קורונה תשלום למעון- האם ממשיך כרגיל?

בימבמבום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אם שילמתי בצקים, ואיןלי את המספרים שלהם,
אבוד לי?

אני עוד לא יודעת מה לעשות, רק בודקת אופציות בכלל...
חושבת לברר אצל המטפלות במעון אם הם מקבלות משכורת, אם שלחו אותם לחתום אבטלה אני לא רואה סיבה לשלם...

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כמו את כל השכירים ששלחו לחתום אבטלה,
בעלי העסק לא מפסידים מכך כלום, בכל אופן במובן המשכורות,
עובדות משרד החינוך ימשיכו לקבל משרות כרגיל והמוסד יתוקצב באופן שוטף.
תכל''ס מה ההבדל גננת רגילה לבין גננת במעון? בכיתת בוגרים במעון עובדים לא פחות ואפילו פי כמה וכמה יותר אז למה הן צריכות עכשיו להתרוצץ ולחתום אבטלה ולקבל בקושי 70%מהמשכורת שלהן?

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם שילמתי בצקים, ואיןלי את המספרים שלהם,
אבוד לי?
לא תבקשי קבלה מפורטת על התשלום ושם כתוב את כל המספרים של הצ'קים.

רק לידיעה-
הביטול דרך מס' צ'יק לא תמיד עובר חלק מבחינה חוקית...

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
היום שאלתי את מנהלת המעון ואמרה בוודאי התשלום ימשיך להיגבות כרגיל. 2. אם תחליט המדינה להחזיר, ההורים יקבלו הכל בחזרה 3. הורה שיבטל הוראת קבע לא יוכל להחזיר את ילדו שוב. אני עצמי באמת לא מבין למה אמורים להמשיך לשלם.
יש לי שתי חברות שעובדות במעון והן אמרו לי שהן לא מקבלות החודש שום משכורת שלחו אותן לחתום אבטלה...
רק אני לא הבנתי לאן הכסף הולך?

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
התשלום של החודש הוא על חודש קודם לגבי חודש הבא יש דיון וברגע שתהיה החלטה מנהלי המעונות ינהגו לפיה....
זה ההוראה שאני קיבלתי.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
רק אני לא הבנתי לאן הכסף הולך?
אני באמת לא הבנתי...
היא שאלה אותי אם מבחינה חוקית היא יכולה לדרוש מהמנהלת שלה משכורת כמו כל עובד חינוך אבל לא ידעתי באמת מה החוק אומר..
היום בבוקר המנהלת בכבודה ובעצמה התשר אליהן ושלחה אותן לחתום אבטלה כדי לקבל אולי 70% משכורת...

124578

משתמש צעיר
ההבדל בין גננות במעון לבין מורות הוא שמורות עובדות מהבית. אני יכולה להעיד שמורות (לפחות בממלכתי ובממ"ד) עובדות יותר קשה.... היינו זמינים לטלפונים ושאלות של הורים כל היום. אין ימים חופשיים השבוע עובדות יותר שעות מהשגרה. הרבה יותר!!

לגבי מעון לעומת זאת, המטרה היא שמירה על הילד ואין לזה תחליף. אני כיולה לספר לכן שמכירה מורה שבשביל להמשיך לעבוד מהבית מחפשת בייביסיטר לבוקר לילדים כי אין מעול והיא צריכה להיות פנויה להוראה מרחוק... בקיצורצ מי שרוצה לקטר ולהתעצבן על שכר המורים... מוזמן.... רק שלדעתי זה הזמן להרבות באחוות ישראל ולא ההפך.

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
המטפלת במשפחתון אמרה לי שהן לא מקבלות משכורת על החופש הזה

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
כולה יום אחד.
אף אחד לא יודע מה יהיה.
וכבר הכתירו את בעלי המעון והגננות כגנבים ושודדים.
בואו נרגיע.
ואין לי שום קשר או שייכות למעון ומשפחתון, נהפוך הוא. אני משלמת.
אבל אנחנו רק ביום הראשון לחופשת הקורונה המופלאה.

סבאן עיצובים

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
במילים אחרות, מי שלא מורה או בעל עסק- מקבל על הראש הפסדים מכל הכיוונים-
לא מקבל משכורת
כן משלם שכ"ל למעונות (ככה מסתמן בינתיים...)
וגם עם הילדים כל היום בבית...

ריבונו של עולם!!!

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ההבדל בין גננות במעון לבין מורות הוא שמורות עובדות מהבית. אני יכולה להעיד שמורות (לפחות בממלכתי ובממ"ד) עובדות יותר קשה.... היינו זמינים לטלפונים ושאלות של הורים כל היום. אין ימים חופשיים השבוע עובדות יותר שעות מהשגרה. הרבה יותר!!

לגבי מעון לעומת זאת, המטרה היא שמירה על הילד ואין לזה תחליף. אני כיולה לספר לכן שמכירה מורה שבשביל להמשיך לעבוד מהבית מחפשת בייביסיטר לבוקר לילדים כי אין מעול והיא צריכה להיות פנויה להוראה מרחוק... בקיצורצ מי שרוצה לקטר ולהתעצבן על שכר המורים... מוזמן.... רק שלדעתי זה הזמן להרבות באחוות ישראל ולא ההפך.
זה ממש לא נכון!!
בתור אדם שעובד כעת בחינוך ובעבר הייתי במשך כמה שנים כגננת בכיתת בוגרים במעון העבודה היא ממש לא פחות..
גם שם יש עבודה אחרי צהריים ושאלות של הורים והפניות לוועדות, שאלונים, אבחונים...מה לא?
אני לא מרגישה הבדל מי יודע מה בעבודה עכשיו לבין העבודה במעון.
להיפך שם כדי לקבל משכורת סבירה הייתי צריכה לתת המון!! שעות מה שעת אפשר להגיע בהרבה פחות שעות ועבודה...

מאיר בר דיין

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מה עושים עם מטפלת פרטית?
שילמנו לה על כל החודש הנוכחי, אולי לא נבקש כסף חזרה, אבל חודש הבא עוד נצטרך לשלם על החופש???
אנחנו עדיין לא יודעים אם נקבל בכלל משהו

בימבמבום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מישהו יודע אם יש עדכון על מעונות תמ"ת???

פילפל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
גם אם בתמ"ת כתוב שהורים יקבלו החזר, לא בטוח שזה יקרה.

גם בתקופת הטילים, התמ"ת אמרו שצריך לתת החזר להורים על הימים בהם לא היה מעון,
ובפועל המעון לא נתן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה