קורונה תשלום לישיבות קטנות וגדולות

Rotem100

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני שואלת כאן על עוול שנעשה להורים
משפחה שיש בה בחורי ישיבה ממשיכים לשלם לישיבות מחיר מלא שבעצם כולל אוכל [הוצאה משמעותית מאוד]מים וחשמל
וחוץ מזה משלמים על הנ"ל בצורה כפולה גם בבית..
אני לא צריכה לספר למשהו כמה 5 חבר'ה של בחורי ישיבה אוכלים כל יום...וכמה זה עולה...
למה שההורים ישלמו לישיבות את מה שהם כרגע הישיבה לא מוציאה בכלל??
האם יש משהו שיוכל להרים את הכפפה? כי כל הורה יחשוש לפנות לישיבה בבקשה לגיטימית כל כך בהורדת השכר לימוד הגבוה שנגבה במלואו, כדי לא לחבל ביחסים..זה נראה לכם הגיוני??

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני שואלת כאן על עוול שנעשה להורים
משפחה שיש בה בחורי ישיבה ממשיכים לשלם לישיבות מחיר מלא שבעצם כולל אוכל [הוצאה משמעותית מאוד]מים וחשמל
וחוץ מזה משלמים על הנ"ל בצורה כפולה גם בבית..
אני לא צריכה לספר למשהו כמה 5 חבר'ה של בחורי ישיבה אוכלים כל יום...וכמה זה עולה...
למה שההורים ישלמו לישיבות את מה שהם כרגע הישיבה לא מוציאה בכלל??
האם יש משהו שיוכל להרים את הכפפה? כי כל הורה יחשוש לפנות לישיבה בבקשה לגיטימית כל כך בהורדת השכר לימוד הגבוה שנגבה במלואו, כדי לא לחבל ביחסים..זה נראה לכם הגיוני??
יש ישיבות ששוכרות חדרים בשביל הפנימיה- אף אחד לא מוותר להם על התשלום.
יש הרבה תשלומים שממשיכים למרות שהישיבה לא פועלת, בד"כ הסכום שההורים משלמים הוא לא מכסה 100%.

וזה באמת נקודה כואבת, בדיוק אתמול חשבתי על אותם משפחות שההוצאות שלהם גדולות עכשיו בהמון (תוסיפי גם את הטלפונים לענין)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה