קורונה תשלום למעון אפילו שהוא מלא

טובמאד

משתמש רשום
שלום,
היום דיברתי עם מנהלת המעון ושאלה אותי האם התינוק שלי ילך למעון. היא אמרה לי שגם אם הם מגיעים ל17 ואין מקום לעוד תינוקות, גם אלו שנשארו בחוץ צריכים לשלם כי בתמת עדיין לא אמרו שום דבר בנוגע לאלו שאין מקום בשבילם.
אנו בכלל לא רוצים לשלוח אותו למעון, אז היינו מעדיפים לישאר בחוץ ולא לשלם (אחרי שיהיו כבר 17 תינוקות בכיתה), אבל לפי מה שהיא אומרת צריכים לשלם בכל אופן.

יש למישהו מידע נוסף??

אנכי הקטנה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני בדיוק מתעניינת על זה האם מי שבוחר לא לשלוח\מחוסר מקום לא שולח צריך לשלם?
לפי ההגיון נראה שלא אבל מעניין מה החוק אומר (מעון תמ"ת)

מתבוננת מהצד

משתמש פעיל
שלום,
היום דיברתי עם מנהלת המעון ושאלה אותי האם התינוק שלי ילך למעון. היא אמרה לי שגם אם הם מגיעים ל17 ואין מקום לעוד תינוקות, גם אלו שנשארו בחוץ צריכים לשלם כי בתמת עדיין לא אמרו שום דבר בנוגע לאלו שאין מקום בשבילם.

כמובן שזה לא הגיוני וגם לא יקרה
לא יקרה שיגידו להורים אתם לא יכולים לשלוח למעון אבל תשלמו...
זו אולי משאלת לב של מנהלת המעון.. או איולת

בשמ"ת

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
גם אני בדיוק מתעניינת על זה האם מי שבוחר לא לשלוח\מחוסר מקום לא שולח צריך לשלם?
לפי ההגיון נראה שלא אבל מעניין מה החוק אומר (מעון תמ"ת)
אני עובדת במעון של התמ"ת והרמנו טלפון לכל הורה, אם הוא מעוניין שהילד יחזור למעון...
אם הילד לא חוזר ההורים לא משלמים כסף!

טובמאד

משתמש רשום
אני עובדת במעון של התמ"ת והרמנו טלפון לכל הורה, אם הוא מעוניין שהילד יחזור למעון...
אם הילד לא חוזר ההורים לא משלמים כסף!

זאת אומרת, האם יש לי זכות לומר שאני לא רוצה לשלוח ואז לא לשלם או רק אם אין מקום אני לא משלם?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ברור שלא משלמים. וזה בדיוק היה הוכוח והממשלה היא סופגת את הפער (שעכשיו יהיה בכתת בוגרים 7-8 ילדים במקום 11-13)
זה בדיוק הפיצוי שהממשלה נותנת להם. היא פשוט לא הבינה את ההסכם (בתקוה שזה לא משהו חמור יותר....)

טובמאד

משתמש רשום
ברור שלא משלמים. וזה בדיוק היה הוכוח והממשלה היא סופגת את הפער (שעכשיו יהיה בכתת בוגרים 7-8 ילדים במקום 11-13)
זה בדיוק הפיצוי שהממשלה נותנת להם. היא פשוט לא הבינה את ההסכם (בתקוה שזה לא משהו חמור יותר....)
זאת אומרת, האם יש לי זכות לומר שאני לא רוצה לשלוח ואז לא לשלם או רק אם אין מקום אני לא משלם?

בשמ"ת

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
גם אם היו מודיעים לך שהפסדת את מקומך כשיחזרו לשגרה מלאה ?
ולפי הכלל הזה שלא משנה מה הסיבה, אז גם כשהילד חולה לא צריך לשלם ?????
בגלל המתווה שיש במעונות...
כל עוד הילד לא במעון ההורים לא משלמים.
ברגע שיתאפשר לעוד ילדים להיכנס אז כן ישלמו.

Without meaning

משתמש מקצוען
יש חוזה, ברור שכן -חפשי באתר של התמת
לי הביאו לחתום על מסמכים בתחילת שנה אני לא זוכרת בדיוק אבל בגדול מ ה שאני זוכרת זה למשל שאם אני רוצה להוציא ילד מהמעון אני חייבת להודיע חודש קודם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה