עזרה 400 ש"ח לפח!! מרגישה שעשקו אותי!

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בפועל ראית שזה צודק ההתכווצות ולכן לא "רבת" איתם על כך?

אני לא מדברת על התכווצות קטנה
אני מדברת על חצאית שנהיתה פשוט מידה או שתיים מתחת הן באורך, בצמידות שלה, בהכל!

בפועל ראיתי שאין לי מה לעשות ולכן לא רבתי איתם. הם צודקים שהכיווץ הוא 5% ומבחינתם הם כתבו אזהרה על התווית.

וזו לא הייתה התכווצות קטנה - 3 ס"מ הם מידה פחות באורך. ובדיוק מה שהופך את החצאית מאורך סביר, למראה קצר מדי.
לגבי הצמידות אצלנו זו הייתה חצאית רחבה כך שהכיווץ לא הורגש ברוחב.

שרילנקה

משתמש פעיל
זה המחיר כשקונים במקומות מ'שלנו' חרדיות באיזור חרדי.= מחיר גבוה עד למופקע עם שירות ירוד ירוד וזלזול מחפיר.
במקומות 'אחרים' שיטת ה-WIN-WIN [למי שמכיר]יותר עובדת מחיר הרבה יותר הגיוני איכות משתנה אמנם אבל שירות מכבד.
וזה מניסיון מניסיון מניסיון...
מה שנאמר כאן על זארה גם אם יש להם בעיות הם פה ושם ולא באחוזים שכאלה ויש מדיניות מכבדת.
ויכול להיות שאני באמת לא צודקת בגלל לא משנה מה אבל לפחות תתיחסי בכבוד המשפטים "את הראשונה" "אצלנו הסחורה הכי איכותית לא יכול להיות" ולרב הם גומרים בהרמת קול גם שאת בוודאי צודקת וכו' וכו'.
כמובן חייבים לומר שאסור להכליל ויש חניות מסוימות טובות עם כל הנ"ל.

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הייתה לי חצאית שהתכווצה גם כן, לאחר כביסה ראשונה.
ראיתי טיפ ב'מרווה לצמא', להשרות את החצאית במים חמימים כשעה עם מרכך שיער, עדיף של ילדים.
אחרי שעה פורשים את החצאית על מגבת, מגלגלים (ככה זה סוחט את החצאית) ומותחים בעדינות מהכיוונים הנדרשים.
החצאית אכן התרחבה, אך לא מספיק, אבל אפשר לנסות מספר פעמים.
בהצלחה!

ברכי H

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
דוקא אני מרוצה מ-

פינת הזול!

כבר פעמיים שמחליף לי בלי בעיות,
פעם אחת על כיווץ ופעם אחת על חור במכנסים די חדשות!

אילה-עריכה לכל מטרה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם לי התכווצו חצאיות סריג.
בעיקר נצמדו - עד שאם אחת אני כבר לא יכולה ללכת. (ממש לא צנוע) אבל זה קרה אחרי זמן ולא כביסה אחת.
החצאית השניה, היתה יותר ארוכה מההתחלה, ומאז היא מתארכת... כלומר כשתולים אותה אחרי כביסה מרוב כובד היא נמשכת למטה.
העיצה היחידה ששמעתי (לבעיה השניה) זה לייבש על משטח ולא תלוי.

מימי פ

משתמש פעיל
ראיתי טיפ ב'מרווה לצמא', להשרות את החצאית במים חמימים כשעה עם מרכך שיער, עדיף של ילדים.
אחרי שעה פורשים את החצאית על מגבת, מגלגלים (ככה זה סוחט את החצאית) ומותחים בעדינות מהכיוונים הנדרשים.
בהצלחה!
עם ככ הרבה עבודה על החצאית
מעדיפה להשאיר בחנות...

שעשוע

משתמש פעיל
תו
בהצלחה!

תודה רבה על השיתוף!
הבת שלי תפרה בגד יפה, בחנות אמרו שאין צורך לכבס את הבד לפני
אבל אחרי כביסה ראשונה זה התכווץ באופן שלא ניתן ללבישה!
ניסינו אתמול עם מרכך שיער (בלי מגבת) וזה התרחב ממש יפה!
אמנם הצורה קצת השתנתה... אבל לפחות אפשר ללבוש...
שוב תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה