2.5 מטר מטבח כולל שיש ב-2000ש"ח

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ראיתי פרסום של מטבח 2.5 מטר ארונות תחתונים פלוס 2.5 מטר ארונות עליונים, סנדוויץ, כולל שיש ב-2000ש"ח.
יש למישהו כאן ניסיון עם מטבחים כל כך זולים.
אני חסיד של "אתה מקבל לפי מה ששילמת", ועדיין זה כל כך זול שאני נוטה להתפתות.
מיועד ליחידת דיור קטנה.
אשמח לשמוע ממי שהתנסה ויודע במה מדובר.

תודה

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י tadmit;2452946:
ראיתי פרסום של מטבח 2.5 מטר ארונות תחתונים פלוס 2.5 מטר ארונות עליונים, סנדוויץ, כולל שיש ב-2000ש"ח.
יש למישהו כאן ניסיון עם מטבחים כל כך זולים.
אני חסיד של "אתה מקבל לפי מה ששילמת", ועדיין זה כל כך זול שאני נוטה להתפתות.
מיועד ליחידת דיור קטנה.
אשמח לשמוע ממי שהתנסה ויודע במה מדובר.

תודה

בעבר קניתי כזה דבר - ארון סנדוויץ', לא מורכב מארונות נפרדים, אלא בין ארון לארון במטבח יש רק לוח חוצץ אחד. בד"כ החלק התחתון קצת יותר נמוך. השיש היה בגימור פחות איכותי, וגם לא מבריק,
המדפים היו מצופים פורמייקה רק מצד אחד. למעלה היה קרניז.
בסה"כ למה שאתה צריך - עושה רושם שזה מספיק.
איני מכירה במה מדובר כאן - אני קניתי בעבר לפני מספר שנים דבר דומה במחיר של 2000 ש"ח.

יוגורט

משתמש מקצוען
המחיר לא כולל התקנה.
ליחידת דיור זה בסדר,
אנחנו קנינו לפני שנתיים לדירה להשכרה,
החלפנו רק שיש לשיש קיסר.
זה נראה קצת עלוב אבל כשזה היה חדש זה היה נראה יפה מאד.

יש דלת אחת שהתנפחה
הם אמרו לנו שזה סנדוויץ אדום.

מקסימום מחליפים עוד שלש שנים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה