• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

10 יתומים וטרגדיה!

חנה פכמן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בשבוע שעבר הבניין בו אני גרה היה עד לטרגדיה איומה. טרגדיה שלא עולה על הדעת בכלל.
שכן יקר, אברך שזכה להמיר חיי שעה בחיי עולם, נרצח באופן טראגי.

אולי שמעתן על כך בחדשות, אולי קראתן, ובטוח הרגשתן את הזעזוע והחרדה פושים בכן.
אבל אנחנו השכנים עדים לכך שהיקף הטרגדיה גדול מהמוות לבדו, היתמות והשכול.
אנו השכנים מכירים את המצוקה מקרוב, כי מדובר במשפחה חסרת כל, כפשוטו ממש. משפחה דלה ועניה, שמעולם לא הצליחה לכלכל עצמה ברווח.
אין מאחוריהם גב קהילתי או משפחתי. לבד לבד הם נשארו בעולם
אמא אחת ועשרה ילדים.

קופת העיר הקימה קרן למשפחה הזו, אבל בלי חסות וגב של מקורבים או קהילה קשה לאסוף כסף. בקרן נתרם סכום צנוע מאד, שאין בו כדי לסייע די צרכה של המשפחה. שלושים אלף השקלים שבקרן (ואפילו קצת פחות) - למה בכלל יספיקו? אולי לכמה חודשים של קניות הכרחיות, ולתשלום חשבונות חשמל ומים, לא יותר.

אני פונה אליכן בבקשה לפתוח לב ולהושיט יד. לא קל לי לבקש, איני מורגלת בכך, אבל איני יכולה לעמוד מנגד.
תנו לאלמנה וליתומים הרגשה שהם לא נשארו לבד. שסוף סוף יש להם משפחה וקהילה ותמיכה.

פרטי הקרן בקופת העיר:
או בטלפון: 1800394747 (לציין עבור קרן מס׳ 5272)
ניתן לתרום גם בתשלומים, הוראת קבע ופייפאל. 100% מהכסף עובר לקרן הספציפית אליה תרמתם. התרומה מוכרת למס לפי סעיף 46.

נערך לאחרונה ב:

riki aharon

משתמש מקצוען
בשבוע שעבר הבניין בו אני גרה היה עד לטרגדיה איומה. טרגדיה שלא עולה על הדעת בכלל.
שכן יקר, אברך שזכה להמיר חיי שעה בחיי עולם, נרצח באופן טראגי.

אולי שמעתן על כך בחדשות, אולי קראתן, ובטוח הרגשתן את הזעזוע והחרדה פושים בכן.
אבל אנחנו השכנים עדים לכך שהיקף הטרגדיה גדול מהמוות לבדו, היתמות והשכול.
אנו השכנים מכירים את המצוקה מקרוב, כי מדובר במשפחה חסרת כל, כפשוטו ממש. משפחה דלה ועניה, שמעולם לא הצליחה לכלכל עצמה ברווח.
אין מאחוריהם גב קהילתי או משפחתי. לבד לבד הם נשארו בעולם
אמא אחת ועשרה ילדים.

קופת העיר הקימה קרן למשפחה הזו, אבל בלי חסות וגב של מקורבים או קהילה קשה לאסוף כסף. בקרן נתרם סכום צנוע מאד, שאין בו כדי לסייע די צרכה של המשפחה. שלושים אלף השקלים שבקרן (ואפילו קצת פחות) - למה בכלל יספיקו? אולי לכמה חודשים של קניות הכרחיות, ולתשלום חשבונות חשמל ומים, לא יותר.

אני פונה אליכן בבקשה לפתוח לב ולהושיט יד. לא קל לי לבקש, איני מורגלת בכך, אבל איני יכולה לעמוד מנגד.
תנו לאלמנה וליתומים הרגשה שהם לא נשארו לבד. שסוף סוף יש להם משפחה וקהילה ותמיכה.

המקרה מצער ביותר. מכירה מקרוב.
אין מילים לתאר את הכאב שהם חווים עכשיו, מכל הבחינות.

נערך לאחרונה ב:

רחלים

חומרי הוראה מדהימים, לבית, לגן ולכיתה ttps://www.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הלוואי ולא ידעו עוד צער

רחלים

חומרי הוראה מדהימים, לבית, לגן ולכיתה ttps://www.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תרמתי.
מקפיצה^^^^

shaini

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תרמתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה