דרוש מידע 2 שאלות על המשחק שם קוד

פלמוניה

משתמש מקצוען
1. איזה סוג מומלץ?
2. יש לנו בבית את שם קוד דואט. יש ענין גם ברגיל?

יראת גאולה

משתמש מקצוען
2. הרגיל מיועד לקבוצה גדולה של אנשים. אם אתם גם ככה שניים - ארבעה אנשים, אין עניין גם ברגיל. (אבל ברגיל יש יותר קלפים, נדמה לי 400 מילים סה"כ. לא יודעת אם המילים של הדואט חוזרות על עצמן ברגיל או לא)

פלמוניה

משתמש מקצוען
2. הרגיל מיועד לקבוצה גדולה של אנשים. אם אתם גם ככה שניים - ארבעה אנשים, אין עניין גם ברגיל. (אבל ברגיל יש יותר קלפים, נדמה לי 400 מילים סה"כ. לא יודעת אם המילים של הדואט חוזרות על עצמן ברגיל או לא)
תודה! 6 -8 שחקנים
איזה רגיל? הכתום?

יראת גאולה

משתמש מקצוען
תודה! 6 -8 שחקנים
איזה רגיל? הכתום?
כן.
לנו יש רק את הרגיל.
אם אתם אוהבים את הדואט, ורוצים לשחק בקבוצה גדולה - כנראה כדאי לקנות את הרגיל, לא?

עריכה:
אם רוצים לחסוך,
אפשר להשתמש בקלפים של הדואט, ולהכין לבד את כרטיסי המפה (ואולי גם את כרטיסי הדמויות, לא יודעת מה בדיוק יש בדואט ומה חסר).
ואת ההוראות למצוא באינטרנט.

מרצדס!!

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מי שרוצה אני מוכרת את המשחק הזה
חדש
שיחקו בו פעם אחת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה