שיתוף My Sketchbook

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ברוכים הבאים לעולם המרתק של אמנות האיור! בעמודים הבאים תגלו אוסף ייחודי של סקיצות שובות לב, פרי של שלושים שנות עבודה קשה ותשוקה זוללת לאמנות נצחית זו.
ספר זה מעיד על מסע אמנותי עשיר והתפתחות מתמדת. כל סקיצה מייצגת תמונת מצב של הדמיון, מקפיאה על הנייר את הרגשות, הרעיונות והסיפורים שעברו במוחי לאורך השנים. מסקיצות מקדימות ועד לאיורים אחרונים, כל שלב בתהליך היצירה נחשף כאן, המאפשר צלילה ייחודית ליקום היצירתי .
במהלך שלושת העשורים הללו של ניסויים אמנותיים, פיתחי סגנון ייחודי משלי, שפה ויזואלית משלי. סקיצות אלו משקפות לא רק את השליטה הטכנית , אלא גם את יכולת לתפוס את מהות הנושא ולהעביר רגשות עמוקים בכל משיכת עיפרון.
הספר הזה הוא הרבה יותר מאוסף פשוט של סקיצות. זוהי הזמנה להיכנס אל מאחורי הקלעים של תהליך היצירה, לחקור את המחשבות וההשראות שהניעו את הדמיון. כל עמוד מציע פרספקטיבה חדשה, חזון ייחודי של העולם שסביבנו.
בין אם אתה חובב אמנות, אמן מתחיל, או סתם סקרן לצלול לתוך עולם האיור, הספר הזה הוא אוצר שכדאי לחקור. אתה תועבר לעולמות דמיוניים, תראה דמויות מתעוררות לחיים לנגד עיניך, ותרגיש את האנרגיה היצירתית שהניעה אותי לאורך הקריירה שלי.
התכוננו למסע אמנותי יוצא דופן. הפכו את הדפים בזהירות, תנו לעצמכם לשקוע בסקיצות הייחודיות הללו ותנו לדמיון שלכם להמריא. ספר זה הוא חגיגה של יצירתיות, אודה לאמנות האיור וצוהר לשלושים שנות עבודה מלאות תשוקה.
תנו לעצמכם להיות מודרכים על ידי הסקיצות הללו וגלו את נשמתי שהקדיש את חייו ללכידת הרגע הקסום שבו דמיון פוגש נייר.
יש 2 מהדורות לספר, אנגלית וצרפתית.
livrespromo.jpg

כמה עמודים מתוך הספר:
sketchbook02-37.jpg
saul04.jpg

להשיג באמזון:
באנגלית
בצרפתית

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
או! זה סוג הספרים שהכי שווה לקנות!
ובאמת, הסקיצות שלך מרתקות...
אישית למדתי הרבה מהציירים הגדולים. לצערינו אין הרבה סקיצות של המסטרים כמו דה וינצ'י וכדומה. היום המזל שלנו שהדיגיטל מאפשר לנו מה שלא היה אפשר אז.

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
סוף סוף הספר המיוחל!!!
הגיע הזמן שיהיה ספר כזה שלכם.
יצירת אומנות!

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
סוף סוף הספר המיוחל!!!
הגיע הזמן שיהיה ספר כזה שלכם.
יצירת אומנות!
כבר הרבה זמן ביקשו ממני ספר כזה. עדיין חשבתי שזה חסר טעם ושאפתני. היום שיניתי את דעתי כשהבנתי כמה אנשים אוהבים את הסקיצות שלי. יתרה מכך, ספר זה הוא סוג של מסקנה על 30 השנים הראשונות במקצוע. יתרה מכך כשאני רואה את התגובות הרבות כשהספר רק בן שבוע, זה עושה לי חשק לעשות את הכרך השני.

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
כשהבנתי כמה אנשים אוהבים את הסקיצות שלי.
לא אדוני.
זה לא עניין של "אוהבים", אלא אנשים לומדים מהסקיצות שלך, וזה שווה הרבה יותר מסתם "אוהבים"!
אז תטפח לעצמך על השכם, מגיע לך.

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לא אדוני.
זה לא עניין של "אוהבים", אלא אנשים לומדים מהסקיצות שלך, וזה שווה הרבה יותר מסתם "אוהבים"!
אז תטפח לעצמך על השכם, מגיע לך.
הצחקת אותי. אגיד לך מה. מאייר חיי בעצם בתוך הבועה שלו (וקומיקסאי עוד יותר :)). היום, בזכות הרשתות מקבלים תגובות אבל בכל זאת מגיע אותה שאלה, האם מה שאתה עושה שווה? האם מה שאתה עושה מגיע לאנשים? במגזר החרדי אין המפגשים בין היוצרים לקהל, לכן קשה לדעת. אבל השאלה הזאת דווקא עוזרת לאומן להתקדם...

נתנאל Art

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה