netfree - כל מה שרציתם לדעת ◄◄

מצב
הנושא נעול.

ממממ

משתמש רשום
ממתינות למה? שמשהו יבדוק עבורכן 40 מליון תמונות בכדי שתואילו בטובכם להנות משירות חינמי וטוב יותר מכל המתחרים?
נאמר לעיל שישנה בעיה בשאטרסטוק שא"א להוריד תמונות, אין לי בעי' שרוב התמונות ייחסמו, הבעי' היא שגם הלא חסומות לא ניתנות להורדה.
אם אתן בין כה משתמשות במודע באתרים שיש בהם תמונות לא ראויות, אתם יכולות פשוט להצטרף לצוות הבודקות, כך לא תצטרכו להמתין.
השאלה אם אתרוג לא חוסם בשאטרסטוק תמונות שבנטפרי של היום - בתור בודקת לא ייחסמו. ואנו לא מעוניינים להיפגש בתמונות גרועות יותר ממה שנפגשנו עד היום עם חסימת אתרוג. ומעבר למה שאין לנו זמן להקדיש לזה עם כל הרצון הטוב והערכה לעושים מלאכת שמים. מה שכן הצענו עזרות אחרות.
אפשר לומר ששאטרסטוק הינו האתגר הגדול ביותר (אפי' נקסט ואיביי פתוחים), מבחינת בדיקת התמונות.
השאלה אם עד שלא יגמרו לסנן את כל התמונות באתר, תישאר הבעי' של הורדת תמונות.
מתוך 100% מהתמונות אחוזים גבוהים פסולים מלכתחילה וכלל לא מגיעים לסינון, ומהיתרה - רק חלק מסוים מבוקש לרוב המשתמשים.
השאלה אם לא נחשף לתמונות גרועות שלא נפגשנו בהם עד היום כשאנו חסומים ע"י אתרוג כנ"ל.
זו גם כמות ענקית של תמונות, אבל אם יהיו עוד מתנדבות שיקדישו זמן מועט בכל יום אפשר להגיע למאות אלפי תמונות בחודש!
חוץ ממה שנכתב תשובה לזה לעיל. השאלה אם בתור בודקת אין את הבעי' של הורדת תמונות, כי אם הבעי' תישאר, אז חוץ מהמעלה הענקית של הבדיקה, לא נרויח את הבעי' שבינתיים לא נוכל להשתמש בשאטרסטוק, בזמן שזו הסיבה העיקרית שבגללה אנו מחזיקים אינטרנט בבית.
מאז נטפרי אני פשוט נהנה לגלוש, יש כ"כ אתרים מקצועיים שסינון תמונות לא ראויות שסתם תקועות שם, סינון פרסומות גוגל לסוגיהן ומחיקת קטעים בהם יש מילים לא ראויות עושות את ההבדל בין אתר גרוע מאוד לאתר מהדרין!
אנחנו מקנאים בכם, גם אנחנו מחכים מתי כבר נוכל להתמש באינטנט בלי להיכשל בתמונות לא ראויות, אבל כל זמן שא"א להוריד תמונות משאטרסטוק, אז אין לנו את עיקר מטרתנו.
מכיר אסטרטגית וכותבת קופי שקיבלה אישור מ-2 רבנים לחסימה מתירנית במיוחד, שנהנית מכל רגע מהשימוש בנטפרי (גם בטלפון שלהם).
גם בהם אנו מקנאים וכנ"ל.

ממממ

משתמש רשום
היום הצטרפנו בינתיים הכל מעולה,
אכן הבעי' בשאטרסטוק נפתרה.
כל הבעלי מקצוע הגרפיקה יכולים להצטרף, אין כבר שום תירוץ.

esti gefner

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
וגם הצלמות:D
עם כל החששות שלי בהתחלה לעבור כי מי אמר שבאמת מסונן ומי אמר שבאמת יענה לדרישות וכו'..
יותר נכון הכי לא האמנתי שקיים באמת כזה סינון היה נשמע לי מידי טוב..
ואני כבר תקופה עם נט פרי ועדיין בתוך חלום אני לא מגזימה!
כי בתור צלמת הייתי צריכה מס' אתרים להזמנת אבזרים וכו'.. ובסינון שהייתי לא פתחו כמובן
ולא חלמתי שיוכלו לפתוח אבל נט פרי עשה ועושה עבודה מדהימה וסינן את הכל!
כך שאני פעם ראשונה יותר רגועה שיש לי את הדבר הזה שקוראים לו אנטרנט.. בבית..
כ"כ פחדתי מיזה אבל הייתי חייבת.
והנט פרי הזה הוא פשוט הצלה!!(ואני לא מדברת על השרות..שזה בכלל..:D:D)
נט פרי איפה הייתם קודם??:mad:;)

ממממ

משתמש רשום
מה באמת קורה עם החסימה לניידים?
כמו"כ אחרי שהצטרפתי אני רוצה לברר,
האם כל תמונה שנפתחת והוא כותב: לא נבדק, האם מיד כשהוא נפתח הוא עובר לבדיקה?
או רק אחרי שעושים שלח לבדיקה?
כמו"כ, מה התקדם עם הפועלים מהודו שיבדקו תמונות?

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י ממממ;1568973:
מה באמת קורה עם החסימה לניידים?
כמו"כ אחרי שהצטרפתי אני רוצה לברר,
האם כל תמונה שנפתחת והוא כותב: לא נבדק, האם מיד כשהוא נפתח הוא עובר לבדיקה?
או רק אחרי שעושים שלח לבדיקה?
כמו"כ, מה התקדם עם הפועלים מהודו שיבדקו תמונות?

סינון התמונות עובד כך: תמונות שממתינות לסינון- מופיעות מטושטשות 5*5.
תמונות שנחסמו יופיעו 3*3.
(במקרה שהתמונות יושבות על אתר אחר, הכל יהיה 3*3 ולא ישלח לסינון עד שלא תבקשו בשירות לקוחות.)

כרגע יש מענה מהיר של מתנדבות לסינון התמונות, וב"ה עומדים בקצב.

esti gefner

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
היי זה לא כ"כ נכון ה5*5 ו3*3 כי כשאני לוחצת על דווח על תמונה זה עושה לי 3*3 אוטומט ואז אני מבינה שנשלח לבדיקה. אחרי כמה זמן אני חוזרת לעמוד והוא נפתח מלא:)!(במידה והתמונות 100%..)
הרגע ראיתי את זה ביד 2 עמוד מפוקסל לחלוטין לחצתי על תמונה/דווח/אחרי כמה דקות כל העמוד סונן..

ממממ

משתמש רשום
אני לא מדבר על תמונה, אלא על דף אינטרנט, שאני פותח והוא כותב לי:
דף זה נחסם
לא ידוע
שלח לבדיקה.
האם הוא נשלח לבדיקה מיד כשאני מנסה לפתוח את אותו דף בפעם הראשונה, או רק אם אני לוחץ על "שלח לבדיקה"?

רעות כהנא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כיום יש לי נתיב,
אני אמורה להתנתק קודם מנתיב?
או החסימה על זה?

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י ממממ;1569058:
אני לא מדבר על תמונה, אלא על דף אינטרנט, שאני פותח והוא כותב לי:
דף זה נחסם
לא ידוע
שלח לבדיקה.
האם הוא נשלח לבדיקה מיד כשאני מנסה לפתוח את אותו דף בפעם הראשונה, או רק אם אני לוחץ על "שלח לבדיקה"?

צריך לשלוח.

ספורנו

משתמש רשום
חברה, מספיק עם השאלות :)
פשוט תצטרפו לכמה ימים ותבדקו את השירות מקרוב. לא תתאכזבו.
אנו הצטרפנו במקביל לרימון בשביל לבדוק שהכל תקין, בקרוב נבטל את רימון ונשאיר רק את נט פרי.

מאהמם

משתמש פעיל
שוב פעם אני מבקשת-
כאחת שמאד רוצה להצטרף לסינון, אך כפופה לועדת רבנים שתאשר זאת,
רציתי לשאול בשם כולם-
מה קורה עם הכשרים? מתי תקבלו את האישור של הועדה?
ברגע שאתם סוגרים איתם , אתם תזנקו בבת אחת ללמעלה עם עוד מאות לקוחות חדשים.
מה דעתכם???

mat

------- Magicode -------
נכתב ע"י מאהמם;1569675:
שוב פעם אני מבקשת-
כאחת שמאד רוצה להצטרף לסינון, אך כפופה לועדת רבנים שתאשר זאת,
רציתי לשאול בשם כולם-
מה קורה עם הכשרים? מתי תקבלו את האישור של הועדה?
ברגע שאתם סוגרים איתם , אתם תזנקו בבת אחת ללמעלה עם עוד מאות לקוחות חדשים.
מה דעתכם???

עובדים על זה.

אבל בכל מקרה לא יהיה הכשר. ואני גם אתנגד להכשר. יהיה רק פיקוח והכוונה.
כי הכשר זה סוג של הסרת אחריות אישית מהבן אדם.

הראיה שאפילו שנטפרי בפועל הכי כשר. עדיין אנשים מעדיפים להשתמש באינטרנט שלא מסונן כראוי אבל עם הכשר.

יכול להיות לבן אדם אינטרנט כשר עם חותמת, וכשהוא יראה בעיות באינטרנט, הוא יגיד עדיין שזה מותר כי הרבנים אישרו ולא מערערים על זה.

וגם הרבנים. שדיברנו איתם בעניין לא מוכנים לתת הכשר. כי הגיעו למסקנה שלאינטרנט אי אפשר לתת הכשר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה