התייעצות J.D.N

צ'וק

משתמש מקצוען
השאיפה היא לאזן בין הדברים ולהשאיר את שטח התוכן נקי מפרסום עד כמה שאפשר, ובימים האלה אנחנו עובדים על מערכת פרסום שתאפשר את זה. זה לא אומר שלא תראו פרסומות כמובן, אבל כן המטרה היא לאפשר גלישה נעימה באתר.
התמורה המינימלית שאתר חדשות מבקש, שפשוט לא יחסמו את הפרסומות, לא דמי מנוי ולא כלום
כשהפרסומות לא יחפרו לאנשים, וכפי שאתה כותב שעובדים על זה, ממילא גם הגולשים פחות יחסמו. אפשר גם לעלות לתשומת לב הגולשים.

מתבוננת מהצד

משתמש פעיל
יש אתרים שפשוט חוסמים מי שיש לו חוסף פרסומות
מי שלא עושה כך
כנראה שהוא מעונין שבכל זאת יכנסו
לא הייתי מפריזה להתרעם
או לבקש הכרת הטוב
פליז
אחרי מחשבה מעמיקה
מתקשה להאמין שמתוך שלל הדברים שגרמו לאנשים לפתוח אתר
או לחילופין לקנות אותו
היה השיקול כדי לעזור לי -הגולשת- לצרוך חדשות

LMNT

משתמש פעיל
מה פתאום, לא מתרעמים ולא מבקשים הכרת הטוב..

מנסים להביא לגולשים שלנו את התוכן הטוב ביותר בצורה הנוחה ביותר. ומתמודדים בדרך עם מגוון אתגרים טכנולוגיים כדי לעשות את זה. ו..כן, בעלי האתרים מעוניינים בראש ובראשנה לעזור לך הגולשת לצרוך חדשות. ברור שיש מודל כלכלי מאחורה, אבל מי שעושה את זה נטו בשביל כסף לא מחזיק מעמד בדרך כלל. התחום הזה דורש תשוקה פנימית כדי להצליח בו.

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מה פתאום, לא מתרעמים ולא מבקשים הכרת הטוב..

מנסים להביא לגולשים שלנו את התוכן הטוב ביותר בצורה הנוחה ביותר. ומתמודדים בדרך עם מגוון אתגרים טכנולוגיים כדי לעשות את זה. ו..כן, בעלי האתרים מעוניינים בראש ובראשנה לעזור לך הגולשת לצרוך חדשות. ברור שיש מודל כלכלי מאחורה, אבל מי שעושה את זה נטו בשביל כסף לא מחזיק מעמד בדרך כלל. התחום הזה דורש תשוקה פנימית כדי להצליח בו.
תגיד, אם אני מסכם איתך שאני פותח כל חודש איקס פעמים JDN, אתה מוכן להוריד לי את הפרסומות מאז הולאה לאותו החודש? ;)
או במילים אחרות - מה עם בעיית הכרטיסיות?

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
תגיד, אם אני מסכם איתך שאני פותח כל חודש איקס פעמים JDN, אתה מוכן להוריד לי את הפרסומות מאז הולאה לאותו החודש? ;)
או במילים אחרות - מה עם בעיית הכרטיסיות?
מה זה יעזור, הוא חייב להוכיח לאותו מפרסם שכך וכך אנשים פתחו את המודעה הספציפית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה