כללי CS הבא ME

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
קצת אחרת, בשביל ההרגשה, סידרת הסימבוליקה של CS לדורותיה, החליטה על החרגה יוצאת דופן בסימול של אילוסטרייטור, AI במקום IL, תהו בזה אמנם ברשת, אך כישראלי צע"ג אם לא רצו למנוע קונטציה עם האותיות המזוהות מכל עם ישראל, אם זה לא מספיק, אין חברת היטק גדולה בפרט לא בתחום התוכנה שאין לה מרכז מו"פ מכובד בישראל, כלכלית וטכנולוגית זה שווה, למרות זאת חברה כאדובי הניצבת בחזית הפירמידה, מדלגת על מפעל שכזה, אין כאן מאה טון בטון יצוק, אך נורה אדומה מהבהבת, כן, (יש עוד חומר, שרציתי פעם להעלות לכאן, אבל זה מספיק לעכשיו)

אריאל וו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
זה לא נראה לי נכון כלל. כשיש 2 מילים, לקחו את הראשי תיבות: InDesign = ID
PhotoShop = PS
DreamWeaver = DW
באילוסטרייטור יש רק מילה אחת, לכן הוסיפו Adobe בהתחלה:
Adobe Illustrator = AI

שרגא הדר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י אריאל וו;411239:
זה לא נראה לי נכון כלל. כשיש 2 מילים, לקחו את הראשי תיבות: InDesign = ID
PhotoShop = PS
DreamWeaver = DW
באילוסטרייטור יש רק מילה אחת, לכן הוסיפו Adobe בהתחלה:
Adobe Illustrator = AI

אם יש עליו מלאך מליץ אחד...

amit10405

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פקודת create outlines ב-InDesign משאירה את תיבת הטקסט המקורית מתחת לטקסט המקונברט.

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י amit10405;411273:
פקודת create outlines ב-InDesign משאירה את תיבת הטקסט המקורית מתחת לטקסט המקונברט.
מעניין. כי אישית, מעצבן אותי תמיד שבאילוס זה לא כך, ומאלץ אותי לשמור גרסא חיה בצד.
ומסתבר הרבה גורסים כמוני.
נכתב ע"י שלמה;411480:
אפילו שלא מיועד עבורי :rolleyes::
הרגעתותי. רק בהערות שוליים הצליעה? נו------- :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה