הבאה לדפוס PDF vs JPG

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מי ששם לב, מאז ומעולם, משום מה, אני שונא את הפורמט הזה שנקרא PDF, מהסיבה הפשוטה, פורמט זה הוא איננו מוחלט, ולכן עם כל תוכנה הוא נקרא באופן אחר, (חוץ מקונטרסים שאנחנו עדיין ידידים....)
היום מצאתי עוד הבדל שמים וארץ בין PDF לJPG, כך שאני הולך ומעמיק בשנאתי לפורמט הזה.....
עשיתי פקודה שנקראת Outer Glow, (זוהר חיצוני), בצבע לבן, הנה:
1690227769826.png

אתם יכולים לראות את האפקט המדהים שזה יצר:

1690227923652.png

אבל אופססס, PDF "כנראה" לא אהבה אותו, והחליטה שאם אתה בצבע לבן, אותי לא מעניין כל מצבי המיזוג שתשים, תהיה אתה בעצמך, ובלה בלה בלה... אולי היא ריחמה על הכבשה המסכנה, והנה התוצאה לפניכם:
1690227971630.png

מה דעתכם? מישהו יוכל להשכין שלום ביני לפורמט המעצבן הזה?

יג-עיצוב גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מי ששם לב, מאז ומעולם, משום מה, אני שונא את הפורמט הזה שנקרא PDF, מהסיבה הפשוטה, פורמט זה הוא איננו מוחלט, ולכן עם כל תוכנה הוא נקרא באופן אחר, (חוץ מקונטרסים שאנחנו עדיין ידידים....)
היום מצאתי עוד הבדל שמים וארץ בין PDF לJPG, כך שאני הולך ומעמיק בשנאתי לפורמט הזה.....
עשיתי פקודה שנקראת Outer Glow, (זוהר חיצוני), בצבע לבן, הנה:
צפה בקובץ המצורף 1430825

אתם יכולים לראות את האפקט המדהים שזה יצר:

צפה בקובץ המצורף 1430828

אבל אופססס, PDF "כנראה" לא אהבה אותו, והחליטה שאם אתה בצבע לבן, אותי לא מעניין כל מצבי המיזוג שתשים, תהיה אתה בעצמך, ובלה בלה בלה... אולי היא ריחמה על הכבשה המסכנה, והנה התוצאה לפניכם:
צפה בקובץ המצורף 1430829

מה דעתכם? מישהו יוכל להשכין שלום ביני לפורמט המעצבן הזה?
בטוח שהJPG לא סגור בRGB והPDF בCMYK?

יג-עיצוב גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

יג-עיצוב גרפי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

Guy148

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
PDF זה שווייץ, היא בשלום עם כולם ומאד ממושמעת

תבדוק שהקובץ שאתה עובד איתו הוא RGB והסגירה ל-PDF תהיה גם כן סגירה באותו מודל צבע, כמו שציינו לעיל. כי מהצילומסך שלך עם שמות הקבצים זה לא מובן.

במקרה יותר קיצוני תסגור אותו בשיטוח

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
:unsure:
ניסיתי עם סתם קובץ ותמונה עם האפקט הזה ולא היה שום הבדל בקבצים.
כנראה משהו באחד התמונות לא עובד טוב באינדיזיין. הייתי מנסה לעשות את האפקט בפוטושופ ולראות מה קורה.
נבדוק את זה.
PDF זה שווייץ, היא בשלום עם כולם ומאד ממושמעת

תבדוק שהקובץ שאתה עובד איתו הוא RGB והסגירה ל-PDF תהיה גם כן סגירה באותו מודל צבע, כמו שציינו לעיל. כי מהצילומסך שלך עם שמות הקבצים זה לא מובן.

במקרה יותר קיצוני תסגור אותו בשיטוח
לא הייתי אומר שוויץ, היו לי עשרות תקלות בסגירת PDF, ואני גם יודע מה המקור להן, כך שבאמת אשאר איתה בברוגז.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה