redefine (להגדיר מחדש) כל הסגנונות במסמך

מצב
הנושא נעול.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
כיצד אפשר להגדיר מחדש את כל הסגנונות שבמסמך בבת אחת על פי השינויים שניתוספו להן במסמך.

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
כיצד אפשר להגדיר מחדש את כל הסגנונות שבמסמך בבת אחת על פי השינויים שניתוספו להן במסמך.
זה לא הגיוני.
אתה מתכוון מן הסתם לעדכון 'דריסות'. אם כך, אם ביצעת שינוי בפסקה מסוימת ותרצה לעדכן את הסגנון שיחול על כל הפסקאות שתחת אותו סגנון - אתה צריך לעמוד על הפסקה הרצויה.
במדה ויש כמה דריסות בכמה סגנונות שונים - צריך לעמוד על אותם עם השינוי.
אם כן, לא ייתכן לשנות בבת אחת כמה כאלו (איך התוכנה תדע לעדכון לפי שינוי X? הרי יש פסקה עם שינוי Y?)
ושמא לא הבנתי בקשתך.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני לא מבין מה לא הגיוני כאן. והאמת הוא שיש שתי דרגות בזה:

א': יש לי פסקה תחת סגנון פסקה א' ויש לי פסקה תחת סגנון פסקה ב', ושניהם 'דרסתי', עכשיו אני רוצה לעדכן את סגנון שניהם בבת אחת. מה הבעיה, ולמה זה לא הגיוני?

ב': יש לי כמה פסקאות תחת סגנון א' וכמה פסקאות תחת סגנון ב' וכן הלאה. 'דרסתי' פסקה שתחת סגנון א', וגם פסקה תחת סגנון ב' וכן הלאה. עכשיו אני רוצה לעדכן את כל סגנונות הפסקה ע"פ הדריסות שעשיתי, כל סגנון פסקה ע"פ הדריסות של הפסקה שמתחתיו.

בזה, אכן יתכן שאם עשיתי בפסקה אחת (שתחת סגנון פסקה א') דריסה אחת, ובפסקה שניה (שתחת סגנון פסקה ב') דריסה אחרת, אז זה יתנגש. אבל לא תמיד זה כך.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אם יש לך סגנון פסקה X
ובו מוגדר גודל פונט 12, פונט פרנקריהל, משקל מודגש
וסגנון פסקה Y
ובו מוגדר גודל 16, פונט וילנא

נניח שדרסת את סגנון X בפסקה מסויימת ונתת לה גודל 13 במקום 12, ובמקום אחר דרסת ונתת לה גודל 20 במקום 12.
איך עכשיו אינדיזיין תדע אם אתה רוצה לעדכן לפי ה-13 או לפי ה-20, וגם איך זה קשור לסגנון Y???

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אם יש לך סגנון פסקה X
ובו מוגדר גודל פונט 12, פונט פרנקריהל, משקל מודגש
וסגנון פסקה Y
ובו מוגדר גודל 16, פונט וילנא

נניח שדרסת את סגנון X בפסקה מסויימת ונתת לה גודל 13 במקום 12, ובמקום אחר דרסת ונתת לה גודל 20 במקום 12.
איך עכשיו אינדיזיין תדע אם אתה רוצה לעדכן לפי ה-13 או לפי ה-20, וגם איך זה קשור לסגנון Y???
זהו בדיוק מה שכתבתי בפסקה אחרונה של התגובה האחרונה שלי.
אבל למה שלא יהיה אפשרות כאשר אין דריסות מתנגשות (כי יש רק שינוי בפסקה אחת שתחת הסגנון המסוים), לעדכן את סגנון הפסקה?
המקרה היא מעשים בכל יום, כי משנים כל מיני דברים בבת אחת, כאן סגנון פסקה אחת וכאן סגנון פסקה אחרת וכאן סגנון אובייקט וכדו', ואח"כ אני נזכר שלא עדכנתי מיד את סגנון הפסקה, ועכשיו אני צריך לזכור כל שינוי שעשיתי, ולעבור מאחד לשני ולעדכן את סגנונות שלהם??

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
זו דרישה כל כך לא הגיונית שאני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל לענות לך

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
זהו בדיוק מה שכתבתי בפסקה אחרונה של התגובה האחרונה שלי.
אבל למה שלא יהיה אפשרות כאשר אין דריסות מתנגשות (כי יש רק שינוי בפסקה אחת שתחת הסגנון המסוים), לעדכן את סגנון הפסקה?
המקרה היא מעשים בכל יום, כי משנים כל מיני דברים בבת אחת, כאן סגנון פסקה אחת וכאן סגנון פסקה אחרת וכאן סגנון אובייקט וכדו', ואח"כ אני נזכר שלא עדכנתי מיד את סגנון הפסקה, ועכשיו אני צריך לזכור כל שינוי שעשיתי, ולעבור מאחד לשני ולעדכן את סגנונות שלהם??
אני לא יודע באיזה סגנון ספר מדובר, אבל לא ככה עובדים ידידי.
בשביל זה נועדו סגנונות תו.
מי שאצלו "מעשים בכל יום" שהוא דורס סגנון בכמה אופנים שונים, ורוצה שאינדיזיין באופן אוטומטי יבין איזה דריסות הוא רוצה לשמור כסגנון....

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אני לא יודע באיזה סגנון ספר מדובר, אבל לא ככה עובדים ידידי.
בשביל זה נועדו סגנונות תו.
מי שאצלו "מעשים בכל יום" שהוא דורס סגנון בכמה אופנים שונים, ורוצה שאינדיזיין באופן אוטומטי יבין איזה דריסות הוא רוצה לשמור כסגנון....
כנראה שחזרנו לדור ההפלגה... כמה שאני אומר שלא זה המקרה, אתם חוזרים עוד פעם ועוד פעם על זה.
אני לא דורס סגנון בכמה אופנים שונים, רק שאני דורס כמה סגנונות בלי שאעדכן אותם.
כאן אני מגדיל קצת את הכותרת, וכאן אני משנה את סגנון תו כלשהוא, וכאן אני נותן צל לאיזה סגנון אובייקט. ואח"כ אני רוצה לעדכן את שלש הסגנונות. בלי שאני יצטרך לעבור ידנית על שלש הסגנונות ששיניתי ולעדכנם כל אחד ידנית.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
זו דרישה כל כך לא הגיונית שאני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל לענות לך

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אם צריך אני אכתוב את זה עוד כמה פעמים, עד שתבין שזה לא דרישה הגיונית

תאמין לי שאני כותב את זה אך ורק מתוך רצון לעזור

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אם צריך אני אכתוב את זה עוד כמה פעמים, עד שתבין שזה לא דרישה הגיונית

תאמין לי שאני כותב את זה אך ורק מתוך רצון לעזור
אתה באמת חושב שכשתחזור על המשפט הזה שוב ושוב פתאום אני יבין מה לא הגיוני?? איך בדיוק זה אמור לעזור לי???

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
חברה, אולי אם ישראל והחמאס לא עושים הפסקת אש, אתם תעשו בינתיים?
מהצד זה נראה שאף אחד לא באמת הסביר את עצמו.
תתחילו מההתחלה: מה הבעיה, אולי להעלות צילום מסך, מה הפיתרון המוצע, למה א"א לעשות כך?.
התועלת בפורום היא לא רק לשואל, אלא לכל מי שייכנס כאן אי-פעם עם בעיה דומה, וראוי שכולם יבינו את הבעיה ואת [חוסר] הפיתרון.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
חברה, אולי אם ישראל והחמאס לא עושים הפסקת אש, אתם תעשו בינתיים?
מהצד זה נראה שאף אחד לא באמת הסביר את עצמו.
תתחילו מההתחלה: מה הבעיה, אולי להעלות צילום מסך, מה הפיתרון המוצע, למה א"א לעשות כך?.
התועלת בפורום היא לא רק לשואל, אלא לכל מי שייכנס כאן אי-פעם עם בעיה דומה, וראוי שכולם יבינו את הבעיה ואת [חוסר] הפיתרון.
אם לא כותבים מה לא ברור בשאלה, אני לא יודע איך לתקן את עצמי. אני חושב שכתבתי מאד ברור מה אני רוצה להשיג.
כאן אני מגדיל קצת את הכותרת, וכאן אני משנה את סגנון תו כלשהוא, וכאן אני נותן צל לאיזה סגנון אובייקט. ואח"כ אני רוצה לעדכן את שלש הסגנונות. בלי שאני יצטרך לעבור ידנית על שלש הסגנונות ששיניתי ולעדכנם כל אחד ידנית.

