מידע שימושי ABCDEFG אני לא יודע אנגלית ולא מצליח לתרגם את המיילים בכרום

• פותח הנושא אוהב לחיות
  • פורסם בתאריך
א

אוהב לחיות

אורח
תמיד היתה לי אפשרות לתירגו אוטומטי, או לפחות לחצן ימני ותרגם לעברית, ויום אחד בהיר (או לא כ"כ בהיר) נעלמה האפשרות, ותקשיבו, זה בדיוק בימים של ההודעות בעלי אקספרס, מה אני עושה? תעזרו לי, פליז.....

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
תמיד היתה לי אפשרות לתירגו אוטומטי, או לפחות לחצן ימני ותרגם לעברית, ויום אחד בהיר (או לא כ"כ בהיר) נעלמה האפשרות, ותקשיבו, זה בדיוק בימים של ההודעות בעלי אקספרס, מה אני עושה? תעזרו לי, פליז.....
לי יש.
מה אני עושה? תעזרו לי, פליז.....
This is a good reason to start learning English

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
רוב מוחלט של הגברים החרדיים כאן לא למדו ABC בחיידר.
מה עשו?
ישבו ולמדו...

א

אוהב לחיות

אורח
מישהו יודע?
מבין?

א

אוהב לחיות

אורח
לי יש.

This is a good reason to start learning English
لكن حتى أعرف اللغة الإنجليزية ، أحتاج إلى شخص ما للترجمة
Но пока я не знаю английский, мне нужен переводчик
但是直到我會英語,我需要有人翻譯
Αλλά μέχρι να μάθω Αγγλικά, χρειάζομαι κάποιον να μεταφράσει

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

י. הלוי

משתמש פעיל
עריכה תורנית
במיילים - תלחץ על השלש נקודות האנכיות בצד שמאל במייל, יופיע לך שם אפשרות של תרגום הודעה
בדרך כלל תרגום אוטומטי הוא מאותו שולח אחרי שמספר פעמים תרגמו את המיילים שלו, בפעמים הבאות הוא נותן תרגום אוטומטי
בהצלחה

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
במיילים - תלחץ על השלש נקודות האנכיות בצד שמאל במייל, יופיע לך שם אפשרות של תרגום הודעה
בדרך כלל תרגום אוטומטי הוא מאותו שולח אחרי שמספר פעמים תרגמו את המיילים שלו, בפעמים הבאות הוא נותן תרגום אוטומטי
בהצלחה
אין שם אפשרות כזו.
ואני צריך שתהיה את האפשרות כמו עד עתה, בשביל כל הכניסות שלי למקומות שעדיין לא מכירים את העדפותי לשפת העברית...

P.R.

משתמש מקצוען
גם לי, אשמח לעזרתכם.
רק בימים האחרונים לעלמה לי האפשרות לתרגם לעברית. עד אז תמיד בלחצן הימני הייתה אפשרות לתרגום.

האם יש למשהו עצה?

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ממליצה בכל לב על התוסף הזה,
שימושי במיוחד כשרוצים לתרגם מילים בודדות, אבל אפשר גם טקסטים שלמים.
פשוט מדגישים את המילה, לוחצים על האייקון (תלוי בהגדרה) והתרגום קופץ.

:for example
1606127132899.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה