java או .NET

פריליT

משתמש פעיל
שאלת המיליון דולר...
ובכל אופן אני מתייעצת פה כי אני חושבת שהנתונים של השואל גם משפיעים על התשובה ואשמח לשמוע את דעתכם.
אני מפתחת Fullstack עם נסיון עשיר. כיום מפתחת את צד שרת ב.NET
לאחרונה היו לי כמה הזדמניות למשרות חדשות שפיתוח הצד שרת שלהם הוא בjava
ואני מתלבטת האם לקחת משרה כזאת, והשיקולים שלי-
קודם כל איך המעבר בין השפות? התמודדות עם שגיאות בג'אווה? איך הסביבה (אקליפס?)
שנית, לגבי ביקוש עבודה, באזור ירושלים רוב המשרות, ממשלתיות וברובם המוחלט מפתחים ב.NET
האם בכל אופן יש הצע של משרות בJava בירושלים (להמשך העבודות בעז"ה)
אשמח לשמוע--

מג'

משתמש מקצוען
דוקא ג'אוה מאוד מבוקש בירושלים וזה שפה שיש בה אפשרות העמקה אינסופית של ספריות וכו..

מבקשת מידע

משתמש מקצוען
דוקא ג'אוה מאוד מבוקש בירושלים וזה שפה שיש בה אפשרות העמקה אינסופית של ספריות וכו..
את מכירה מספיק את השוק?
בירושלים יש JAVA, אבל לא בכמות של .NET , לא נראה לי אפילו שמתקרב, ובטח לא במקומות מותאמים לחרדיות.
אם את מתעקשת רק על ירושלים, JAVA פחות מבוקש,
מצד שני, היום המשקל הכבד עובר לclient, כך שאם יש לך מספיק נסיון ב.NET ויהיה מספיק client בעבודה, לא נראה י שJAVA יזיק

ינח

משתמש מקצוען
D I G I T A L
גם אם יש עוד כמה משרדים - אין הרבה משרות..
יש חברה בשם EXLIBRIS שהם כותבים ב-JAVA והבנתי שיש שם הרבה מתכנתות חרדיות

racheli537

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אין ספק ש JAVA הרבה יותר חלש בירושלים לעומת דוט נט. חד משמעי ומניסיון.

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אם את יודעת .NET טוב,
אז את אמורה להיות מסוגלת לעבור בקלות לJAVA.

styehoshua

משתמש מקצוען
אם את יודעת .NET טוב,
אז את אמורה להיות מסוגלת לעבור בקלות לJAVA.
נכון מאד!
אבל אקליפס בנושא של לדבג הרבה פחות נחמדה מויזואל סטודיו.
ו... יותר מלימוד השפה את צריכה להשקיע בלימוד אקליפס כל האפשרויות ומקשי קיצור מאד עוזרים

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכון מאד!
אבל אקליפס בנושא של לדבג הרבה פחות נחמדה מויזואל סטודיו.
ו... יותר מלימוד השפה את צריכה להשקיע בלימוד אקליפס כל האפשרויות ומקשי קיצור מאד עוזרים
זה לא אמור להיות בשיקול מכיון שאלו דברים שלומדים תוך כדי עבודה.

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש לך תואר?
אין הרבה הייטק בירושלים, ולכן על אף שבעולם java יותר מדוט נט בירושלים בגלל שרוב המשרות ממשלתיות יש הרבה הרבה יותר משרות של .net
זה באמת שאלה שקשה להכריע בה
בהרבה מההייטק בירושלים ששם כן יש JAVA ידרשו תואר, שזו גם נקודה שצריך לשקלל.
את צריכה לחשוב אם את רוצה ללכת בכיוון של משרדי ממשלה, ואם כן לדעת שכרגע יש הרבה יותר סיכוי להתקבל שם עם .NET

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה