תרשים לפי קנ"מ בגרמושקה

דירה מושלמת

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
איך מכניסים תרשים סביבה של pdf לפי קנ"מ לגרמושקה?
צריכה 1:2500
תודה

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עובדת בשיטה שעובדת, אבל מאמינה שיש נכונות יותר:
מביאה את השרטוט,
מחפשת חלק שכתובה עליו מידה/ קו הקנ"מ שיש בד"כ בתחתית המפה ומגדילה/ מקטינה בהתאם לצורך ע"י SCALE- REFERERNCE (כמו שניקול העלתה באשכול הטיפים)

דירה מושלמת

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י revrut;1707929:
אני עובדת בשיטה שעובדת, אבל מאמינה שיש נכונות יותר:
מביאה את השרטוט,
מחפשת חלק שכתובה עליו מידה/ קו הקנ"מ שיש בד"כ בתחתית המפה ומגדילה/ מקטינה בהתאם לצורך ע"י SCALE- REFERERNCE (כמו שניקול העלתה באשכול הטיפים)

אני מכירה את השיטה הזו של ניקול.
אני צריכה מידה של 1:2500. איך יודעים להכניס במידה הזו? אם לצורך הענין יש לי מידה 750. מה החישוב שעושים בשביל הקנ"מ הזה.

דירה מושלמת

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י revrut;1708026:
אמור להיות כפול 0.04
(250 קטן ב-1/4 מ-100)

הבנתי.תודה
בכל מקרה התרשים שנראה שחור ע"ג לבן ב- PDF . מגיע לאוטוקאד כיתוב לבן ע"ג דף שחור...
למה?

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כי מסך האוטוקאד הוא בעצם היפוך של מה שיוצא בהדפסה- המסך שחור והכיתוב עליו בלבן/ צבעוני, ובהדפסה המסך לבן ועליו כיתוב שחור / צבעוני.
גם את ה PDF האוטוקאד מזהה כשרטוט ולכן הוא מתאים את עצמו למצב.

ניקול

משתמש מקצוען
א. אפשר להעלות באקסרף
ב. אפשר להעלות בגודל רגיל (תעשי סקייל רפרנס) ואח"כ להראות בקנ"מ הרצוי בחלון נפרד בלייאאוט (תרשמי 1:250 כדי שיהיה 1:2500)

דוריתA

משתמש צעיר
ב. אפשר להעלות בגודל רגיל (תעשי סקייל רפרנס) ואח"כ להראות בקנ"מ הרצוי בחלון נפרד בלייאאוט (תרשמי 1:250 כדי שיהיה 1:2500)[/QUOTE]

אפשר הסבר מפורט יותר מזה scale reference?
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  26  פעמים

לוח מודעות

למעלה