יצחק ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הבנתי את כוונתו. יש לו 2 סגנונות פסקה שונים. סגנון 1 וסגנון 2.
בשני הסגנונות בוצעו דריסות והוא מעוניין לעדכן את שניהם יחד. אין כאן התנגשות בין הסגנונות.

נערך לאחרונה ב:

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אתה מתכון לנקות את כל הדריסות מהטקסט?
ממש לא.
בדרך כלל כאשר אני (לדוגמה) מגדיל גודל פסקה (נגיד כותרת) במסמך, אני רוצה אח"כ להחיל את השינויים החדשים על סגנון הפסקה. וכך בכל שינוי שאני עושה במסמך.
עכשיו בא נגיד ששיניתי שלש דברים במסמך, הגדלתי פסקת כותרת, הקטנתי סוגריים (שהיה עליו סגנון תו), והוספתי צל לאיזה אובייקט (שהיה עליו סגנון אובייקט).
עכשיו אני רוצה להחיל ולהכניס כל השינויים שעשיתי במסמך בהגדרות סגנון שלו. השינויים בפסקה בסגנון פסקה, השינויים בתו בסגנון תו שלו, והשינויים באובייקט לסגנון אובייקט שלו.
האם צריכים לעשות הכל ידנית, או שיש אפשרות לעדכן כל סגנון ע"פ השינויים שנעשו במסמך - בבת אחת?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
ממש לא.
בדרך כלל כאשר אני (לדוגמה) מגדיל גודל פסקה (נגיד כותרת) במסמך, אני רוצה אח"כ להחיל את השינויים החדשים על סגנון הפסקה. וכך בכל שינוי שאני עושה במסמך.
עכשיו בא נגיד ששיניתי שלש דברים במסמך, הגדלתי פסקת כותרת, הקטנתי סוגריים (שהיה עליו סגנון תו), והוספתי צל לאיזה אובייקט (שהיה עליו סגנון אובייקט).
עכשיו אני רוצה להחיל ולהכניס כל השינויים שעשיתי במסמך בהגדרות סגנון שלו. השינויים בפסקה בסגנון פסקה, השינויים בתו בסגנון תו שלו, והשינויים באובייקט לסגנון אובייקט שלו.
האם צריכים לעשות הכל ידנית, או שיש אפשרות לעדכן כל סגנון ע"פ השינויים שנעשו במסמך - בבת אחת?
אין אפשרות

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא, הבנתי כבר מהתחלה מה רצית
פשוט אמרת שאם אני אגיד שוב זה לא יעזור אז לא אמרתי, רק עניתי על השאלה האם יש אפשרות כזו

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כנראה שחזרנו לדור ההפלגה... כמה שאני אומר שלא זה המקרה, אתם חוזרים עוד פעם ועוד פעם על זה.
אני לא דורס סגנון בכמה אופנים שונים, רק שאני דורס כמה סגנונות בלי שאעדכן אותם.
נו, אז כמה סגנונות כבר יש לך שכ"כ קשה לעשות את זה ידני?
(ושוב, אינדיזיין היא לא אוב וידעוני, להכריע בין מקום שאין דריסה ליש דריסה (אבל עכ"פ לפי מה שהגדרת עכשיו - יש אולי מצב לעשות את זה עם סקריפט - שכשיראה דריסה, יעשה רה-דפיין של אותו סגנון (ואז תופתע לגלות כמה דריסות עשית, ופשוט הסקריפט יעבור אחד אחד, ישנה את הסגנון, וחוזר חלילה לדריסה הבאה, שיגעון...). ועדיין צורת העבודה הזו לא נכונה ברוב המקרים).

זה בנין אב. המון שאלות בפורום (בפרט לאחרונה) מצריכות ניחוש.
סתם מעניין, זה לראשונה שהבנת מה שאני רוצה, או שפשוט התגברת והתאפקת מלענות כפי שהבטחת...
מקריאה של מה שכתבת בהתחלה, ומה שאברהם ענה לך מיד - פשיטא שזה מה שהוא הבין. תן לו קצת קרדיט.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

תודה
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה