תשריט מבנה משותף- עזרה בפיענוח

• פותח הנושא ELO
  • פורסם בתאריך

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היי,
אנחנו מתכוננים בעז"ה לקנות דירה.
התעניינתי לגבי דירה מסויימת, הוצאתי תשריט לדירה ואשמח לעזרתכם:
א. החלק המסומן הוא בעקרון מרפסת מקורה, השאלה שלי האם ניתן לראות לפי התשריט אם אפשר לסגור אותה בקלות, כלומר אם יש אישור למבנה סגור?
אם אני לא יכולה לראות את זה בתשריט איפה כן אני יכולה לקבל את המידע?
ב. הסתבכתי בחישוב השטח של הבית. אני רואה שם כל מיני מספרים שתכלס לא את כולם אני מבינה איפה מסתיימים. אשמח לעזרה/ הכוונה.
ג. הדירה כרגע מחולקת ל 2 חדרים + מרפסת, האם הגיוני להוציא מהשטח הכללי דירת שלושה חדרים (כמובן בליווי מעצבת).
תודה מראש!
1613504743371.png

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
א. החלק המסומן הוא בעקרון מרפסת מקורה, השאלה שלי האם ניתן לראות לפי התשריט אם אפשר לסגור אותה בקלות, כלומר אם יש אישור למבנה סגור?
אם אני לא יכולה לראות את זה בתשריט איפה כן אני יכולה לקבל את המידע?
ב. הסתבכתי בחישוב השטח של הבית. אני רואה שם כל מיני מספרים שתכלס לא את כולם אני מבינה איפה מסתיימים. אשמח לעזרה/ הכוונה.
ג. הדירה כרגע מחולקת ל 2 חדרים + מרפסת, האם הגיוני להוציא מהשטח הכללי דירת שלושה חדרים (כמובן בליווי מעצבת).
תודה מראש!
צריך לראות את כל השרטוט בשביל להבין איך הם שרטטו מרפסות, בגדול זה נראה כאן כשטח סגור.
כנ"ל לגבי חישוב השטח וחלוקה מחדש, איך אפשר לייעץ אם לא רואים את הדירה?

• תודה
Reactions: ELO

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אם שטח הדירה זה השטח הסגור בקו ירוק
יש בדירה כ-43 מ"ר יחד עם המרפסת מהם אפשר להוציא 3 חדרים בלי מטבח ניפרד
בחדר המגורים שיהיה מעט גדול יותר יוכלו לעשות פינת מטבח ומלבדו עוד 2 חדרי שינה ואמבטיה

• תודה
Reactions: ELO

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה