מידע שימושי ADR פוליסות ביטוח של זקנים מחו"ל

נזר

משתמש חדש
יש לי אצלו פוליסה, ואני קצת חושש.
אחרי 4 שנים אף פוליסה לא מומשה
אין אפשרות לדעת מי שאר חברי הפוליסה וכמה חברים בכלל יש
כשקניתי את הפוליסה היה לו ליווי של משרד עו"ד שומרון שידוע ומוכר
כיום הוא עזב אותו ולקח עו"ד אנונימי מארה"ב
למישהו יש מידע עליהם?
יש כאן עוד משקיעים אצלו?

פוטו טופ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
באמת מוזר מאוד שאף אחד מהקבוצה שלהם לא מת כבר 6 שנים....

גם לא בקורונה

שימחה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני עשיתי שם פוליסה וזה באמת מוזר ומלחיץ

naftali3611

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי יש שם פוליסה ובאמת מעניין שאלתי את עצמי בתקופה האחרונה איך יכול להיות שבאמריקה מתו כל כך הרבה אנשים ושם לא מת זקן אחד מהפוליסות האלה

CB

משתמש חדש
באמת מוזר,
גם אני חשבתי שבגלל הקורונה לפחות ימותו כמה זקנים שם, אבל עשיתי בדיקה והבנתי שזה בדיוק ההפך, וגם התמותה השנתית לא עלה יותר מהממוצע של כל שנה.

גם חברות הביטוח פחדו מזה,
אבל הם פרסמו שהם משלמים עכשיו בתקופת הקורונה הרבה פחות ממה שהם חשבו שהם יצטרכו לשלם עקב הקורונה, בגלל שרוב המתים הם אנשים עניים יותר שלא קונים פוליסות מסוג זה.

מצורף קישור מאתר כלכליסט:
על פי דיווח בוול סטריט ג'ורנל, חברות הביטוח בארה"ב משלמות הרבה פחות פיצויים לנפגעי הקורונה מכפי שצפו בתחילה. הסיבה: רוב המתים מהנגיף הם בני מיעוטים שלא מחזיקים בביטוח חיים או קשישים שהפוליסה שלהם נמוכה באופן יחסי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה