שיתוף - לביקורת תתביישו לכם! יושבים במזגנים בזמן שאחים שלכם נלחמים בדם נפשם עליכם!

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הוא נכנס בכעס.

כולם ישבו רכונים, מרוכזים.

הוא החל לצעוק.

"תתביישו לכם! בזמן שאתם יושבים כאן במזגנים אחים שלכם נלחמים בדם נפשם על חייכם".

רובם אפילו לא הרימו את ראשם.

"אין לכם שום רגש?" הוא זעק בזעם. "נלחמים עליכם בחזית בזמן שאתם יושבים ומתבטלים כאן!"

כמה הרימו את ראשם ברחמים והסתכלו עליו. אך מיד רכנו חזרה.

"זה מה שיש לכם לעשות? להסתכל עלי? לפחות תלכו לסייע להם, הם מסכנים את חייהם בשבילכם!" הכאב נשמע בקולו היטב.

מישהו קם לכיוונו וניגש אליו.

"אתה יודע מה האנשים כאן עושים?"

"זה לא מעניין אותי! כולם צריכים ללכת להילחם!"

"תקשיב לי, ותקשיב לי טוב! האנשים שיושבים כאן פועלים ברגעים אלו ללא הרף להצלת חייהם של כל אזרחי המדינה. אם הם עוזבים את המחשבים והמזגן והולכים לחזית לא יהיה ללוחמים שום סיכוי!"

"שטויות! איפה אפשר לראות את מה שהם עושים? איפה ערבי אחד שמת בגללם?"

"איך אתה חושב מגיעים לכל הבכירים בעזה? איך פוגעים בהם?"

"ברור בגלל אלו שמסכנים את החיים שלהם וטסים להפציץ אותם והאלו שיכנסו רגלית!"

"אתה צודק ולא צודק. הם המבצעים בתכלס', אבל בלי אנשי חיל המודיעין של הצבא שיושבים כאן ונראים לך שהם לא עושים כלום, הם פשוט לא יגיעו אליהם!"

"אני לא מאמין בדבר הזה! מה שאני רואה זה קבוצה של אנשים מתבטלים כאן ומאות אלפים שמסכנים את חייהם בשבילם!"

-----------

ודי למבין.

נערך לאחרונה ב:

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
רודיום היקר!
ברוך הבא בחזרה לפורום
שמחים לראות שיכולותיך לא אבדו להם עם שינוי השם...
יש לציין שהשם החדש הולם אותך ביותר!

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
וואו,
כשהתחלתי לקרוא חשבתי שזה מדובר בבחורי ישיבות ונהנתי מההפתעה...!
אני הייתי בטוחה! שזה הכוונה,
ולקח לי זמן להתגבר על הקש"ר, לקרוא מילה מילה ולהבין...
יפהפה!
שמח שכך זה הובן. זו הייתה המטרה כמובן בשביל להגיע אל המסר שכולנו מאמינים ויודעים שאין שום הבדל בנשיאה בנטל בין בחורי הישיבות לחיילי מודיעין סייבר וכו' (רק שבחורי הישיבות מועילים יותר).
זה נכתב על הבסיס של מה שהיה בישיבת חברון?
זה דומה. אבל ניסיתי לברוח מזה.
שם מדובר באדם מסכן שאין לי מושג מה סיפור הזוועה שהוא עבר (יש שמועות כאלו) ולא באתי לענות לו.
הקטע נכתב בשביל לתאר מקרה עם תשובה לשאלה שמעסיקה רבים וזה היה הסיטואציה הכי מתאימה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה