דרוש מידע GMAIL מלא ב98%

musicmix

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
תיבת המייל שלי מפוצץ ומגיע כל הזמן לתפוסה מלאה, ואני מוחקת ומוחקת הודעות, זה יורד בכמה אחוזים ואחרי כמה ימים זה חוזר,
התיבה שלי כבר כמעט ריקה לגמרי, אין שום חומר הנראה לעין שממלא אותו לתפוסה מלאה,
גם האשפה רוקנה.
מה זה יכול להיות?

judy w

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
יכול להיות שבאמת נגמר לך האחסון את יכולה לקנות עוד בתשלום של 8 ש"ח לחודש לחברת גוגל

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תיבת המייל שלי מפוצץ ומגיע כל הזמן לתפוסה מלאה, ואני מוחקת ומוחקת הודעות, זה יורד בכמה אחוזים ואחרי כמה ימים זה חוזר,
התיבה שלי כבר כמעט ריקה לגמרי, אין שום חומר הנראה לעין שממלא אותו לתפוסה מלאה,
גם האשפה רוקנה.
מה זה יכול להיות?
כאן ניתן לבדוק, מה תופס את המקום ולפי זה לדעת היכן יש צורך למחוק https://drive.google.com/u/0/settings/storage?hl=iw אם מגיע למייל המבשר או שחרית מציאון במייל וכדו' ייתכן שמחיקה של כל ההודעות אלו יכול להניב כמה ג"ב פנויים

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
ראשית,
הזיכרון הנתון לך : 15 מ"ב הינם גם לדרייב וגם למייל.
במקום למחוק, אפשר לפתוח תיבת מייל נוספת ולהעביר לשם את כל המיילים הישנים לגיבוי.
כך לא תצטרכי למחוק כלום . ישאר לך מקום פנוי . ותישארי לשימוש עם כתובת המייל הרגילה.

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
מה יש בקידומי המכירות? תבחרי את כל המיילים בקידומי המכירות בלבד במכה אחת ותמחקי לצמיתות

פנינה דיקמן

מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני גם מוחקת ומוחקת מכל מקום אפשרי ומאוד מהר זה חוזר
הבעיה היא שא"א להוכיח שאכן התפוסה היא כזו
כך שמה שנותר הוא לרכוש....

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה אך אין לנו גישה לדפדפן.
אבדוק בהזדמנות.
זה מכשיר הדרן בלי דפדפן. ואין גישה לאתר ג'ימייל.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
123.jpg

musicmix

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
תודה לכל המגיבים\ות
הקידומי מכירות מחוק, האשפה גם,
כמעט ואין לי מיילים שמצדיקים את הכובד הזה,
ואני לא מעוניינת להוסיף עוד נפח וגם לא לפתוח עוד חשבון [בנוסף לעוד 3 שיש לי]
אני רוצה שיהיה למייל הזה מקום להתנהל נורמלי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה