MCC ב PCC אולי משהו ידע לעזור לי ?

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
חברת פרסום חיצונית עשתה לבוס שלי את הפרסום הממומן ,
לפני כמה חודשים הוא העביר את זה אלי והחברת פרסום הביאה לי הרשאות יכלתי לבחור מילים ולהחליט הצעות מחיר לקליק,
לאחר תקופה כבר הצלחתי לשנות את ההצעות מחיר ולערוך את הקמפיינים רק לקמפיין אחד מתוך שלוש קמפיינים.
היום נפל לי האסימון והבנתי שכנראה הבעיה היא בהרשאות גישה שהם נתנו לי , שלחתי להם מייל וזו היתה התגובה :

תחת הMCC שלנו אני לא יכול לתת לך יד חופשית, שכן האחריות היא עליי על כל דבר שלא יהיה,

תבדקי אפשרות שבה אני מעביר את החשבון לMCC שלך ואז אתן לך אותו בכיף

מה זה אומר לי ? כי בהתחלה תקופה ארוכה כן היה לי אפשרות לערוך קמפיינים ולשנות הצעות מחיר וגם כיום יש לי אפשרות לשנות באחד מהם (הקטן מבינהם ) ... אז זה נראה לי קצת מוזר .
משהו יודע להגיד לי מה הם אמורים לתת לי ? ואם זה לא משהו מכוון ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה