אסתי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
היי לכולם
מחמישי אני מנסה לשתף אותכם בטיפ החדש לעיצוב השולחן ולא מצליחה. מנסה פעם אחרונה וזהו...

אז כמה מילים על מה שקרה פה השבוע. תכננתי טיפ חמוד ותוך כדי סידור הבית מצאתי ספר טלפונים ישן שמשום מה לא ידע שמקומו כבר מזמן לא איתנו.שניה לפני ששווק חיים ניסה את כוחו ברגע האחרון והצליח. מפה לשם תוך כמה דקות קרם לו טיפ חדש עור וגידים והרי הוא לפניכם באיחור קל..
קבלו אותו:

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
וזה מה שכתוב לי כשאני מעלה קבצים. מכירים את התופעה?

The upload failed because the file could not be written to the server. The site administrator will need to resolve this before any files can be uploaded
האם התמונות כבדות?
כדאי לעשות צילום מסך לתמונה המקורית ולהעלות משהו ששוקל גרושים

כבר רוצים לראות!

אסתי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים

אסתי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
20201025_112127.jpg
20201025_112213.jpg
20201025_112252.jpg
20201025_112335.jpg
20201025_112425.jpg
20201025_112603.jpg

studio click

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אמאלה איזה מוכשרת!
רעיון נהדר
אהבתי ממש
את מרגשת אותי כל פעם מחדש עם היצירות מדהימות שלך
לכבוד שבת!

אסתי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
תודה לכולכם, אתן מרגשות עם התגובות.
הכל מתנות שמים, שום דבר לא ברור מאיליו.
לא הבנתי,
אפשר הסבר קצר על שלב הצביעה?
תודה.

אכן דלגתי על שלב הצביעה. אבל הוא פשוט מאוד. לאחר כל השלבים יש לבחור את הצבע המועדף עלייך ולרסס בספריי צבע.
הריסוס נעשה בכמה שכבות על מנת להגיע לאטימות מוחלטת. ויש להשים לב שהצבע מגיע לבין הקפלים.

בהצלחה

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
הבת שלי נכנסה ללחץ מרשימת האזהרות שכתובות על ספרי הכסף.
עלול לגרום לסרטן, לבעיות פוריות ועוד...
יש סוגי ספרי שהם יותר בטוחים לשימוש? יש המלצות?
או שכמו שאמרתי לה - אפשר לסמוך על זה שהם מדברים למשתמשים כבדים ולא למי שמשתמש פעם ב... ?

מעבר לקשת

משתמש פעיל
וואו וואו וואו!!! עשינו את זה הרבה כשהיינו ילדים בשביל הכיף אבל אף פעם לא חשבנו לצבוע ולהשתמש בזה למשהו...
ורציתי לשאול אם כשמרססים כדאי לשים מסיכה?

אסתי כץ

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
הבת שלי נכנסה ללחץ מרשימת האזהרות שכתובות על ספרי הכסף.
עלול לגרום לסרטן, לבעיות פוריות ועוד...
יש סוגי ספרי שהם יותר בטוחים לשימוש? יש המלצות?
או שכמו שאמרתי לה - אפשר לסמוך על זה שהם מדברים למשתמשים כבדים ולא למי שמשתמש פעם ב... ?

מעניין מה שאת אומרת. אני פחות מסוג האנשים שקוראים את התוויות ואת האותיות הקטנות. אני יכולה להבין ששמוש תדיר בספריי הוא לא בריא. אבל פה שם לרסס לא נראה לי בעיה.
ויש מצב שהחברה כתבה בשביל לבטח את עצמה מתביעות

מעני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה