תשים לי גם חריף וגם טחינה בבקשה.

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אשאר רגוע למרות שמעצבן אותי לשמוע אנשים שמחשבים את המחירים שלהם לפי שעה. אתם לא צבעים אלא ציירים. אתם לא מוכרים את השעות עבודה שלכם אלא הכישרון, הקוו, הידע, הניסיון והרגש שאתם שמים ביצירה. אם לוקח לכם 10 דקות לצייר איור אז אתם תקחו מספיק כדי לקנות פלאפל בפיתה? מצחיק הרשימות מחירים, גם של אלית אבני וגם של מירל וכל השאר. אין חוק במחיר אלא רק עד כמה אתם מחשבים את העבודה שלכם ו... עד כמה מוכנים לתת בשבילכם.

ayalapunch

אילה פנציארי | קופרייטרית ומעצבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
הדמיות בתלת מימד
אין חוק במחיר אלא רק עד כמה אתם מחשבים את העבודה שלכם ו... עד כמה מוכנים לתת בשבילכם.
ועד כמה היא מוצלחת...
יש צייר מוכשר יותר, או שציוריו אהודים יותר מכל סיבה שהיא והוא יכול לדרוש יותר מצייר אחר גם אם הוא ותיק.
באיור (כבכל אומנות) יש ענין של כישרון ונשיאת חן, לא משהו שאפשר לכמת או לתמחר...
דעתי הצנועה- אל תנסו להשוות את האיורים שלכם, והמחירים. תקבעו מחיר שנראה לכם הוגן מבחינת שעות העבודה (לדגו' לא פחות מ-- לשעה) ממנו אל תרדו, הולך טוב? תעלו את המחיר בהדרגה. לקוחות אוהבים לשלם, רק תהיו בטוחים בעצמכם, כי אתם אלופים!

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
תודה על העידוד ומה קורה כשהמחיר לא ממש לדעתך ואצל הלקוחות הוא עבר את דעתם?
מכאן שכן צריך איזה סרגל שעות כדי להתמקם אפשהוא

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
תודה על העידוד ומה קורה כשהמחיר לא ממש לדעתך ואצל הלקוחות הוא עבר את דעתם?
מכאן שכן צריך איזה סרגל שעות כדי להתמקם אפשהוא
אני יודע עד כמה הנושא הוא רגיש ולצערי אף תשובה לא תספק את כולם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה