בקשת תפילה 2 נערים חסידי ויז'ניץ נהרגו הלילה בתאונת דרכים בחזור ממירון. 4 נוספים נפצעו

מצב
הנושא נעול.

מצוי

משתמש מקצוען
היו כמה וכמה פעמים אסונות נוראיים. עולה לי בראש לפחות 2 מקרים. אחד סוקולובר, אאל"ט (חזרו בל"ג בעומר, נראה לי). אחד משפחה שקשורה לאדמו"ר (אולי מבאבאב) - גם כשחזרו מחלאקה. עומד לי בראש עוד משהו, אבל לא נזכרת. זה רק מגרד לי בתא האחורי במח
היה פעם בל"ג בעומר אוטובוס מבית שמש שנהרגו נשים אם אני לא טועה

יצחק ק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
IMG_20221226_054442_024.jpg

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
היו כמה וכמה פעמים אסונות נוראיים. עולה לי בראש לפחות 2 מקרים. אחד סוקולובר, אאל"ט (חזרו בל"ג בעומר, נראה לי). אחד משפחה שקשורה לאדמו"ר (אולי מבאבאב) - גם כשחזרו מחלאקה. עומד לי בראש עוד משהו, אבל לא נזכרת. זה רק מגרד לי בתא האחורי במח
נראה לי שלאדמו"ר מויז'ניץ יש עדיין נכדה פצועה בבית החולים,
מתאונה קשה לפני כחודש.
זה היה בחזור ממירון התאונה?
לא זוכר...

אברהם קורניק

משתמש מקצוען
היו הרבה אסונות בדרך למירון וממירון.
בשליפה, היה בחור חסיד גור לפני כשנה בחזור ממירון, ועוד בחור חתן לפני החתונה בדרך למירון, היה גם תאונה קשה בחזור מההילולה בל"ג בעומר בו נהרגו 4 חסידי ברסלב.

אבל,
א. זה טבעי כי מדובר בנסיעה ארוכה וקשה והרבה פעמים בשעות הלילה המאוחרות.
ב. אם חוזרים מטיול בצפון (והיו גם במירון) וח"ו קורה אסון, הכי נעים זה לכתוב שהתאונה היתה בחזור ממירון.....

מצליחה

משתמש מקצוען
מתאונה קשה לפני כחודש.
לא זוכר...
לא, זה היה בחזור משמחת בית השואבה בבני ברק.
היא עדיין לא התעוררה.
כבר מעל 10 שבועות.
עיטל בת בלומה גיטל

משתמש סופר מקצוען
היו הרבה אסונות בדרך למירון וממירון.
בשליפה, היה בחור חסיד גור לפני כשנה בחזור ממירון, ועוד בחור חתן לפני החתונה בדרך למירון, היה גם תאונה קשה בחזור מההילולה בל"ג בעומר בו נהרגו 4 חסידי ברסלב.

אבל,
א. זה טבעי כי מדובר בנסיעה ארוכה וקשה והרבה פעמים בשעות הלילה המאוחרות.
ב. אם חוזרים מטיול בצפון (והיו גם במירון) וח"ו קורה אסון, הכי נעים זה לכתוב שהתאונה היתה בחזור ממירון.....
עדיין, זה כמות מאוד גדולה של תאונות דווקא בחזור ממירון...
אני חושב שזה היה האדמו"ר מבאיאן שהורה השנה שבטיול לבחורים לא יעברו במירון!!!
(כך שמעתי מחסיד שקרוב למנהל הישיבה)

משתמש סופר מקצוען
מתאונה קשה לפני כחודש.
לא זוכר...
לא, זה היה בחזור משמחת בית השואבה בבני ברק.
היא עדיין לא התעוררה.
כבר מעל 10 שבועות.
עיטל בת בלומה גיטל

מצב
הנושא נעול.
פרק קכג:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם: ב) הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל ד' אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ: ג) חָנֵּנוּ ד' חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז: ד) רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה