוכנה הזו במחשב שאין עליו סינון של נטפרי)
היות שלמילים האלו יש תרגום בעברית, זה לא כ"כ מועיל.
הוא מוצא כל תוכנה שקשורה לתחום הSMS ויש לה משהו ברעיון.
תוכנה עם שם זהה בדיוק, עוד לא מצאתי.

שמפו

משתמש רשום
תפרטי באיזה צורה את גולשת באינטרנט האם יש לך ראוטר או נטסטיק
האמת שכרגע אני על נקודה חמה מטלפון שיומי של העבודה שאני מבטלת אותו . אשמח לדעת מה הכי מומלץ לגלישה (החסימה של הנטפרי היא על המחשב עצמו ) חשבתי לעשות סים בתוך המחשב אשמח אם מישהו ידע להגיד לי מה האפציות שיש ומה הכי מומלץ אני ממש לא מבינה בזה (בשביל sms יש דרך מועדפת ?)

יהודה התותח

משתמש חדש
היות שלמילים האלו יש תרגום בעברית, זה לא כ"כ מועיל.
הוא מוצא כל תוכנה שקשורה לתחום הSMS ויש לה משהו ברעיון.
תוכנה עם שם זהה בדיוק, עוד לא מצאתי.
אוקיי עכשיו בדקתי שוב
התוכנה נמצאת בחנות של מיקרוסופט תחת השם microsoft messaging
בהצלחה

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
אוקיי עכשיו בדקתי שוב
התוכנה נמצאת בחנות של מיקרוסופט תחת השם microsoft messaging
בהצלחה
תודה
הוא לבד 'מעברת' לי את זה.
1698341826480.png

יהודה התותח

משתמש חדש
האמת שכרגע אני על נקודה חמה מטלפון שיומי של העבודה שאני מבטלת אותו . אשמח לדעת מה הכי מומלץ לגלישה (החסימה של הנטפרי היא על המחשב עצמו ) חשבתי לעשות סים בתוך המחשב אשמח אם מישהו ידע להגיד לי מה האפציות שיש ומה הכי מומלץ אני ממש לא מבינה בזה (בשביל sms יש דרך מועדפת ?)
יש לך אופציה להכניס סים לתוך המחשב?
יש את זה במחשבים מאד מסוימים.
בכל אופן בזה אני פחות יודע לייעץ מה האופציות שיש ומה עדיף
בכל אופן אם תכניסי סים לתוך המחשב יש את התוכנה שדיברתי עליה ואם תשתמשי בנטסטיק בדרך כלל יש אפשרות לשלוח ולקבל sms בתוכנה של הנטסטיק (למי שיש סינון של נטפרי יכול רק לקבל sms אבל אי אפשר לשלוח במקרה שלך שהסינון הוא רק על המחשב הגיוני שיהיה אפשר גם לשלוח כי להבנתי החסימה של האפשרות שליחת sms נעשית ע"י הסכם של נטפרי עם החברה של הסים שלא יהיה אפשר לשלוח ממנו הודעות sms)
אם הנטסטיק ישמש אותך רק בתור נקודה חמה ולא בחיבור ישירות למחשב אני לא יודע אם יש אפשרות (בדגש על האני... יכול להיות שיש, אני לא יודע פשוט אני לא כזה מבין בתחום)
אשמח לעזור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה