מידע שימושי Q7/אלקטל/פירסט פון פורג'י 10 מה בין הפלאפונים החדשים?

ישראל בני ברק

משתמש צעיר
טלפון נהרס ממים השאלה כמה הוא רגיש
כל פלאפון שיהיה טבול במים יתקלקל אבל לא כל פלאפון יתקלקל מנגיעה במים
הנוקיה C2 יכול לעמוד על שייש רטוב (לא טבול) ולשרוד עוד פעם ועוד פעם אולי עם השנים יהיה קורוזיה שאפשר לנקות בחנות פלאפונים (אני ניקיתי לבד עם מברשת עדינה ששמתי על המברשת טיפה סנו קליר או WD40)
מה שכן יתקלקל יותר מהר בנוקיה זה המסך שמאוד קל להחליפו (תקע שקע ללא הלחמה)
משא"כ 4*4 מאוד רגיש ואפילו מנגיעה בידים רטובות
התגובה שלי הגיע ביחס למישהו שטען שהמים הגיעו למדבקת הקורוזיה ועדיין ביקש אחריות,
אם המים הגיעו עד המדבקה זה תמיד מחייב שהם יגיעו למעגלים רגישים,
מה שיוכל להרוס כל פלאפון,
אם כי שלבינתיים לא מצאתי טלפון שלא חזר לעבוד אחרי אורז (כמדומני שאצלינו בבית עשינו את זה גם ל4*4)

אהרן מ.

משתמש צעיר
התגובה שלי הגיע ביחס למישהו שטען שהמים הגיעו למדבקת הקורוזיה ועדיין ביקש אחריות,
אם המים הגיעו עד המדבקה זה תמיד מחייב שהם יגיעו למעגלים רגישים,
מה שיוכל להרוס כל פלאפון,
אם כי שלבינתיים לא מצאתי טלפון שלא חזר לעבוד אחרי אורז (כמדומני שאצלינו בבית עשינו את זה גם ל4*4)
המדבקה ב4*4 (אולי בעוד חברות) נמצאת מאחורי המכסה של הבטריה ומספיק שאתה שם על שיש לא יבש לגמרי שיכנס מים למקומות שלא כ"כ רגישים* אבל האחריות תרד מיד בגלל המדבקה

*התכוונתי לא כ"כ רגישים למכשירים של פעם אבל כמובן שה4*4 מאוד רגיש לכל "טיפת" מים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה