דיל 11.11 ⭐ כל העדכונים על יום השופינג השנתי

מצב
הנושא נעול.

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
והרבה מוצרים ההנחה היא של 0.3$
(כן גם במוצרים של 20$)

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לרבים השואלים: מהו יום הרווקים הסיני?

1603902206692.png

11.11 - יום הרווקים הסיני נחשב לאחד מימי הקניות הגדולים בעולם, למעשה מדובר ב- 24 שעות של קניות מטורפות שבהן המוני מותגים וחנויות באלי-אקספרס מציעים לקונים הנחות והטבות משמעותיות.

וכמו בכל שנה חגיגת הקניות של יום הרווקים הסיני מתחלקת ל- 2 שלבים:

תקופת החימום - מתחילה ב- 28/10/19 בשעה 10:00 ומסתיימת ב- 11/11/19 בשעה 09:59 (שעון ישראל) כדאי להוסיף מוצרים לסל הקניות כבר במהלך שלב החימום כדי להבטיח שהמוצרים יהיו במלאי. כמו כן השתתפות במשחקים מיוחדים יזכו אתכם בקופונים והטבות שוות נוספות.

יום המכירות 11.11 (למעשה זה יומיים 11-13.11.2020) - כאשר הסל כבר מלא, פשוט הפעילו את כל הקופונים וההטבות שצברתם במהלך תקופת החימום, קבלו את ההנחה שמגיע לכם והזמינו!

קופונים - בנוסף לקופונים המחולקים באתר עצמו, וניתן לאסוף אותם ע"י כפתורים קופצים ומשחקים שונים, ישנם קופונים המחולקים ברשת, קוד קופון הכולל ספרות ואותיות, הנותן הנחות שוות במיוחד ביום זה.
קודי הקופונים האלו תקפים לזמן קצר, ומוגבלים למספר שימושים מצומצם, שנה שעברה היה כאן בפרוג אשכול פעיל במיוחד על קופונים פעילים, כך שגם אם המחיר עצמו לא ממש מבצע, ניתן עדיין לקנות במחיר זול מאד עם הקופונים, יש למה לחכות!

משלוח - זו התקופה העמוסה בשנה מבחינת חבילות המגיעות מחו"ל, שנה שעברה העבודה במכס ובדואר ישראל איך נאמר בעדינות - 'קרסה', מצד שני היום כבר יש את המשלוח המהיר, שבד"כ החבילות מגיעות תוך כשבועיים, כך שקשה לדעת מה יהיה השנה, אז מי שצריך את החבילה שלו מהר מאד, לא כדאי לו לבנות על זה...
ואם אתם רוצים לקנות בחינם, הזמינו במשלוח פשוט וחינמי, מוצרים שאינם דחופים, הם בטח יתעכבו מעבר ל-90 יום ואז תקבלו החזר :p :p :p

למי שמעוניין בקאשבק, חשוב לזכור! הפעילו קאשבק דרך אתרי הקאשבק טרם הכנסת מוצרים לסל הקניות ו/או הפעלת קופון.

מקורו של יום הרווקים
באוניברסיטת נאנג'ינג שבנאנג'ינג בשנת 1993, שם נחגג במוסדות השונים במהלך שנות התשעים.[4] החג קיבל את השם "יום הרווקים" כי התאריך מורכב מארבעה מספרי אחד. עם סיום הלימודים, סטודנטים העבירו את המסורת מהאוניברסיטה לחברה. יום הרווקים פופולרי בסין מאז תחילת עידן האינטרנט.

יום הרווקים משמש כסיבה לאנשים לחגוג יחד. החג נחגג בהתחלה רק על ידי רווקים, ומכאן שמו, "יום הרווקים", אבל עכשיו הוא נחגג בכל העולם בידי אנשים רבים. פגישות ראשונות ללא הכרות מוקדמת נפוצות מאוד במהלך היום הזה כדי שהרווקים ישנו את הסטטוס האישי שלהם. אוניברסיטאות רבות מקימות פרויקט מיוחד שמטרתו לכנס רווקים לחגיגות.

2011 שימשה כ"יום הרווקים של המאה", בתאריך זה יש שישה "1" ולא ארבעה. מצב זה הביא את החגיגות לרמה גבוהה יותר.[5] מבצעים רבים ופעילויות היו נפוצים בשנה זו ברחבי סין. אף כי תאריך זה נועד לחגוג את הרווקות, הרצון למצוא בן זוג או בת זוג מתבטא לעיתים קרובות על ידי סינים צעירים בתאריך זה, ונושאים אחרים הקשורים לחברות וידידות מדוברים בתקשורת הסינית.

ישנן מספר סברות קביעת המועד. הראשונה נעוצה בתרבות המעונות של אוניברסיטת נאנג'ינג. זו האפשרות המקובלת ביותר למקור יום הרווקים. נקראת "מינגקאווזו" (כל הגברים הרווקים). באוניברסיטת נאנג'ינג, ארבעה תלמידים דיברו על איך למצוא בת זוג במשך זמן רב. במהלך השיחות שלהם, הם הגו רעיון לארגן פעילויות ב-11 בנובמבר. מאז, פעילויות הופצו באופן נרחב לאוניברסיטאות רבות בנוסף לנאנג'ינג. עם סיום לימודיהם באוניברסיטאות, התרבות האוניברסיטאית הזו הובאה לכלל החברה, ובגלל הכמות הגדולה של רווקים והכוח של המדיה החברתית, היום הזה הפך יותר ויותר לפופולרי בחברה הסינית.

לפי הסברה השנייה, צעיר ששמו היה מו גואנג קון, נולד ב-11 בנובמבר 1970. בגלל שמו המיוחד בסינית, הכינוי "גואנג גון" נדבק בו מאז בית הספר היסודי. במהלך השנה השנייה שלו באוניברסיטת נאנג'ינג, הוא התחיל להפגש עם בחורה. עם זאת, הבחורה אובחנה עם סרטן ומתה מאוחר יותר. ביום מותה, הצעיר ניגש לקומה העליונה, שם הדליק נרות לזכרה. מאז אותו לילה הוא הפך לאדם אחר. ביום ההולדת שלו במהלך השנה האחרונה שלו באוניברסיטה, חבריו לחדר הלכו איתו שוב לקומה העליונה כדי שלא ילך לבד, כי הם רצו לשמור עליו, ושמעו את סיפורו. לאחר מכן, סיפור עצוב זה הפך לידוע באוניברסיטת נאנג'ינג ויום ההולדת שלו הוגדר כ"פסטיבל גואנג גון".

היקף מכירות
היקפי המכירות של האתרים מבית קבוצת עליבאבא, Tmall וטאובטו
התפתחו לאורך השנים בקצב מהיר:

• 2009 - 76 מיליון דולר.
  • 2010 - 1.4 מיליארד דולר.
  • 2011 - 2.1 מיליארד דולר.
  • 2012 - 3.1 מיליארד דולר.
  • 2013 - 5.8 מיליארד דולר.
  • 2014 - 9.3 מיליארד דולר.
  • 2015 - 14.3 מיליארד דולר.
  • 2016 - 17.8 מיליארד דולר
  • 2017 - 25.4 מיליארד דולר.
  • 2018 - 30.8 מיליארד דולר.
סכומים מטורפים, על יום קניות אחד בלבד!

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הנה כמה קישורים לאיסוף קופונים
ואתרים המרכזים מידע לקראת ה-11.11

אין לי שום רווח בקישורים אלו, ואת רובם איני מכיר אישית, אין כאן המלצה, רק הפניה בלבד!
מי שמצא קישור מועיל, שיעדכן את כולנו!

שלש סוגי הקופונים הנפוצים באלי-אקספרס (חוץ מקוד קופון):

107

אתרים חכמים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
D I G I T A L
שימו לב,
חוץ מהקורונה שהסינים נתנו לנו בחינם,
אין מתנות חינם, וודאי לא מהסינים,
כלפי מה הדברים אמורים?
אתמול כשעדיין הפופאפים של ה-11.11 עדיין לא הופיעו, ביררתי בשביל חבר אנדרואיד לרכב, המחיר היה 187$ היום כבאתי לבצע בשבילו את הרכישה, נחשו כמה המחיר היה? 233$ כשהפופאפ מבטיח לי שב-11.11 המחיר יהיה איך לא.... 187$, אז לפני שאתם ממלאים עגלה ומאמינים למלוכסני העיניים שמאחורי המקלדת, חישבו היטב.
חשוב לבדוק אם זה באמת מבצע, אבל הרבה פעמים זה כן.
הנה מוצר שהכנסתי לעגלה לפני מספר ימים, במחיר הזה בדיוק, ויש לו הנחה של 3 $ ב11/11
(אולי המוכר העלה את מחיר המוצר לפני מספר ימים, וכך הצליח להטעות אותי).
1603910210809.png

אמא לילדים מתוקים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לי תחת הקופונים שלי כמעט 300 דולר מקופונים שאספתי,
ויש מלא קופונים שהיו לי שפג תוקפם כי לא היה לי מושג איך משתמשים בהם.
גם אתמול ניסיתי להיכנס לסל הקניות ולעבור לתשלום כדי לראות אם אני יכולה להשתמש בקופונים
ורשום לי אין קופונים זמינים!!!!!!!

מה זה אומר ולמה א"א להשתמש בהם?..
ואיך בכל זאת אני יכולה לממש קופונים.???????

אשמח מאד לעזרה!!

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יש לי תחת הקופונים שלי כמעט 300 דולר מקופונים שאספתי,
ויש מלא קופונים שהיו לי שפג תוקפם כי לא היה לי מושג איך משתמשים בהם.
גם אתמול ניסיתי להיכנס לסל הקניות ולעבור לתשלום כדי לראות אם אני יכולה להשתמש בקופונים
ורשום לי אין קופונים זמינים!!!!!!!

מה זה אומר ולמה א"א להשתמש בהם?..
ואיך בכל זאת אני יכולה לממש קופונים.???????
ישנם כמה סוגי קופונים, אנסה לעשות בזה קצת סדר...

מדריך קופונים באלי-אקספרס:

1. קופון מוכר
, בצבע כתום,
חל על כל המוצרים מאותו חנות או על מוצר מסוים כפי שמתואר בקופון,
תמצאו אותם כאן. נראה כך:
1603976519610.png

ניתן לראות אם הקופון תקף / פג תוקף / עדיין לא תקף.
וכן את התאריך מתי התוקף שלו.
ישנו כפתור למעבר ישירות לחנות שלו.

2. קופון אלי-אקספרס, בצבע אדום.
חל על כלל המוצרים באלי-אקספרס, זה הקופון בד"כ הכי משתלם...
קופונים אלו מחולקים למשתמשים חדשים, וכן למצטרפים דרך חברים וותיקים, וסתם כך מחולקים באתר לרגל 11.11 כמו זה.
הם נמצאים כאן, נראה כך:
1603977259008.png

גם כאן ניתן לראות אם הקופון תקף / פג תוקף / עדיין לא תקף. ואת התאריך התוקף שלו.

3. קופון נבחר באלי-אקספרס
תקף בחנויות הנבחרות... ברגע שאתם קונים בסכום המיני' מכלל החנויות המשתתפות במבצע (במוצרים נבחרים), אוטו' הקופון חל בקופה בעת התשלום.
יש כמה גדלים של קופונים כאלו, 2$ בקניה מעל 15$, 6$ בקניה מעל 65$, ועוד
נראה כך:
1603977663870.png

ניתן לאסוף אותם בכמה מקומות באתר,
למשל כאן ניתן גם לראות איזה מוצרים משתתפים בקופון הזה.
עוד על קופונים נבחרים ניתן לקרוא כאן.

4. קוד קופון
כפי שכבר כתבתי לעיל, בתקופה זו ניתן למצוא קודי קופון רבים,
בד"כ הם חלים על כלל המוצרים באלי-אקספרס, והם נותנים הנחה אמיתית ושווה!

אם יש שאלות נוספות, אשמח לנסות לעזור!

אמא לילדים מתוקים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ישנם כמה סוגי קופונים, אנסה לעשות בזה קצת סדר...

תודה רבה רבה על ההסבר המפורט!!!!

אז בעצם כדי להשתמש בקופון אני צריכה להיכנס לחנות ולראות מה הקופון מציע? זה לא אוטומטית מוריד לי כסף מההזמנה? הבנתי נכון?
והקופון האדום השווה הדרך לממש היא גם אותה דרך - להיכנס לחנות?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אז בעצם כדי להשתמש בקופון אני צריכה להיכנס לחנות ולראות מה הקופון מציע? זה לא אוטומטית מוריד לי כסף מההזמנה? הבנתי נכון?
והקופון האדום השווה הדרך לממש היא גם אותה דרך - להיכנס לחנות?
לא, ברגע שאתם קונים משהו שזכאי לקופון הוא מופיע אוטו' בקופה.

בקופון מוכר פחות סיכוי שיש לכם קופון בדיוק על המוצר בעגלתכם, אם לא נכנסתם דרך הקופון ובדקתם על מה הוא עושה הנחה...

בקופון האדום זה וודאי אוטו' ברגע שאתם קונים בסכום המזכה בקופון ההנחה מופיעה מיד.

בקופון נבחר, ניתן לראות על המוצרים בעגלה אם הם משתתפים בו, יש הרבה מאד מוצרים שמשתתפים בו, ולכן סיכוי רב שתצליחו לחבר כמה מוצרים להזמנה אחת ולהגיע לסכום המיני (למשל 15$ לקופון של 2$) ולממש את הקופון, על כל מוצר המשתתף יש סימון כזה:
1603994747315.png

או כזה:
1603994719207.png

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אם אני רוצה שיגיע לי די מהר
האם כדאי לעשות עכשיו קניה
בוודאי!
חוץ מהעניין שצריך לחכות עוד 10 יום כדי להזמין ב'מבצעים',
מירב הסיכויים שזמן ההגעה של אותה חבילה באותו סוג משלוח - יארך זמן רב יותר, משמעותית.

אמנם עכשיו יש את סוג המשלוח המהיר (שלא היה בשנה שעברה), וכך זה מגיע לארץ במהירות, ואף דואר ישראל מטפל בחבילות אלו במהירות רבה יותר.
אך מניסיון העבר, דואר ישראל לא עומדים בעומס של הבלאק פריידי... אולי הם למדו לקח, ועבדו לשפר את התפוקה שלהם, אבל אני לא ממליץ לסמוך על זה.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
@הכלבויניק
איך מוחקים עוגיות?
לחיצה על המנעול בשורת הכתובת למעלה בדפדפן > קבצי קוקיס
1604231755509.png

ואז לעמוד על הקבצים ולבחור הסרה > בוצע.
1604231904574.png

מומלץ לרענן את העמוד ולמחוק שוב.
ניתן גם למחוק דרך הגדרות הדפדפן, אבל הדרך הנ"ל יותר פשוטה.

יעל בויאר

משתמש מקצוען
יש לי 4 קבצים
אחד מהם של נטפרי, שניים של פרוג, למחוק גם אוותם?
מה בעצם זה אומר למחוק את העוגיות?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יש לי 4 קבצים
אחד מהם של נטפרי, שניים של פרוג, למחוק גם אוותם?
מה בעצם זה אומר למחוק את העוגיות?
סורי, לא כתבתי ברור,
תעמדי באתר של אלי-אקספרס, לא של פרוג,
את של נטפרי לא צריך למחוק.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה