תשלום הובלה והרכבה לריהוט חדש

מאמושקה

משתמש פעיל
אנחנו באמצע עיסקה גדולה של ריהוט לבית -
בחנות רהיטים נתנו לנו מחיר של הובלה והרכבה לכל רהיט בנפרד ז"א 2 מיטות היירייזר מאותו מקום משלמים על כל מיטה הובלה והרכבה,
4 ארונות מאותו מקום - הובלה והרכבה לכל ארון בנפרד - עיסקת הרהיטים לא יקרה אבל הם לא מוכנים לכןןץ בסכום של ההובלה וההרכבה ,
האם זה ייתכן? זה כך מקובל בכל החנויות ? פלייז תשובות אני רוצה לסגור הזמנה שיהיה לי לפסח

- אסתר -

משתמש פעיל
אני לא יודעת איך זה עובד בקניות ככ גדולות', אני כן יודעת להגיד לך שגם כשקנינו חדר שינה לקחו לנו הובלה על המיטה בנפרד ועל הארון בנפרד, מאותה חברה כמובן....
אני חושבת שככה זה עובד.....
אולי אפשר לדבר איתם שיורידו קצת בגלל שזה עיסקה גדולה אבל בכל אופן זה מה שאני יודעת...
בהצלחה ותתחדשו!!!!

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הובלה והרכבה זה סעיף לא מבוטל שחנויות גובות.
כמעט מחיר של הובלת דירה...
2000 ש"ח לקחו ללקוחה באותה עיר, על הובלה והרכבה של חדר ילדים ובגלל שזה קומה רביעית רצו עוד 400 ש"ח.

manof1

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כשהתלבטתי לגבי ריהוט : חנות מול נגר זה היה אחד מהשיקולים
אמרו לי תוסיפי 2000 להובלה+ התקנה

מללי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני הזמנתי עכשיו מאותה חנות שולחן כתיבה+טואלט
לקחו לכל רהיט הובלה בנפרד
ועוד תוספת לכל קומה (קומה 4 ללא מעלית)

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אכן
כל רהיט הובלה בנפרד
כל מיטה
כל ארון (מחושב לפי דלתות - כל דלת כ75 ש"ח)
בקניה מרוכזת, אפשר לבקש הנחה כללית על מחיר המוצר ובד"כ לא על מחיר ההובלה וההרכבה.

חושבת הלאה

משתמש פעיל
אכן זהו סעיף יקר מאד, ההובלה וההרכבה.
אבל לחנויות הרהיטים אין אפשרות להוזיל , כי זה אכן לא קשור אליהם
את הרי משלמת למוביל ולא לחנות.

מאמושקה

משתמש פעיל
לפי התוגובות אני מבינה שזה המצב , תכל'ס בלי הגיון בכלל , ההובלה היא אחת מילא הרכבה , אבל מה הקשר הובלה כפול כל פריט?? כסף מהצד.. לא מדברת על קומות גבוהות - שאז יתכן שיש הצדקה כלשהי..

שלס

משתמש מקצוען
לפי התוגובות אני מבינה שזה המצב , תכל'ס בלי הגיון בכלל , ההובלה היא אחת מילא הרכבה , אבל מה הקשר הובלה כפול כל פריט?? כסף מהצד.. לא מדברת על קומות גבוהות - שאז יתכן שיש הצדקה כלשהי..
כשהמוביל בא בבוקר להעמיס את המשאית, הוא אמור לקבל X כסף על X פריטים (או X כסף על משאית מלאה), ברור שהוא חוסך אם כולם לאותה כתובת, אבל זה לא כזה משמעותי.
אפשר לדמות את זה לנסיעה באוטובוס, לוקחים כסף על כל מקום אפילו שהוא בין כך נוסע את המסלול בשביל אחד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  42  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה