1:0 עדכון + בקשה (ציורי נשים)

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
זה נכון.
אם תשימי לב, תראי שככל שהפרקים מתקדמים אני מאיצה את הקצב (תלוי כמובן בסצנה, אבל באופן כללי). בפרקים הראשונים תוארו 2 סצנות לאורך 3 שבועות, בשבוע הרביעי הסצנה עלתה מדרגה, בחמישי המלל הרקיע שחקים לעומת השבוע שלפניו.
הסיבה שהתחלתי בצורה מאד אטית היא כי גם אני לא הייתי בטוחה לגבי שום דבר בסגנון הזה. אני הראשונה שמיישמת אותו בעתון בציבור שלנו, לא היה לי מושג איך זה יתקבל ואם אנשים יבינו בכלל את אופן ההגשה של הסיפור. אז, חוץ מהעובדה שהייתי (ועדיין) מהוססת מנטלית, זה היה גם סוג של בחירה להתחיל בקצב איטי כדי להרגיל את הקוראים לסגנון.
אני לא יכולה להאכיל אף אחד בכפית, אבל אני מקווה שבנקודת זמן הזאת הקוראים כבר התרגלו פחות או יותר לצורה שבה הסיפור הולך להיות מוגש, ולכן אני מרגישה יותר בטחון (אזהרת ספוילר) להוסיף עוד דמויות ועוד מקומות התרחשות, וגם להאיץ את הקצב טיפה.
תחגרו חגורות,
ותאחלו לי בהצלחה!
מעולה! :)
תצליחי מלא!

Yehodit B

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
זה נכון.
אם תשימי לב, תראי שככל שהפרקים מתקדמים אני מאיצה את הקצב (תלוי כמובן בסצנה, אבל באופן כללי). בפרקים הראשונים תוארו 2 סצנות לאורך 3 שבועות, בשבוע הרביעי הסצנה עלתה מדרגה, בחמישי המלל הרקיע שחקים לעומת השבוע שלפניו.
הסיבה שהתחלתי בצורה מאד אטית היא כי גם אני לא הייתי בטוחה לגבי שום דבר בסגנון הזה. אני הראשונה שמיישמת אותו בעתון בציבור שלנו, לא היה לי מושג איך זה יתקבל ואם אנשים יבינו בכלל את אופן ההגשה של הסיפור. אז, חוץ מהעובדה שהייתי (ועדיין) מהוססת מנטלית, זה היה גם סוג של בחירה להתחיל בקצב איטי כדי להרגיל את הקוראים לסגנון.
אני לא יכולה להאכיל אף אחד בכפית, אבל אני מקווה שבנקודת זמן הזאת הקוראים כבר התרגלו פחות או יותר לצורה שבה הסיפור הולך להיות מוגש, ולכן אני מרגישה יותר בטחון (אזהרת ספוילר) להוסיף עוד דמויות ועוד מקומות התרחשות, וגם להאיץ את הקצב טיפה.
תחגרו חגורות,
ותאחלו לי בהצלחה!
אני רואה שהגבתי ביחד איתך..
הרבה הרבה הצלחות!!
את מוכשרת בטירוף!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה